Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1
Kojarzy ktoś może taki wykres stosunku swojego mniemania o własnej wiedzy do tego, co się rzeczywiście potrafi? Grafika chyba była związana z programowaniem, nie mogę jej znaleźć..
#pytanie #kiciochpyta #nieprogramowanie #nieprogramowaniealeprogramowanie
#pytanie #kiciochpyta #nieprogramowanie #nieprogramowaniealeprogramowanie
Fajnego maila dostałem od 233 Poczta Polska .
Link odsyła do strony z jakimiś "the best curtisans" fajna ta poczta polska ostatnio :).
Dzień dobry!
Przesyłka nie została doręczona odbiorcy w dniu 14 sierpien 2015, ponieważ nikt nie otworzył kurierowi.
Link odsyła do strony z jakimiś "the best curtisans" fajna ta poczta polska ostatnio :).
Dzień dobry!
Przesyłka nie została doręczona odbiorcy w dniu 14 sierpien 2015, ponieważ nikt nie otworzył kurierowi.
Moja biblioteka wygląda coraz lepiej #nieprogramowanie
źródło: comment_dberYAvbS0kDLkwIW0wlDJ0sCExGL5KT.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@wytrzzeszcz: nie taka biblioteka :< #programowanie
napiszę boty prawokotory, lewokotory, perpetumy i inne, tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ogloszenia #4konserwy #neuropa #nieprogramowanie
#ogloszenia #4konserwy #neuropa #nieprogramowanie
konto usunięte via iOS
- 1
@MirkoStats: poprosze bota sprawdzajacego kolor skory uxytkownika
konto usunięte via Android
- 1
..szukałem przez 10 minut formularza do usunięcia konta..
super #design @m__b: to jest dopiero #nieprogramowanie #turbopascal
super #design @m__b: to jest dopiero #nieprogramowanie #turbopascal
- 133
Pamiętam jak matka mojego syna spytała się go ile jest 20+20.
Powiedział że to 2020.
Będzie javasciptowcem.
#humorinformatykow #javascript #nieprogramowanie #heheszki
Powiedział że to 2020.
Będzie javasciptowcem.
#humorinformatykow #javascript #nieprogramowanie #heheszki
@biczek: nie, będzie kopać rowy.
- 17
Śmiechłem. Chociaż wiadomo, że #vim lepsze od #emacs
#humorinformatykow #humorobrazkowy #nieprogramowanie #linux
#humorinformatykow #humorobrazkowy #nieprogramowanie #linux
źródło: comment_VTbPzDjaFgrEni3bg35CqyZEXFbpcXIK.jpg
PobierzMirki, jestem w kropce.
Kiedyś, dawno temu, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie we Wrocławiu. Nie dostałem się, ale obiecali odezwać po wakacjach.
Szukałem dalej i znalazłem pracę w Poznaniu (Spring, Hibernate ale też frontend, we Wrocławiu tylko backend). No fajnie.
Ale obiecanki-niecacanki, tamta poprezdnia firma napisała do mnie z zaproszeniem na ponowną rozmowę.
I co teraz? Dodam, że planuję studia niestacjonarne we Wrocławiu (jestem po LO), więc i tak będę tam dojeżdżał.
Zostawić
Kiedyś, dawno temu, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie we Wrocławiu. Nie dostałem się, ale obiecali odezwać po wakacjach.
Szukałem dalej i znalazłem pracę w Poznaniu (Spring, Hibernate ale też frontend, we Wrocławiu tylko backend). No fajnie.
Ale obiecanki-niecacanki, tamta poprezdnia firma napisała do mnie z zaproszeniem na ponowną rozmowę.
I co teraz? Dodam, że planuję studia niestacjonarne we Wrocławiu (jestem po LO), więc i tak będę tam dojeżdżał.
Zostawić
- 1
@Szinek: Mialem taka sama sytuacje 2 lata temu. Dostałem prace w 2 miejscach praktyczny w tym samym czasie. Przepracowałem okres próbny w jednej (z 2 firma podpisaniem umowę) i przeniosłem się potem - na szczęście zgodzili się poczekać.
Pzdr
Pzdr
- 2
Wrocław! Też miałem decyzję między Wro a Pzn - trochę z przypadku wybrałem Wrocław i to było najlepsze co mogło mnie spotkać :) Poznań jest fajny, do dziś tam często jeżdzę (rodzina, znajomi) ale jednak Wrocław ma inny klimat. A dla branży IT tutaj pracy jest sporo wciąż :)
Co jest trudniejsze, wytłumaczyć kobiecie wskaźniki czy spalonego?
#nieprogramowanie
#nieprogramowanie
To co zwraca serwer ajax2 wykopowy (ładujący ajaxem nowe wpisy) to czasem aż głowa boli jakie cyrki tam się o----------ą.
#maciejpsuje #nieprogramowanie #wykop
#maciejpsuje #nieprogramowanie #wykop
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@CichyGlosZTyluGlowy: @mm0070: No to może Mobile chłopaki? Hajs się chyba zgadza i projekty raczej też ciekawe. Ale ogólnie chyba każdy programista zarabia dużo, średnia 4k, a wiadomo im jesteś lepszy tym więcej, nie wiem co to za p--------o, że chcesz wybrać język pod hajs.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siedziałem wczoraj na meetingu nt. planowania projektu i straciłem kolejną godzinę na słuchanie głupot i nic z tego nie wyszło.
#nieprogramowanie z super #nieinzynierami
#nieprogramowanie z super #nieinzynierami
- 2
Mirki mam głupi problem, który powoli zaczyna mnie mocno irytować. Nie wiem czy to jakiś ficzer nowy czy co. Ale zauwazyłem to od przesiadki z 8.1 na #windows10.
#mianowicie (xD) wszystkie filmiki odpalane przez flasha (?) i na bank jutubowe html5 odpalają się dopiero jak zbuforuja sie praktycznie w calosci, 3/4 albo całość. Nie mogę kliknąć play, bo poza zmianą ikonki z play na pauzę, nic się
#mianowicie (xD) wszystkie filmiki odpalane przez flasha (?) i na bank jutubowe html5 odpalają się dopiero jak zbuforuja sie praktycznie w calosci, 3/4 albo całość. Nie mogę kliknąć play, bo poza zmianą ikonki z play na pauzę, nic się
Zgłoszony bug: po zmianie języka systemu na hebrajski, nie da się zalogować do aplikacji.
#nieprogramowanie #antysemityzm
#nieprogramowanie #antysemityzm














#heheszki #nieprogramowanie #humorinformatykow #humorobrazkowy
źródło: comment_EuSbagTQCjajijN3j9MzLgwtDuL83tIT.jpg
Pobierzdef digitsum(n):
return sum([int(number) for number in str(n)])
Robisz dokładnie to samo ale w jednej linii i bez potrzeby deklaracji listy.
A jak dojdziesz do funkcji wyższego rzędu to możesz odświeżyć sobie ten post i spróbować zrobić
btw. ciekawy jest pomysł na rozwiązanie tego problemu, które proponują, z wykorzystaniem rekurencji:
def digitsum(n):
....if n:
........return n%10 + digitsum(n//10)
....return 0