Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
#montaz
Mireczki, gdy konwertuje film w programie po montazu to zapisywać go w "p" czy w "i"? Film do "dystrybucji" w necie
Mireczki, gdy konwertuje film w programie po montazu to zapisywać go w "p" czy w "i"? Film do "dystrybucji" w necie
@Zuchwaly_Pstronk: p
- 0
@knysha: dziękuję
- 2
Mam mały problem, będę robić film (coś w stylu pokemonów) widok z góry, jedna postać na środku oraz dużo obiektów typu drzewa, domy i inne. Problem w tym że nie wiem jak to wszystko skleić w całość, jest w sony vegas możliwość ustawienia wszystkich obiektów, połączenia w jedną grupę i przemieszczanie kamery z postacią?? Jeśli nie to w jakim programie mogę to wykonać.
#sonyvegas #montaz #animacja
#sonyvegas #montaz #animacja
- 2
@Hicur: Albo w Hitfilm - niedawno była promocja, można było pobrać za darmo (to taka tańsza alternatywa dla AE o podobnym podejściu do pracy).
- 4
Kilka godzin rozmowy,
kilkanaście godzin montażu
i jeszcze nie skończone ale została już tylko kosmetyka ;)
Najważniejsze,
kilkanaście godzin montażu
i jeszcze nie skończone ale została już tylko kosmetyka ;)
Najważniejsze,
źródło: comment_e2iXwX2Bn6DWBcdOZ4fvMXvzIta4g7mC.jpg
Pobierz#film #montaz #montazysta #pinnaclestudio
Montuje ktoś tutaj w Pinnacle Studio 16? "Surówkę" mam w full HD 1920x1080, a gotowy film mogę tylko przekonwertować na śmieszna 700x320 bodajże. Jak ustawiam w opcjach aby konwertował na maxa to i tak nie da się z tego wyciągnąć. Jak skonwertować film w HD?
Montuje ktoś tutaj w Pinnacle Studio 16? "Surówkę" mam w full HD 1920x1080, a gotowy film mogę tylko przekonwertować na śmieszna 700x320 bodajże. Jak ustawiam w opcjach aby konwertował na maxa to i tak nie da się z tego wyciągnąć. Jak skonwertować film w HD?
#film #adobe #montaz #kiciochpyta #motoryzacja #lexus #gleba
Jak stworzyć nałożyć taki filtr lub jak się to zwie w filmie nagranym telefonem Full HD + 60kl/s. Coś jak w filmiku.
Jak stworzyć nałożyć taki filtr lub jak się to zwie w filmie nagranym telefonem Full HD + 60kl/s. Coś jak w filmiku.
@Felonious_Gru: kolo pewnie mysli, ze nagra cos takiego telefonem, nalozy filtr i bedzie taka jakosc :D
- 3
@Qiepka: Filtr wykorzystany w tym filmie to przede wszystkim coś pokroju http://www.skyglide.eu/pl/sky-glide-pro/ + jakiś wysięgnik.
- 1
Video mirki mam problem. Od dobrych kilku lat używałem Corel Video Studio znam go praktycznie na wylot. Ale przerzuciłem się na #sonyvegas i mam problem z renderem.
Kamera nagrywa mi 720x576 .MOD (tak naprawdę jest to mpg) - i takie sobie ustawiłem parametry projektu (poprzez Match Media).
Projekt okej gra ale jak mam to wyrenderować? Proponowane przez program .avi robi mi to w 4:3 pomimo poprawnej rozdzielczości.
Co
Kamera nagrywa mi 720x576 .MOD (tak naprawdę jest to mpg) - i takie sobie ustawiłem parametry projektu (poprzez Match Media).
Projekt okej gra ale jak mam to wyrenderować? Proponowane przez program .avi robi mi to w 4:3 pomimo poprawnej rozdzielczości.
Co
- 0
@wombatlbn: dokładnie.... lipa taka, że Vegas nie czyta .MOD i muszę za każdym razem przerabiać na mpg ... co prawda to chwila bo mma fajny program do tego ale i tak wkurza.
@M4h00n: Nawet nie wiesz jak ja klne na to k------o. Plik wideo ma teoretycznie rozdzielczość odpowiadającą formatowi 4:3 nawet jak nagrywasz w 16:9, ale odpowiednie odtwarzacze jakoś się w tym orientują i dobrze film wyświetlają. Próbowałem robić screenshoty pulpitu, w IrfanView zmierzyć faktyczną rozdzielczość filmu i próbować z taką rozdzielczością pracować ale efekt końcowy jest daleki od ideału. Jakość mocno leci w dół a i tak przecież nie jest jakaś
W jakich sytuacjach jest potrzebny kątowy kabel SATA? Niby opis mówi - gdy "obudowa" będzie tego wymagać, ale nie da się tak po prostu zwykłego, ze zwykłą wtyczką odpowiednio zakręcić? Przymierzam się od obudowy, która miałaby SSD montowany na samym jej dole (spód obudowy, PSU przerwa, miejsce na wkręcenie SSD na płasko) i się zastanawiam, czy jest sens kupować kątowy w takiej sytuacji.
#pytanie #komputery #sata
#pytanie #komputery #sata
@FrasierCrane: Zależy od miejsca za i pod podłączanym dyskiem.
- 0
@FrasierCrane: jak masz za długą kartę grafiki i nachodzi Ci na SATA (zależy od grafiki / płyty)
- jak masz kieszenie dysków montowane bokiem i wtedy dyski wychodzą praktycznie prosto na blachę ścianki - wtedy w zależności od poplątania kątowy ratuje przed łamaniem
- jak masz kieszenie dysków montowane bokiem i wtedy dyski wychodzą praktycznie prosto na blachę ścianki - wtedy w zależności od poplątania kątowy ratuje przed łamaniem
- 1
Mireczki, może nawet o tej porze ktoś z Was będzie kojarzył o co chodzi - co najmniej kilka miesięcy temu było znalezisko, bądź wpis, w którym to jedna z Wykopowiczek prosiła o podsyłanie jej krótkich filmików o dowolnej tematyce, miały one zostać sklejone w jeden filmik, który byłby pracą zaliczeniową/magisterską na filmówce.
#kiciochpyta #film #montaz
#kiciochpyta #film #montaz
518
HBO's True Detective - fantastyczna czołówka

