Wpis z mikrobloga

Dostałem odpowiedź od #multikino w sprawie którą opisywałem wczoraj na mikroblogu - jak widać POJEMNIK RODZI WŚRÓD KLIENTÓW WĄTPLIWOŚCI I ZOSTAŁ USUNIETY Z KATOWICKIEGO ODDZIAŁU MULTIKINA oraz zamieniony na inny pojemnik (mam nadzieję, że nie tylko kolor pojemnika się zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°))

W każdym razie nie zmienia to faktu, że pierwszy mail jaki dostałem mówił o tym, że to normalna praktyka, a teraz okazuje się, że jednak tylko w Katowickim Multikinie wykorzystuje się KOSZ NA ŚMIECI do transportowania wyprażonego popcornu.

Nie chcę kręcić na siłę afery - chociaż i takie zarzuty padały w moją stronę po opublikowaniu poprzedniego wpisu - jednakże wydaje mi się, że wykorzystywanie pojemnika który nie jest do tego przeznaczony do transportowania żywności jest karygodne. Cieszę się jednak, że po zwróceniu uwagi ktoś zareagował i coś w tym temacie ruszyło - szkoda, ze musiałem to zauważyć, zgłosić i kręcić aferę w internecie i że dla tak dużej firmy normalnym jest wykorzystywanie w taki sposób KOSZA NA ŚMIECI :-)

Wklejam screen z odpowiedzią Multikino, wołam zainteresowanych poprzednim wpisem oraz zachęcam do dyskusji.

#afera #film #kino #jedzenie
Pobierz Lapidarny - Dostałem odpowiedź od #multikino w sprawie którą opisywałem wczoraj na mi...
źródło: comment_RBqAvA7Od0sRzFqhtXLCTYhzXs4KHbfa.jpg
  • 103