Czy nowy film #netflix o katastrofie promu Jan Heweliusz będzie miał przemądrzałą główną bohaterkę która zawsze stawia trafne diagnozy?

bedzie mial?

  • tak, to obowiqzkowe 85.7% (30)
  • nie 14.3% (5)

Oddanych głosów: 35

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sukcesja obejrzana, świetny serial. Co teraz oglądać? Byle nie jakieś dziwolągi z nadprzyrodzonymi mocami

Nie licząc tego tematyka dowolna, może być kryminalny, thriller, albo właśnie jakiś dramat, komedia, w sumie cokolwiek. Najlepiej żeby nie miał za dużo sezonów. Film też może być :)

#hbomax #netflix #disneyplus #filmnawieczor
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co warto teraz obejrzeć z filmów (nie seriali) na Netflix? Różowa dała mi bojowe zdanie znaleźć jakiś fajny film, ale problem w tym, że ja ostatni raz coś oglądałem chyba rok temu, bo zwyczajnie nie mam czasu na takie bzdury. Wolę kręcić hajs. Jeżeli chodzi o gatunek, to chętnie bym obejrzał z nią jakąś komedię. Ktoś coś? Udanego dnia wszystkim! #netflix #film #filmnawieczor #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na #netflix są "niebezpieczni dżentelmeni". Byłam na tym filmie w kinie, obśmiałam się jak norka, więc skoro się pojawił na platformie, to oczywiście włączyłam, żeby jeszcze raz pohahać. Kot i Dorocinski to piękny duet. A Dorocinski w roli Witkiewicza wymiata! Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam gorąco!
#film #filmnawieczor
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raul7788: No ale w Polsce moda na seriale to zaczeła się jak wyemitowali serial Lost... inne na kablówce też leciały np stargate na hbo.
  • Odpowiedz
Powiedzmy ze od pon-piatku mieszkam w jednym miejscu a na weekend w innym. Rozumiem, zeby w takim wypadku oglądać netflixa na tv, musze wykupic dodtkowe gospodarstwo domowe za 9,99? #netflix
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czlowiek_Ludzki:

Jak nie znajdziesz nic co wywoła przebiegające dreszcze po plecach

... to w niedziele o 21 na TVP będzie leciał horror

;) wiem, nieśmieszne, ale nie mogłem się powstrzymać
  • Odpowiedz
  • 4
@KAMAZZ666: dlatego tak trzeba sledzic tematu golasa. Golas ryczy od tygodnia, panikuje, traci nadzieje, a slowem sie o nim nie odezwali #wardega #konopskyy . Golas wie, ze jest ostro o------e, a oni wiedza, zbudowali dookola niego fosę, jest w martwym punkcie. Nie moze wrzucic filmu z wybielaniem sie i odcinaniem od calego gnoju, bo nie moze w ciemno tego zrobic przed przedstawieniem zarzutow, zostalo mu tylko
  • Odpowiedz