Mam dekoder NC+ z dyskiem ale zapełniłem już cały. Da się usunąć wszystkie nagrania bez przywracania ustawień fabrycznych? Bo tylko pojedynczo mozna a nie widzę tam żadnego "zaznacz wszystkie"
#ncplus #nc #telewizja #kiciochpyta #pytanie
#ncplus #nc #telewizja #kiciochpyta #pytanie




















#mecz #nc+go