Wyłożyła mi się karta graficzna, potrzebuję błyskawicznie kupić jakąś do 250zł.

Nie gram w gry, przeważnie montuję filmy - co Mireczki polecacie?

#komputery #pytanie #montaz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wisienka na torcie. Odkryłem dziś. Genialny zespół. Pomijając treści, muzycznie piękne.

Video profeska muzyka profeska. Idealnie na siedzenie w nocy na witanie dnia itp. Jeszcze #nocnazmiana się załapie :P

Sólstafir - Fjara

Sory
axis_mundi - Wisienka na torcie. Odkryłem dziś. Genialny zespół. Pomijając treści, mu...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nieodparte wrażenie, że ta islandzka muzyka to taka na jedno kopyto jest, ale co jeden zespół to ciekawszy...

@Styrmir: to jakie tagi należy przeglądać?
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Dzięki! :)

Założyłem firmę zajmującą się filmami i zdjęciami m.in z pokładu drona. Ten konkretnie filmik to tylko nasza inicjatywa, nie dostaliśmy na to żadnych funduszy, służy nam za promo i kupę doświadczenia (wszystkie ujęcia łapane prze zemnie, pierwszy raz w życiu byłem operatorem kamery).

Montowane w Vegas, PC i7-4770K 3,5GHZ, 16GB RAM, GTX770 4GB. Aparat Lumix GH4 z obiektywem 12-35 2.8, do tego gimbal do stabilizacji obrazu zarówno
  • Odpowiedz
@pumpkinguy:

W zasadzie to dopiero zaczynam więc nie mam za dużo klientów jeszcze. W tym momencie w produkcji jest film promocyjny dla kliniki weterynaryjnej, dla ekipy od streetworkoutu, dla branży budowlanej i dwa teledyski.

Czasożerność na tym etapie 100% - nie mam życia poza pracą i nie zmieni się to jeszcze przez kilka miesięcy.

Dochody w tym momencie grosze, ale liczę na to, że w ciągu 3 miesięcy zwróci mi
  • Odpowiedz
Mireczki, jutro robio egzamin z informy (E. 12) powaliło te facetki i facetów heheh. Mili ludzie postanowili robić teraz w #techbaza egzaminy zawodowe w 2,3 i 4 klasie. Mi się pomysł w sumie podoba, nie muszę zaliczac wszystkiego naraz. Robie sobie testy online (www.egzamin-informatyk.pl) i w sumie już nawet nie czytam pytań, bo znam prawie wszystko na pamięć. Jutro test a we wtorek praktyczny. Uważacie, że dobrze zrobili z tymi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Migfirefox: ja zrobiłem 19/20 - dylematy moralne i etyczne w literaturze fantasy, zrobiłem na podstawie silmarillionu, Gry o Tron, Wiedźmina i jakiegoś opowiadania Pilipiuka. Generalnie wiedźmin z pamięci, gra o tron z serialu, silmarillion tylko interesujący mnie rozdział, pilipiuk było opowiadanie. Prezentację przygotowywałem o 8, o 14 miałem swój termin. Jeszcze przed dzwoniłem do kumpla, żeby mi pokrótce opowiedział historię Turina Turambara :P. Dostałem punkt mniej za chaotyczne gadanie, bo
  • Odpowiedz
@Kaethax: No i to ma jakiś sens. Jedyny powód dla którego oni mogą to robić, to to że część ludzi z komisji w ogóle nie wiedziała o czym mówią do nich maturzyści. Ja miałem 2 babki, które poza lektury szkolne i literaturę romantyzmu raczej niezbyt się wychylały, i jak im zacząłem opowiadać o Fundacji Asimova to mogły tylko słuchać, czy to co mówię ma jakiś sens logiczny. Pewnie bym dostał
  • Odpowiedz
Proszę o pomoc.

Potrzebuję zmontować króciutki filmik, coś a'la trailer i wymarzyłem sobie ultra trailerowy podkład muzyczny.

Coś w rodzaju coraz szybszych uderzeń dojście do punktu granicznego i nagłe wyciszenie, może znacie coś takiego?

#pomocy #film #montaz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jaki program polecacie do montażu filmów? Może być nawet wersja trial, bo będę go potrzebował jednorazowo. Chciałbym zmontować coś w stylu filmu dokumentalnego dla znajomego z okazji jubileuszu. Zależy mi na prostym interfejsie:)


#pytanie #windows #programy #montaz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Bushi13: sprawdze jak bede w domu bo nie wiem gdzie to mozna w aplikacji ustawic

@ngc:Niewielki, szukamy kogos z zacieciem sportowym dla kogo pomoc bedzie frajda a od siebie dokladamy wynagrodzenie i mozliwosc startu w imprezie za free

@aranha6x3: zapytaj i jak cos to niech da znac na PW jak ustawie juz ze moge odbierac:)
  • Odpowiedz
@sensuel: tego kingstona unikaj. Ja mam goodram c50, czyli najniższa seria i odczyt na sata III jest na poziomie 500 MB/s, zapis 250 MB/s. Oczywiście ja mam sata II i osiągam około 250 MB/s w testach. Różnica jest kolosalna. U mnie win 8.1 na ssd od wciśnięcia power do pulpitu startował w 15 s. na starym dellu. https://www.youtube.com/watch?v=bbjqczf-UX0 tu masz jakiś filmik z porównaniem.

W ssd najważniejszy jest czas dostępu,
  • Odpowiedz
@sensuel: SSD warto dokupić, skoro na moim laptopie z sata II różnica jest ogromna, to co dopiero na sprzęcie, który ogarnie możliwości takiego ssd. Oczywiście dokup sobie go później, jak teraz nie możesz sobie pozwolić.
  • Odpowiedz
Myśleliśmy o klipie promocyjnym wykorzystującym sceny z Breaking Bad, ale oczywiście, żeby to wszystko opowiadało nową historię o cryptometh z jego elementami. Jak komuś coś takiego wyjdzie to nie będę oszczędzał :D

#cryptometh #video #obrobkawideo #montaz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach