Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@bohlen: tak, albo w tej cenie powinien byc 7730 (moge sie mylic)
- 10
Wisienka na torcie. Odkryłem dziś. Genialny zespół. Pomijając treści, muzycznie piękne.
Video profeska muzyka profeska. Idealnie na siedzenie w nocy na witanie dnia itp. Jeszcze #nocnazmiana się załapie :P
Sólstafir - Fjara
Sory
Video profeska muzyka profeska. Idealnie na siedzenie w nocy na witanie dnia itp. Jeszcze #nocnazmiana się załapie :P
Sólstafir - Fjara
Sory

2
MLG: SEAL

Powszechny już temat w Ameryce,zbierz jak najwięcej symblicznych nerdowych elementów a następnie połącz w jeden film,im bardziej epileptyczny,tym lepiej. Filmy tego typu dopiero stopniowo pojawiają się w Europie,ostatnio zauważyłem już podobny schemat w Tv publicznej...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Chwalę się materiałem, który dzisiaj wyszedł z produkcji!
Przed Wami Toughest Fireman Alive, czyli międzynarodowe zawody strażaków, które odbyły się pod koniec czerwca w Toruniu!
http://youtu.be/_K9R4ntfUDI
#tfa #film #filmowanie #montaz #strazacy #diy #torun #kujawskopomorskie #drony
Przed Wami Toughest Fireman Alive, czyli międzynarodowe zawody strażaków, które odbyły się pod koniec czerwca w Toruniu!
http://youtu.be/_K9R4ntfUDI
#tfa #film #filmowanie #montaz #strazacy #diy #torun #kujawskopomorskie #drony

- 1
@pumpkinguy: Dzięki! :)
Założyłem firmę zajmującą się filmami i zdjęciami m.in z pokładu drona. Ten konkretnie filmik to tylko nasza inicjatywa, nie dostaliśmy na to żadnych funduszy, służy nam za promo i kupę doświadczenia (wszystkie ujęcia łapane prze zemnie, pierwszy raz w życiu byłem operatorem kamery).
Montowane w Vegas, PC i7-4770K 3,5GHZ, 16GB RAM, GTX770 4GB. Aparat Lumix GH4 z obiektywem 12-35 2.8, do tego gimbal do stabilizacji obrazu zarówno
Założyłem firmę zajmującą się filmami i zdjęciami m.in z pokładu drona. Ten konkretnie filmik to tylko nasza inicjatywa, nie dostaliśmy na to żadnych funduszy, służy nam za promo i kupę doświadczenia (wszystkie ujęcia łapane prze zemnie, pierwszy raz w życiu byłem operatorem kamery).
Montowane w Vegas, PC i7-4770K 3,5GHZ, 16GB RAM, GTX770 4GB. Aparat Lumix GH4 z obiektywem 12-35 2.8, do tego gimbal do stabilizacji obrazu zarówno
- 1
@pumpkinguy:
W zasadzie to dopiero zaczynam więc nie mam za dużo klientów jeszcze. W tym momencie w produkcji jest film promocyjny dla kliniki weterynaryjnej, dla ekipy od streetworkoutu, dla branży budowlanej i dwa teledyski.
Czasożerność na tym etapie 100% - nie mam życia poza pracą i nie zmieni się to jeszcze przez kilka miesięcy.
Dochody w tym momencie grosze, ale liczę na to, że w ciągu 3 miesięcy zwróci mi
W zasadzie to dopiero zaczynam więc nie mam za dużo klientów jeszcze. W tym momencie w produkcji jest film promocyjny dla kliniki weterynaryjnej, dla ekipy od streetworkoutu, dla branży budowlanej i dwa teledyski.
Czasożerność na tym etapie 100% - nie mam życia poza pracą i nie zmieni się to jeszcze przez kilka miesięcy.
Dochody w tym momencie grosze, ale liczę na to, że w ciągu 3 miesięcy zwróci mi
żeby korzystać z Polsatu cyfrowego bez umowy muszę kupić dekoder za 149 PLN. Czy ten dekoder musze podlaczyc do talerza czy zwykłej anteny z dachu ? #cyfrowypolsat #montaz #dekoder
- 2
- 1
Mirki, jakie proste programy do edycji plików wideo, cięcia, podkład muzyczny i ich składania w całość ewentualnie z jakimiś prostymi efektami?
#programy
#montaz
#kiciochpyta
#programy
#montaz
#kiciochpyta
konto usunięte via Android
- 4
Mireczki, jutro robio egzamin z informy (E. 12) powaliło te facetki i facetów heheh. Mili ludzie postanowili robić teraz w #techbaza egzaminy zawodowe w 2,3 i 4 klasie. Mi się pomysł w sumie podoba, nie muszę zaliczac wszystkiego naraz. Robie sobie testy online (www.egzamin-informatyk.pl) i w sumie już nawet nie czytam pytań, bo znam prawie wszystko na pamięć. Jutro test a we wtorek praktyczny. Uważacie, że dobrze zrobili z tymi
@Migfirefox: ja zrobiłem 19/20 - dylematy moralne i etyczne w literaturze fantasy, zrobiłem na podstawie silmarillionu, Gry o Tron, Wiedźmina i jakiegoś opowiadania Pilipiuka. Generalnie wiedźmin z pamięci, gra o tron z serialu, silmarillion tylko interesujący mnie rozdział, pilipiuk było opowiadanie. Prezentację przygotowywałem o 8, o 14 miałem swój termin. Jeszcze przed dzwoniłem do kumpla, żeby mi pokrótce opowiedział historię Turina Turambara :P. Dostałem punkt mniej za chaotyczne gadanie, bo
@Kaethax: No i to ma jakiś sens. Jedyny powód dla którego oni mogą to robić, to to że część ludzi z komisji w ogóle nie wiedziała o czym mówią do nich maturzyści. Ja miałem 2 babki, które poza lektury szkolne i literaturę romantyzmu raczej niezbyt się wychylały, i jak im zacząłem opowiadać o Fundacji Asimova to mogły tylko słuchać, czy to co mówię ma jakiś sens logiczny. Pewnie bym dostał
- 4
Filmik zrobiony przez kumpla z YT, polecam, bardzo przyjemnie się ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #lifeisawesome #montaz #youtube
#film #lifeisawesome #montaz #youtube

