Wpis z mikrobloga

Nie zadziała. Zasilanie poe leci na żyłach 4,5 i 7,8. A jak zobaczysz na schemat takiego splitera to te żyły nie są rozdzielone tak żeby to miało szansę zadziałać.
Jedyna opcja to switch poe zamiast tego splitera.
@kamil-struzek: @gradekmi: macie rację, ale się mylicie. Nie będzie zwarcia, bo zasilacz PoE nie poda napięcia. Samo zasilanie może też iść na 1-2 3-6 (razem z danymi, przy gigabicie musi iść z danymi). Problem w tym, że wyłączona kamera musi mieć odpowiednią rezystancję między odpowiednimi żyłami, żeby zasygnalizować że potrzebuje PoE – dlatego przy dwóch kamerach to się posypie, nie zadziała jak byśmy chcieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no a gdyby od wideorejestratora odciąć PoE i póścić tym adapterem an jedną skretkę później rozgałęzić i dać injector adapter poe dla kazdej z 2 żył?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
istnieje taki adapter który by odłączał żyły PoE ? (czy te injectory działaja na tej zasadzie, że biorą te żyły które nie powinny mieć zasilania i później dołączają na końcu w wtyczce rzeńskiej zasilanie zewnetrzne ?) Z tego co napisał @staa To raczj nie wypali . Jeśli zasilanie z danymi idzie. Więc zostają 2 żyły chyba albo switch no ale podobnie kosztują. Switch chyba droższy.
@gradekmi:

nie pisałem że będzie zwarcie. Pisałem że nie zadziała.

Nie pisałem że Ty pisałeś, powiedziałem „[obaj] macie rację, ale się mylicie”, a o zwarciu wspomniał @kamil-struzek.

Pokaż kamery IP które przyjmują zasilanie na liniach 1236

Nie będę nic pokazywał, bo nie przychodzę tutaj się kłócić, niczego udowadniać, ani tym bardziej akurat Ciebie publicznie atakować.
Nie miałem nigdy okazji ani potrzeby sprawdzać jak zachowują się kamery. Ale według standardu:

The
Pobierz staa - @gradekmi: 
 nie pisałem że będzie zwarcie. Pisałem że nie zadziała.
Nie pisa...
źródło: comment_16248268866Bt6ApvpsgztK42tpH628z.jpg