zawołać i zapłacić za kogoś kto ma lata doświadczenia by doradził


@bialy100k: Nie da się tak, chyba nie ma takich ludzi. Jedyna w praktyce sensowna opcja to wziąć te dwie kamery, prowizorycznie zamontować na 24h i porównać
  • Odpowiedz
Mircy, prowadzi ktoś z Was może firmę lub serwis instalujący monitoring?

Potrzebuje dwóch, trzech uszkodzonych kamer hikvision jako atrapy na budowie. Obecnie mam dwie działające, tam gdzie są najbardziej potrzebne.

#hikvision #cctv #monitoring #kamery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w #truenas aktywować tryb modyfikowania systemu z konsoli?
Bo muszę root system zmodyfikować z terminala trochę pod stację roboczą i tutaj wirtualizacja odpada.
Ponieważ będę chciał do serwera plików zamontować GPU i zaciągnąć drivery, aby przykładowo przyspieszyć
rozpoznawanie obrazu tym pluginie dla #zoneminder.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie macie kamerki w samochodzie?

  • Nie mam kamerki 35.6% (21)
  • Mam przednia 52.5% (31)
  • Mam przednia + tylna 8.5% (5)
  • Mam przednia + tylna + bozcna 0% (0)
  • Mam przednia + tylna + pare bocznych 3.4% (2)

Oddanych głosów: 59

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@staa: No instalacje proste, kosztowo wyliczyli ma na 2000. Przy ofercie od goscia od alarmow to wyliczyl mi 5000.
Roznica straszna, pytanie czy warto doplacac… 3 czujniki ruchu, kontrakton, centralka i syrena.
  • Odpowiedz
@kolezka1: Nie wiem co kto wyceniał, nie wiem nawet czy masz okablowanie (przypuszczam że nie). Możesz mieć Satela z dotykową klawiaturą + moduł żeby mieć sterowanie z telefonu i to już może podejść pod 2000, a jeszcze cała reszta i montaż.
Jak chcesz prosty alarm i jesteś przekonany że nie będziesz nic rozbudowywał to bierz agencję. Jak chcesz dodatkowo mieć z alarmu podstawową automatykę budynkową (typu otwieranie bramy i zapalanie
  • Odpowiedz
Czy jest szansa jakos pooprawic z poziomu ustawien kamery nocny obraz? Niestety nie ma innej mozliwosci montazu tej kamery (i o tym problemie wiadomo bylo jeszcze przed montazem jednak ona musi tam byc). Z powodu prawnych wymagan musiala ona tak byc zamontowana. Jak widzicie sciana oslepia reszte. Mozna jakos temu chocby nieco zaradzic? Kamera to Hikvision DS-2CD2143G0-I. Prosze o porade bardziej doswiadczonych uzytkownikow.

#cctv #monitoring #siecikomputerowe
leaving_meaning - Czy jest szansa jakos pooprawic z poziomu ustawien kamery nocny obr...

źródło: comment_16233127592K9T8kPhyRavBw2Nou8ZDP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakieś kamery IP do baru na zewnątrz jakie polecicie? Mam rejestrator, potrzebuję 4 kamery. Nie musi nagrywać 4k.
#monitoring
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym na domu na zewnątrz założyć sobie kamerę bezprzewodową. Możecie polecić coś sprawdzonego?
#kamery #monitoring
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czytają różne fora budowlane natknąłem się na dzwonek dahua - Dzwonek Wi-Fi DAHUA Consumer DH DB10 - po naciśnięciu dzwoni na telefon, włącza kamerę, etc... czy polecacie takie rozwiązanie? Czy ktoś ma i może podzielić się opinią?

#monitoring #cctv #budujzwykopem #budowadomu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma to być w tej chwili ponieważ w tym momencie ktoś stoi przed drzwiami i czeka.


@ksiak: tak, ale często wyjeżdżam i funkcja gdzie dzwonek dzwoni na telefon i kamera pokazuje twarz gość jest bardzo kusząca
  • Odpowiedz
Mirki od #monitoring - Spotkaliście się może z kamerami PTZ mocowanymi na "czubek" słupka? Mam na jednym z kominów uchwyt po telewizji satelitarnej - taki mniej-więcej w kształcie litery J i chciałem zamontować coś "na szczycie" - bez mocowania czegokolwiek nowego, bo dostęp nie jest za wygodny. Jakieś Dahua albo coś podobnego najchętniej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bialy100k: Ostatnio widziałem klimatyzator zamontowany na balkonie na trzech takich uchwytach typowo do anten… podejrzewam że to zbyt wiele Ci nie pomoże
  • Odpowiedz
Zapytam jeszcze raz bo poprzedni byl zle otagowany: Przekladalem kamerki dahua na budowie i po ponownym podlaczeniu dziala tylko jedna z czterech, czy rejestrator pamieta w ktore gniazdo byla wpieta ktora kamerka? Jak moge to zrestartowac? Uzywac apki idmss lite

Przekladalem kamerki dahua na budowie i po ponownym podlaczeniu dziala tylko jedna z czterech, czy rejestrator pamieta w ktore gniazdo byla wpieta ktora kamerka? Jak moge to zrestartowac? Uzywacie apki idmss czy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylembordo: No przewodowe kamery IP, każda musi mieć adres IP i maskę pozwalającą komunikować się z rejestratorem, to są podstawy sieci. Olej te kody QR, zaloguj się do rejestratora przez internet explorer, poinstaluj wtyczki ActiveX i tam masz wszystkie opcje od zarządzania dodanymi kamerami.
  • Odpowiedz
Przekladalem kamerki dahua na budowie i po ponownym podlaczeniu dziala tylko jedna z czterech, czy rejestrator pamieta w ktore gniazdo byla wpieta ktora kamerka? Jak moge to zrestartowac? Uzywac apki idmss lite

#dahua #monitoring #smarthome
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapytam jeszcze raz bo poprzedni byl zle otagowany: Przekladalem kamerki dahua na budowie i po ponownym podlaczeniu dziala tylko jedna z czterech, czy rejestrator pamieta w ktore gniazdo byla wpieta ktora kamerka? Jak moge to zrestartowac? Uzywac apki idmss lite

Przekladalem kamerki dahua na budowie i po ponownym podlaczeniu dziala tylko jedna z czterech, czy rejestrator pamieta w ktore gniazdo byla wpieta ktora kamerka? Jak moge to zrestartowac? Uzywacie apki idmss czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rubik: Gdyby nie moja twórczość wykopowa to sam bym się polecił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do firm to omijaj agencje ochrony, u nich jedyne będzie dobra cena.
  • Odpowiedz