Dlaczego tłumacze seriali wyżej srają, niż dupę mają? Ludzie, przecież wy ani nie piszecie scenariuszy, ani nie reżyserujecie, ani nic. Wy tylko przekładacie na język polski. Czemu ludzie traktują Was jak gwiazdy, tego nigdy nie zrozumiem. Jeszcze tacy zarozumiali jesteście, jak joozek dla przykładu. @GrupaHatak #napisy #seriale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_Lubikwasa: Ja staram się oglądać z angielskimi napisami żeby w pełni zrozumieć żarty T-Baga (co czasem nie jest możliwe przy polskich napisach, tłumaczenie żartów - wiadomo). I czasem Scolfield mruczy pod nosem.
  • Odpowiedz