Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanie, podobno można rozwiązać umowę z kimkolwiek jeśli coś w umowie zostanie zmienione.

Mam internet i tv z NC+ w umowie na 2 lata, tylko że...

Dekoder działa kiedy chce. A właściwie nie działa przez 99% czasu kiedy bym chciał. (Podobno ten najtańszy dekoder tak ma żeby wymusić kupno droższego)

Internet mam z Play i delikatnie mówiąc. #!$%@? nie działa. A jak działa to jak krew z nosa.

Nie chcę za to gówno więcej płacić.

Czy znacie jakąś stronę do sprawdzania zmian w umowach lub wiecie jak wypowiedzieć umowę nie płacąc kary powyżej 3 tysięcy złotych?

W skrócie zostałem oszukany. Mogłem sprawdzić neta, i na czas testów no bajka. Dekoder? Bez problemów.

Po podpisaniu umowy nagle internet przestaje działać kiedy chce a jak działa to ciężko film z #youtube załadować.

Dekoder nagle sam zaczął się wyłączać i piszczeć i trzeba kablem z anteny ruszać czasem 15 minut żeby zaskoczył. (Sprawdzane u innych w tym samym budynku, ten sam problem, chyba że podłącze droższy dekoder z abonamentu)

Mam dość takiego oszustwa i płacenia ponad 100zl za to gówno.

Jaka wypowiedzieć umowę aby nie dostać rachunku za to na kilka tysięcy PLN?

#kiciochpyta #nc+ #dekoder #telewizja
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qontrol: internet możesz podeprzec jakimś programem co zbiera pingi z np tygodnia i tworzy z tego raport. Jeśli ci wyjdzie, że faktycznie 90% czasu nie ma neta, masz pełne prawo do zerwania umowy. Pogooglaj. Co do tv to nie mam pojęcia. Ja bym próbował non stop zgłaszać reklamacje i wzywac techników. Dobrze, zebyz z kazdego wezwania bral dokument/ ewentualne nagrywal rozmowy