Przygotowana przez studio Antibody czołówka serialu True Detective to prawdziwy majstersztyk.
z- 128
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
10
Pierwszy na świecie teledysk o... programie do montażu video

Coś dla użytkowników programu Sony Vegas oraz domorosłych montazystów.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
564
Tymczasem w Słowenii

Film autorstwa bardzo sympatycznej pary ze Słowenii.
z- 49
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
25
Oszuści sprzedają darmowy program HitFilm do montażu wideo

Uwaga!!! NA POHYBEL OSZUSTOM I KOMBINATOROM!!! Ktoś sprzedaje darmowy program do montażu i animacji HitFilm na Allegro.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Kto się bawi w montaż i obróbkę wideo niech ściąga ten soft. Wstępnie przetestowałem i jest dużo lepiej niż z ociężałym AE. Wrzuciłem w komentarz parę uwag. http://www.wykop.pl/link/1834119/efekty-specjalne-i-animacje-za-darmo-dzieki-hitfilm-2/
Dzięki @marcel-wojtkow :D
#mikroreklama #reklamujo #aftereffects #montaz #video
Dzięki @marcel-wojtkow :D
#mikroreklama #reklamujo #aftereffects #montaz #video
"In Motion" - film używający nowatorskiej metody w trakcie montażu.
#mikroreklama #zainteresowania #ciekawostki #film #fotografia #komputery #montaz
#mikroreklama #zainteresowania #ciekawostki #film #fotografia #komputery #montaz
@Pierdyliard: filmik MEGA, ale popraw opis, bo masz literówkę wilm
- 1
@piczok: Dzięki, poprawione.
16
"In Motion" - film używający nowatorskiej metody w trakcie montażu.

Przedstawia życie w Tokio. Ten niesamowity efekt uzyskano poprzez łączenie kolejnych klatek w ten sposób żeby wyglądało na to że użyto dłuższych czasów naświetlania niż są możliwe. Dzięki temu powstał film jak z miasta w którym mieszkają same "duchy".
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#connolly #filmkrotkometrazowy #montaz #mikroreklama
http://www.wykop.pl/link/1830300/proximity-krotki-film-ryana-connolly-ego/
Takie filmiki z wielką przyjemnością się ogląda :)
http://www.wykop.pl/link/1830300/proximity-krotki-film-ryana-connolly-ego/
Takie filmiki z wielką przyjemnością się ogląda :)






















#studbaza #grafika #montaz