Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
Za tydzień, 28 czerwca #multikino zaprasza na kolejną Noc Kina. #tychy http://www.etychy.org/koncerty-imprezy/noc-kina-w-multikinie-5508.php
źródło: comment_qEi8HkuG4a5S80lD7IuvogLAgZ6paTp1.jpg
Pobierz- 1
- 1
Strona multikina to dno, albo k.. nie działa, albo ją muli w ch... I do tego jest mało przejrzysta #multikino #gorzkiezale
- 2
- 3
@AdrianKam: co jakiś czas dostaje smsy z kodami, więc może na ten maraton tez jeszcze mi przyjdzie, nie wiem w jaki sposób oni wysyłają te kody. jakby przyszło to podeślę Ci na pw
- 1
#multikino #reklamy #gorzkiezale #kino
Masakra, ponad półgodzinne reklamy przed filmem z zegarkiem na ręku. Kiedyś żartowało się, że popcorn zjada się na reklamach, a dzisiaj to niestety prawda :c
#szybcyiwsciekli6
A
Masakra, ponad półgodzinne reklamy przed filmem z zegarkiem na ręku. Kiedyś żartowało się, że popcorn zjada się na reklamach, a dzisiaj to niestety prawda :c
#szybcyiwsciekli6
A
- 2
czy ja jestem niewidomy czy ślepy że nie widzę nigdzie na stronie multikina cennika biletów? X_x
#multikino
#multikino
@matiusmm: też nie mogłem znaleźć na stronie, w google wklepałem :D
- 2
#multikino Polska organizuje "Gorącą majówkę z gwiazdami", podczas której bilety na wybrane seanse kosztować będą 10 zł :) http://multikino.pl/pl/goraca-majowka-z-gwiazdami/ #film #kino
- 2
@Capo_Bastone: w sumie to obrazu głównie. Atmosferę sobie robię sam.
- 1
@stekelenburg2: Ja byłem na Polska Portugalia (2:2), po bramce Krzynówka zaczęło się skakanie po siedzeniach, także uważaj.
#tylewygrac #kino #multikino
Noo! Wygrałem dwa bileciki do kina, tylko teraz trzeba komuś sprzedać.. :)
Noo! Wygrałem dwa bileciki do kina, tylko teraz trzeba komuś sprzedać.. :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
14
Wirus na stronie multikina :)
Witryna multikino.pl zawiera treści z witryny banerrs.jumpingcrab.com, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej, kto chce na jutro podwójne zaproszenie na finał LM do multikina (złote tarasy, warszawa)? :) Oddam w dobre ręce. Oczywiście za darmo, trzeba się zgłosić do kasy na moje nazwisko (trzeba coś naściemniać z dowodem, mogę np dać screeny maili i sobie ktoś wydrukuje, że niby jest tym Mateuszem :P).
#pilkanozna #warszawa #ligamistrzow #multikino #mikolajmateusz #mateuszburzuj
#pilkanozna #warszawa #ligamistrzow #multikino #mikolajmateusz #mateuszburzuj
@mateuszo: ok ja chcę wstępnie ;-)
- 1
@Polny_wiatr: @parachutes: piszcie na gadu gadu, tam sie bedziemy kontaktowac. moj numer 39565400
4
Kolejny ekspert w zabezpieczaniu stron internetowych

W roli głównej wrocławskie Multikino
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
85
AMA - Kinooperator

Możliwe, ze są osoby, które jako dziecko marzyły lub marzą o pracy kinooperatora. Jeżeli temat was interesuje proszę o pytania. Mam staż ponad 3 lata, wiec mniej więcej wiem jak ten biznes się kreci.
z- 127
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















Chyba ostatnie normalne miejsca ;_;
źródło: comment_QmsOsAQ5yjUbjqk09gzyMg6U4pZyXFBG.jpg
Pobierz