Wysyłka z Polski!
FLOUREON 1 X 8CH 1080P 1080N AHD DVR + 4 X Outdoor 3000TVL 1080P 2.0MP Camera Security Kit EU - BLACK za 112.99$ - Cena zmienia się w koszyku - Wysyłka jest bezpłatna

Main Features:
● The DVR is super 5-IN-1 DVR, supports TVI / CVI / AHD / Analog / IP camera all the same time
● Support P2P technology, the CCTV DVR can be linked through the internet without any complicated
kontozielonki - Wysyłka z Polski!
FLOUREON 1 X 8CH 1080P 1080N AHD DVR + 4 X Outdoor...

źródło: comment_oXEodA2r5eVcF6OIB8z67gF1lhIokIIb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam od domu do furtki podciągniętą skrętkę. Czy istnieje jakiś domofon, który można podpiąć kablem ethernetowym? Na przykład zasilić moduł w domu, a żeby napięcie do modułu przy furtce było podawane w standardzie PoE? Może to być domofon albo wideodomofon. Może jest jakieś inne, lepsze rozwiązanie? Mirko pomóż!

#pomocy #kichiochpyta #monitoring #domofony #smarthome #gearbest #xiaomi #elektronika
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vLeg3nd: Jeśli dobrze widzę, zasilanie elektrozamka w tym Orno jest bezpośrednio ze stacji bramowej. Z jednej strony to dobrze, bo zostają żyły na sterowanie bramą. Z drugiej strony przy takiej konfiguracji mogą pojawić się problemy m.in. z zasilaniem, chociaż to już kłopot człowieka który to będzie montował.
  • Odpowiedz
Siemka. Chciałbym zrobić jakiś monitoring ze streamingiem na działce, ale nie mam tam prądu. Myślałem o telefonie z pakietem internetowym albo jakiejś kamerce z podczerwienią, jest tylko problem z zasilaniem. Macie jakieś pomysły jak możnaby to zasilić? Może panele słoneczne? Fotopułapka oraz cysterna benzyny podłączona do agregatu odpada.
#elektronika #pytaniedoeksperta #monitoring #elektroda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panjatoja: Robię podobny zestaw, na słupie PV 2x100W + turbina 700W, w ziemi zakopane 2 akumulatory 12V 80Ah. Na słupie skrzynka z routerem lte i dwoma kamerami IP hikvision, całość pobiera około 0.8A z 24V, optymistycznie powinno działać bez wiatru i słońca max 4 dni.
  • Odpowiedz
@Colin13: Wszystko zależy od jakości. Co może ważniejsze, możesz nagrywać 2 klatki na sekundę kiedy nic się nie rusza, dopiero po wykryciu ruchu 10 czy 12 klatek (w zupełności wystarczy). 120GB może wystarczyć
  • Odpowiedz
#pytanie #komputery #kameryip #gsm #monitoring #it
czy polecacie jakas tania i dobra kamere do monitoringu cos jak kamera ip ale nie po wifi a po 3g/4g powiedzmy ze na monitoring odleglego miejsca gdzie nie ma dostepu do wifi ani gabsrytow do umieszczenia innego typu monitoringu slowem musi byc po karcie sim przesyl danych z kamery. ktos cos...?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem miry,
Szukam kamery obrotowej podobnej parametrowo do yi dome ale zewnętrzną.
Zależy mi na aplikacji na telefon (iOS) i Ew. Możliwości poglądu przez przeglądarkę.
Ktoś coś ?

#yi #monitoring
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam zgrane z kamery pliki z rozszerzeniem .264 i chce je konwertować na coś popularnego typu avi ale za cholerę nie mogę.
Producent daje tylko na płycie prymitywnego playera. Próbowałem any video converter, jakiś inny komercyjny program, kilka małych konwerterów typu podaj ścieżkę wejściową/wyjściowa/start typowo niby do plików .264 ale się wysypują. Any video converter przyjmuje plik wejściowy, widzi rozdzielczości ale nie widzi nawet długości pliku i po starcie stoi na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@bigbadandwrong jeszcze nie sprawdzałem
@Bomboniusz1986 dzięki, rzucę okiem

Coś mi się wydaje że problem nie leży po stronie programu do konwertowania tylko brakuje mi jakiś kodeków, przecież to niemożliwe żeby kilkanaście programów dedykowanych do tego zadania wywalało się w momencie próby konwersji i testowałem na dwóch różnych komputerach i kilku plikach.
  • Odpowiedz
Wysyłka z Polski!
FLOUREON 8CH 1080N 4x Outdoor 2000TVL 960P Security Kit (Gearbest)
Cena: $89 (337,44 zł) | Najniższa*: $89 dnia 23.11.2018 (Liczba rekordów: 2 - od 23.11.2018)
Cena w aplikacji - otwórz link na telefonie i kliknij pomarańczowy przycisk "Open APP" na górze strony
LINK do Gearbest | Powiadomienie cenowe i aktualne kupony

Przewidywana
n_____S - Wysyłka z Polski!
FLOUREON 8CH 1080N 4x Outdoor 2000TVL 960P Security Kit ...

źródło: comment_QrkC6pcnK8okvTqWq9a6MTKTKEqEojkw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GregPelka: jak najbardziej, masz np. AzCopy które odpalasz z cmdline żeby wgrać pliki i ustawić Access tier. Ja ogarniam Microsoft Azure, z AWS nie wiem jak wyglądają interfejsy. Do jakiego systemu zapisujesz to archiwum?
  • Odpowiedz
#monitoring #smarthome #bezpieczenstwowprzemysle Mirki, jesteście w stanie polecić jakiś zestaw do monitoringu dużego podwórza? Potrzebne są max 4 kamerki, które będą działać cały rok na dworzu i najlepiej żeby był do tego podgląd z telefonu (działka na której nie zawsze jestem). Z góry dzięki za jakieś rekomendacje! (Na allegro jest np taki zestaw za 1800zl - https://allegro.pl/kompletny-monitoring-bezprzewodowe-4-kamer-wifi-ip-i7051779643.html )
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stopowicz:
Jak duże podwórko to może raczej na kablu a nie wifi. Musiałbyś sprawdzić czy wszędzie będzie dobry zasięg. No i pamiętaj że musisz mieć neta na działce, zeby mieć podgląd z apki.
Poszukaj sobie firm dahua albo hikvision.
  • Odpowiedz
@Stopowicz: o wifi zapomnij, zresztą prąd skąd będziesz brał do zasilania kamer, ze słońca? Tak jak koledzy pisali, coś z hikvision, dahua i za tą cenę to raczej nie ip... Możesz sobie poszukać pod hasłami ahd, hdcvi, tvi. Ja mam na ten przykład merxa(też sobie możesz wrzucić w wyszukiwarkę, jak będziesz dzwonił to pytaj o rabat, czasami można utargować do 50%)), teraz wyszly 8mpix rejestratory. Ważne abyś kupił coś markowego,
  • Odpowiedz