Jestem mile zaskoczona z okazji "prezentu", który otrzymałam od pewnego #niebieskiegopaska z okazji jutrzejszego dnia.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

padobar
- 2
@Vasey: chyba mamie dam cebule
konto usunięte Autor
- 0
@Scorpio412: Olać, że promocja! ;) Liczy się gest. Lubię pomarańczę, więc na serio ucieszyłam się ;)
- 2
a na problemy takie jak ma @Nokja gdy nie mam mojego #niebieskiegopaska obok, mam to! taki o to wihajster!
źródło: comment_m2tTBTiyFxr7ee6S59apQRWsdKYAA85a.jpg
Pobierz- 4

http://www.wykop.pl/generator-milosci/
Nie no... ;D Chyba wyjdę z domu by odnaleźć swojego #niebieskiegopaska, bo coś marnie to widzę! :D
#walentynki2014
Nie no... ;D Chyba wyjdę z domu by odnaleźć swojego #niebieskiegopaska, bo coś marnie to widzę! :D
#walentynki2014
konto usunięte via Android
- 0
@Vasey: spokojnie brzydki nie jestem żeby procent było za mało, a ty miałaś nie pić w tym miesiącu ≧∇≦
- 0
@kavillock: Złamałam się :P Czysty spontan, więc... :P
- 140
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 270
@WykopowyOdwykToSciema: musiałaś być dla niego okrutna, że od friendzone przeszedl do bycia homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski
Jaki był najabrdziej żenujący (lub taki ktory pozostał w pamieci) podryw skierowany w waszą stronę przez #niebieskiegopaska ? ( ͡º ͜ʖ ͡º)
Jaki był najabrdziej żenujący (lub taki ktory pozostał w pamieci) podryw skierowany w waszą stronę przez #niebieskiegopaska ? ( ͡º ͜ʖ ͡º)
- 5
@payner: tekst skierowany został do mojej koleżanki. Poprzedziło go muśnięcie nagiego ramienia tejże przez łapę pytacza:
-Co robisz, że masz taką gładką skórę?
Na co koleżanka
-Co robisz, że masz taką gładką skórę?
Na co koleżanka
konto usunięte via Android
- 8
- 2
Polecicie jakis film dla #rozowegopaska i #niebieskiegopaska :)
#filmnawieczor #wedwoje #komedia #najlepiej
#filmnawieczor #wedwoje #komedia #najlepiej
@Waltz22: About Time
- 130
Moze i ja opowiem o tym jak bylam prawie cale życie #tfwnobf
Mając lat chyba 15-16 zaczelam sobie marzyć jak to fajnie byłoby mieć swojego #niebieskiegopaska, zaczelam o tym myslec poniewaz dużo moich koleżanek mialo juz chlopakow, bądź ogólnie faceci interesowali sie nimi. Niestety, ja nigdy nie nalezalam do wystarczajaco atrakcyjnych #rozowychpaskow żeby ktoś w tamtym czasie interesowal sie mna. Zawsze wiec uwazalam ze to wina
Mając lat chyba 15-16 zaczelam sobie marzyć jak to fajnie byłoby mieć swojego #niebieskiegopaska, zaczelam o tym myslec poniewaz dużo moich koleżanek mialo juz chlopakow, bądź ogólnie faceci interesowali sie nimi. Niestety, ja nigdy nie nalezalam do wystarczajaco atrakcyjnych #rozowychpaskow żeby ktoś w tamtym czasie interesowal sie mna. Zawsze wiec uwazalam ze to wina
- 162
@NuGuns: Komedie romantyczne są w porządku, pod jednym warunkiem, na końcu wszyscy giną.:)
@Vasey: Kolejarzem.
- 0
@Krzysiek1203_88: :(
Potrzebuję pomocy #niebieskiegopaska ;) Odnośnie ćwiczeń na siłowni etc. [priv]
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vasey: słucham