@jedrus7: Massive Attack polecam
Potrzebuję pomocy dot. #sonyvegas. Mam materiał w 4:3, filmik ma być w 16:9, chciałbym pozbyć się czarnych pasów przez "rozmycie" filmu w 4:3 na te pasy. Ma to wyglądać tak jak na obrazku. Da się to zrobić?
#montaz #technologia #starstv
#montaz #technologia #starstv
źródło: comment_Hwp7vDk2w38SfHD78VD0OivqyjwrJYvu.jpg
Pobierz- 0
@nomoreregrets: Dobra, Corel daje radę ;) Dzięki!
@bedzio155: Żaden problem :)
- 198
Właśnie montuje przepis z rogalikami który będziecie mogli obejrzeć jutro :)
#gotujzbiedronka #kuchniazusmiechem #montaz #pokazplecy
#gotujzbiedronka #kuchniazusmiechem #montaz #pokazplecy
źródło: comment_Yb2qLcOYBbu8rFHg1poZmL4YfEE5of1z.jpg
Pobierz- 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Biedronka07: Za kulisami:
- Seeeba... puść mnie na fotel i zrób zdjęcie żeby wyglądało że to ja montuje, będą suby od informatyków.
-
- Seeeba... puść mnie na fotel i zrób zdjęcie żeby wyglądało że to ja montuje, będą suby od informatyków.
-
Jedna z najpiękniej zmontowanych scen w historii kinematografii, czyli finałowa scena z "Siedmiu Samurajów" przeanalizowana krok po kroku: http://nofilmschool.com/2014/04/how-to-edit-like-kurosawa-analysis-of-seven-samurai/
#film #kurosawa #montaz
#film #kurosawa #montaz
Szukam kogos kto potrafi nagrac i zmontowac spot promujacy wydarzenie o charakterze sportowym w lodzi, i kto bedzie chcial sobie dorobic. Jezeli jest tu ktos taki to prosze pisac na pw.
#lodz #filmowanie #montaz #sport #ogloszenie
#lodz #filmowanie #montaz #sport #ogloszenie
- 0
@Bushi13: sprawdze jak bede w domu bo nie wiem gdzie to mozna w aplikacji ustawic
@ngc:Niewielki, szukamy kogos z zacieciem sportowym dla kogo pomoc bedzie frajda a od siebie dokladamy wynagrodzenie i mozliwosc startu w imprezie za free
@aranha6x3: zapytaj i jak cos to niech da znac na PW jak ustawie juz ze moge odbierac:)
@ngc:Niewielki, szukamy kogos z zacieciem sportowym dla kogo pomoc bedzie frajda a od siebie dokladamy wynagrodzenie i mozliwosc startu w imprezie za free
@aranha6x3: zapytaj i jak cos to niech da znac na PW jak ustawie juz ze moge odbierac:)
@Lampowy: napisałem do niego. Nie ma chyba konta na wykopie, więc jakiś inny kontakt wam ogarnę jak coś.
- 1
Czy ten zestaw który złożyłem jest kompatybilny ze sobą i czy potrzyma kilka lat?
ewentualnie będzie można w coś pograć na nim?
Mam zamiar za kilka minut go kupić.
http://www.morele.net/inventory/info/Ma3OQX/
ewentualnie będzie można w coś pograć na nim?
Mam zamiar za kilka minut go kupić.
http://www.morele.net/inventory/info/Ma3OQX/
@sensuel: tego kingstona unikaj. Ja mam goodram c50, czyli najniższa seria i odczyt na sata III jest na poziomie 500 MB/s, zapis 250 MB/s. Oczywiście ja mam sata II i osiągam około 250 MB/s w testach. Różnica jest kolosalna. U mnie win 8.1 na ssd od wciśnięcia power do pulpitu startował w 15 s. na starym dellu. https://www.youtube.com/watch?v=bbjqczf-UX0 tu masz jakiś filmik z porównaniem.
W ssd najważniejszy jest czas dostępu,
W ssd najważniejszy jest czas dostępu,
@sensuel: SSD warto dokupić, skoro na moim laptopie z sata II różnica jest ogromna, to co dopiero na sprzęcie, który ogarnie możliwości takiego ssd. Oczywiście dokup sobie go później, jak teraz nie możesz sobie pozwolić.
Myśleliśmy o klipie promocyjnym wykorzystującym sceny z Breaking Bad, ale oczywiście, żeby to wszystko opowiadało nową historię o cryptometh z jego elementami. Jak komuś coś takiego wyjdzie to nie będę oszczędzał :D
#cryptometh #video #obrobkawideo #montaz
#cryptometh #video #obrobkawideo #montaz
- 1
@Zuchwaly_Pstronk: Letterbox będzie miał paski. Anamorphic będzie zniekształcony (np obraz 16:9 zapisany w proporcjach 4:3).






















#sonyvegas #film #montaz #pytanie #pytaniedoeksperta #problem
źródło: comment_CRovEUOaY5QXI5uWrNWlrGPJbvOx4q4n.jpg
Pobierz