@KKK1337: @Acrivec: Zależnie od języka może być w jego "bibliotece standardowej" klasa np: BigInteger
https://docs.oracle.com/javase/9/docs/api/java/math/BigInteger.html

Wtedy to już dowolnie dużą liczbę można przechowywać bez pieprzenia się w tablice i wymyślanie koła na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż do przechowywania stałych jak płeć to jednak pasuje enuma użyć... Chyba że jeszcze za mało progresywny jestem ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
Mirki, od paru tygodni mam pewien wkurzający błąd na #aliexpress - otóż nie mogę nic zaznaczać, tzn. ani za pomocą ctrl+A, ani ręcznie tekstu. Nie działa i tyle. Odkryłem, że jest coś zepsutego z JSem, bo jak go wyłączam w opcjach konsoli to zaznaczanie działa poprawnie. Problem występuje zarówno na Firefoxie, jak i na Chrome (bez dodatków) oraz w prywatnym trybie. Na Internet Explorerze działa .

Miał ktoś z Was
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za kilka dni mam mieć test z CSS oraz JavaScript w jednej z polskich firm. Aplikowałem na stanowisko juniorskie. Macie jakieś rady z czego powinienem się głównie przygotować? Każda rada jest na wagę złota. Nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu i będę musiał wypić hektolitry kawy, żeby odświeżyć sobie całą wiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#frontend #naukaprogramowania #nieprogramowanie #pracait
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zacznij od css, sass, less, javascript, potem typescript, angular, vue.js, react, redux, webpack, babel, to tak na początek, oczywiście sprawdzaj co kilka godzin czy te frameworki/biblioteki są jeszcze aktualne, bo różnie to może być
  • Odpowiedz
Andrei ... C++ programmer


No to z Linus Torvaldsem (tym od Linuxa) też będzie miał kiedyś spięcie. ;) http://harmful.cat-v.org/software/c++/linus

C++ is a horrible language. It's made more horrible by the fact that a lot of substandard programmers use it, to the point where it's much much easier to generate total and utter crap with it. Quite frankly, even if the choice of C were to do *nothing* but keep the C++ programmers out,
  • Odpowiedz
#emigracja gdzie byście wyjechali tak żeby był ciut cieplejszy klimat niż w Polsce i zarobki sensowne dla programisty? Czytałem o wszystkich chyba możliwych krajach każdy ma minusy każdy plusy ale jestem ciekaw waszego zdania

#nieprogramowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #nieprogramowanie #monitory

Jedzie do mnie monitor z panelem IPS, a przy okazji chciałbym sobie ogarnąc oświetlenie biurka; jakie macie doświadczenie/pomysly na równomierne rozświetlenie przestrzeni?

myślę nad taką lampą, która oświetli wszystko pomiędzy monitorem a mną i nie zrobi odblasków na blyszczącym ekranie
https://www.amazon.co.uk/BenQ-Designers-Engineers-Architects-Ergonomic/dp/B017NOD2PU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1538159384&sr=8-2&keywords=desk+lamp+curve
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Węgierki, szukam nowej klawiatury, albo zestawu klawiatura + mysz. Na razie używam MS Comfort 5000, ale już dogorywa. Szukam czegoś podobnego: ciche, z podpórką pod nadgarstki, najlepiej bezprzewodowe i nie kosztujące miliona cebulionów. Ktoś coś?
#klawiatura #nieprogramowanie #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach