Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy i Mirabelasy, szybkie #rozdajo. Do rozdania cztery kody/vouchery na dowolny seans w #multikino w całej Polsce (miejsca "normalne", nie VIP, dodatkowo zdaje się, że są wykluczone pokazy specjalne itd.). Ja już nie zdążę ich wykorzystać, ponieważ ich termin ważności jest do jutra. Są to kody, którymi można "zapłacić" online przy rezerwacji miejsc w sali, więc nie jest to żaden chytry podstęp, by Was co poniektórych wywabić z piwnicy, a potem obserwować zza winkla, jak jeden #przegryw z drugim toczy pianę przy kasie ( ͡ ͜ʖ ͡).

Nie jest to post celem nabicia sobie jaki żebroplusów, tak naprawdę może być tu i pół plusa, ważne dla mnie by kody się nie zmarnowały i może ktoś zdąży jeszcze spędzić miło wieczór, jeśli do Multi ma niedaleko.

Zasady proste, zapraszam do kontaktu na prv, kto pierwszy ten lepszy, rozdam po dwa, myślę, że pierwsze dwie osoby zgarną pulę, no chyba, że ktoś da znać, że chce tylko jeden, to może więcej osób obdaruję.

Acha, moja życzliwość ma oczywiście granice, więc wszelkich patoZiutków uprasza się o scrollowanie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12