Pierwsze 73 km przejechałam. Raaaaaaaaaaaaaaaaaaany, jaki czad!!! :D Nie mogę się doczekać jutra!!! #moto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach