@Nild: "Oferta Powitalna" to brzmi jak te pokazy garnków na które naciągają starych ludzi. Pewnie będą próbowali do tego wcisnąć jakiś syf na prenumeratę, co za firma w ogóle prowadzi w ten sposób sprzedaż xD
  • Odpowiedz
Mirasy jakiś czas temu pytałem o farbowanie #jeansy nikt mi nie odpowiedział postanowiłem zainwestować te trzy dychy w barwnik i pofarbowalem. Wyszło jak na zdjęciach, po prawej po farbowaniu i po jednym praniu. Efekt nawet spoko, tak jak było napisane ze będzie intensywny granat to tak jest. Uwypuklił się rysunek na materiale, wcześniej jak jeansy byly szaro-niebieskie nie był aż tak widoczny. Zobaczymy po ilu praniach trzeba będzie operacje powtórzyć
John_Clin - Mirasy jakiś czas temu pytałem o farbowanie #jeansy nikt mi nie odpowiedz...

źródło: comment_NeoZcHhiDLnXcV8oNoKCeA9ol4VTO4QP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kakkerlak: @John_Clin: Prałam kilka par spodni i koszulek za jednym zamachem, wyszło pół pralki. Ilość prania nie wpłynęła na zabarwienie, a próbowałam również prać tylko jedną parę spodni. Bardzo polecam ten barwnik, bo jest bardzo trwały. Piorę spodnie w 30 stopniach i bez zmiękczacza, więc to też ma znaczenie przy odbarwianiu się ubrań.
  • Odpowiedz
@Kotkoff: w sumie niewiele się różnią od młodzieży płci męskiej. Też opowiadaja o zainteresowaniach w stylu astronomia a defakto okazuje sie, że sprowadza sie to do oglądania streamów ze startów rakiet SpaceX XD
  • Odpowiedz
Mirabelki, czy tylko ja uważam, że ta moda na bikini "high leg" robi się już kompletnie kuriozalna? Może 1/10 sylwetek będzie w tym wyglądała jako tako. W ogóle jak te gacie będą się dalej kurczyć w takim tempie to nie wyobrażam sobie kupowania czegoś za 10 lat XD
#rozowepaski #modadamska
c.....i - Mirabelki, czy tylko ja uważam, że ta moda na bikini "high leg" robi się ju...

źródło: comment_00NGXqIVZyvb3r9m0xoe41TsI39gAtJz.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chixi: Tu jest problem większy niż same bikini a ogólnie do mody, bo zwykle ogólnie modele/modelki są odpowiedniej postury(waga, wzrost, muskulatura) i ciuchy na nich leżą inaczej niż na przeciętnej Pani A czy Panu A. I potem sie okazuje, że ciuchy które miały być ładne źle leżą bo ktoś ma krótkie nogi, lekką nadwagę itp.
Sama jeszcze rok temu + gdy aktywniej przeglądałam instagram, nie raz widziałam oburzone komentarze bo
  • Odpowiedz