konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@PapaSar: tak patrze z ciekawości... Fifa 22 na ps5 279 zl xDDD za rok ta gra będzie warta uzywana 40zl, bo wejdzie 23. Te fify maja chyba największe utraty wartości
  • Odpowiedz
@piotrveyner: eh, jak grałam za pierwszym razem byłam zachwycona, po paru latach chciałam przejść ponownie (tym razem z dodatkiem) i tak... meh () chyba się zestarzałam w międzyczasie
  • Odpowiedz
Sprzedam za 1050+wysylka Switcha v2. Bez gwarancji, uzywany przez pierwszego wlasciciela kilkanascie godzin, ja gralem kilkadziesiat godzin, ale tylko w docku i na Pro Controllerze. Joycony dlatego sa jak nowe. Ogolnie konsola daje feeling nowki. Pelen komplet jaki daje producent.

Jak ktos nie chce wchodzic na grubo, kupujac Oleda, to jest to najlepszy sposob na poznanie konsoli.

#nintendoswitch
piotrveyner - Sprzedam za 1050+wysylka Switcha v2. Bez gwarancji, uzywany przez pierw...

źródło: comment_1631099165TXGlnzs9GCcOfHbzLbK6Yq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: sama konsola nie jest zla, jest bardzo dobra ale polityka cenowa nintendo mnie odstraszyla. wole xbox i game pass place co miesiac i gram dowoli w bardzo duza ilosc gier ... chociaz teraz ogrywam to co mam na plytkach i kupione cyfrowo za 5 6 razy mniej niz jedna gra na switcha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chrusto: przed premiera ps5 tez zbierali preordery a potem się okazało ze nie mieli totalnie nic dogadane i ci co zamówili w xkom zostali z ręka w nocniku. Podobnie chyba wyszło z jakimiś innymi sprzętami typu karta graficzna
  • Odpowiedz
#nintendoswitch

Mirki, chce sobie kupić nintendo switch oled a widzę, że ceny bujają się mocno.
od 1600 w przedsprzedażny do 2800 na amazonie. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie żeby potem nie żałować?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donCorleone: Nie wiem skąd ta cena na amazonie
Co do pre orderów z naszych sklepów to chyba lepiej unikać x-kom, bo biorą zamówienia ile się da a w dzień premiery okaże się że dostali jakąś śmieszną ilość sztuk i w premierę obejrzysz switcha ale na youtubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynajmniej mówię na podstawie np. premier remasterów Mario
  • Odpowiedz
Zanim wystawie na allegro zapytam czy tutuaj będą chętni:
Konsola Nintendo Switch V2 zakupiona 9 misięcy temu. Stan idealny, w zestawie
- Mario Mart 8 - Pudełko
- Zelda BOTW - Pudełko
- Rayman Legeneds - Pudełko
- Lego City Undercover - Pudełko
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie gry w (kanapowym) coopie polecacie na Switcha? Z różową ograliśmy Stardew Valley i bardzo nam się podobało. Dodatkowo mamy Overcooked 2, ale bardzo chaotycznie nam wychodzi, zaliczyliśmy też kilka godzin w Moving Out.

#nintendoswitch #gry #coop
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawie 20h w Zeldzie, a ja nadal mam max 3 HP i przeszedłem zaledwie 6 shrine'ów.

Mam jakiegoś pecha czy coś robię źle? Niektórzy podobno w 10h potrafią przejść całą xD

#zelda #nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@trevoz Każdy gra inaczej po swojemu i to jest piękne :D Ja np stwierdziłem, że warto będzie na początku dopakować trochę postać - hurtem wlazłem na wszystkie wieże i przeszedłem kapliczki, które z nich wyhaczyłem. Teraz sobie chodzę i eksploruje każdy region na spokojnie. Aktualnie posiadam 13 serc i 1 dodatkowe kółko staminy czyli zrobione 60/120 kapliczek. Najlepsze jest to, że w tej grze nie przyszła mi nigdy do głowy myśl
  • Odpowiedz
Warto czekać na Nintendo Switch OLED, albo w najbliższym czasie wyjdzie jakaś lepsza wersja czy jednak lepiej kupić normalnego Switcha teraz?

#nintendoswitch
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ignacy_Loyola: 1. Jak nie miałeś PS4 to warto PS5.
2. Jak w ostatniej generacji miałeś ps4 to warto rozważyć Xlocka dla gejpasa
3. Jak dużo podróżujesz i/lub lubisz gry casualowe i exy na Nintendo to warto Switcha.

Ja wybrałem Switcha i PS5, a jak wyjdą dobre exy na Xboxa (czyli realnie to Stalker w 2022 i ten erpeg od Bethesdy co tytułu zapomniałem) to się zastanowię nad XSS albo XSX
  • Odpowiedz
Zniechęcony recenzja Arhn.eu nie kupiłem Paper Mario Origami King na premiere. Jednak kilka dni temu tak się stało że dostałem tą grę na urodziny. Bardzo fajnie spędzone 22 godziny w tej produkcji. System walki skopany, ale jest coś takiego w tej gierce że chce się dalej grać. Pozytywnie się zaskoczylem
#nintendo #nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach