Hej Mirabelki, potrzeba mi na prezent ładną, oryginalną, niepowtarzalną bransoletkę na nadgarstek damską. Najlepiej "hand made" Będę wdzięczny za polecenie czegoś. #rozowepaski #modadamska
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kostniczka: straszne szmaty, obczajałem wczoraj z różowym
@kostniczka: obadaj sama ale chyba to tylko w wybranych biedronkach jest. O 19 wczoraj jechaliśmy bo koleżanka dzwoniła jaka to nie okazja. Na żywo oboje stwierdziliśmy, że brzydkie i słabej jakości. Jedynie top czarny w miarę się wydawał.
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LudzieMnieWkurzaja: akurat kozaki za kolano, zwłaszcza takie pomarszczone to nie jest coś, co dobrze wygląda.
Zakolanówki, jak nie jest ulana.
konto usunięte via Android
- 0
Ej, jakie macie doświadczenia z wymianą ubrań w #zara? Kupiłam przez aplikację koszulę z odbiorem w sklepie, pieniądze za nią pobrało mi z rachunku automatycznie. Koszula okazała się za duża, rozpoczęłam procedurę zwrotu i jednocześnie zamówiłam ponownie koszulę w mniejszym rozmiarze ponownie z odbiorem w sklepie. Tego samego dnia w sklepie stacjonarnym koszulę za dużą oddałam i tą mniejszą odebrałam. Ale na koncie dziś widzę, że pobrano mi za
@Millhaven: żona mówi, że z zara trzeba czekać 2-3 dni na zwrot.
Zara zastrzega sobie do 14 dni ale wszystko zależy od banku, jezeli płaciło się blikiem to czasami po 5 min jest już zwrot a czasami po kilku dniach.
- 0
@galeon: Ma, przecież widać zamek błyskawiczny na drobniaki :)
@Prostozchin: niby ma ale mam podobny i strasznie niefunkcjonalny
Witam wszystkie #rozowepaski ale i nie tylko, o ile płeć silna będzie w stanie mi pomóc.
Problem wygląda następująco: jako kobieta ubzdurałam sobie, że potrzebuje nowej pary spodni (a może i dwóch), ale jak się okazało, sklepy w galeriach handlowych nie oferują jeansów, które spełniałyby moje wymagania. Więc oto zjawiam się tutaj, na wykopie, pierwszy raz w życiu, gdyż mój niebieski pasek twierdzi, że wykop wie wszystko. A więc pytanie
Problem wygląda następująco: jako kobieta ubzdurałam sobie, że potrzebuje nowej pary spodni (a może i dwóch), ale jak się okazało, sklepy w galeriach handlowych nie oferują jeansów, które spełniałyby moje wymagania. Więc oto zjawiam się tutaj, na wykopie, pierwszy raz w życiu, gdyż mój niebieski pasek twierdzi, że wykop wie wszystko. A więc pytanie
- 1
@IloczynKartezjanski: ten sam problem co wcześniej - nie zamówię zanim nie przymierzę; jestem aż tak niewymiarowa :x
@Fjedle_kadla: w sumie tam nie byłam, dzięki, zajrzę ;)
@Fjedle_kadla: w sumie tam nie byłam, dzięki, zajrzę ;)
@WuZz: Cross są sklepy stacjonarne.
25
Bezczelny handel podróbkami (tzw. REPLIKAMI) na Facebook'u

Bezczelny handel podróbkami artykułów znanych producentów kwitnie na facebooku, a moderacja nie widzi w tym nic złego!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Jest taka dziewczyna, której się podobam. Od początku dawała mi jakieś znaki, uśmiechy, szukanie kontaktu fizycznego, pisanie na messengerze itd. Ja na początku uznawałem to za zwykłe przyjacielskie gesty, ale w końcu kolega mi powiedział, że ona mu kiedyś powiedziała, że się jej podobam.
Ona też mi się podoba fizycznie, ale jest jedno "ale". Zawsze ubiera długie, staroświeckie spódnice do ziemi. Nigdy nie widziałem jej w zwykłych spodniach, zawsze te
Jest taka dziewczyna, której się podobam. Od początku dawała mi jakieś znaki, uśmiechy, szukanie kontaktu fizycznego, pisanie na messengerze itd. Ja na początku uznawałem to za zwykłe przyjacielskie gesty, ale w końcu kolega mi powiedział, że ona mu kiedyś powiedziała, że się jej podobam.
Ona też mi się podoba fizycznie, ale jest jedno "ale". Zawsze ubiera długie, staroświeckie spódnice do ziemi. Nigdy nie widziałem jej w zwykłych spodniach, zawsze te
@AnonimoweMirkoWyznania: Chciałem coś napisać, ale to chyba zarzurka jest, prawda?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
- 0
Czołem Mirki i Mirabelki, głównie Mirabelki bo mam taką małą sprawę a dokładniej nie ja tylko moja druga połówka.
Poszukujemy fryzjera w Warszawie który dobrze zrobi koloryzację i ewentualnie doradzi w kwestii dbania o włosy.
Cena najlepiej max do 300zł. Jak coś wiecie lub macie jakiś zaufany salon to chętnie się dowiem.
Miłego weekendu (。◕‿‿◕。)
#fryzjer #wlosy #rozowepaski #
Poszukujemy fryzjera w Warszawie który dobrze zrobi koloryzację i ewentualnie doradzi w kwestii dbania o włosy.
Cena najlepiej max do 300zł. Jak coś wiecie lub macie jakiś zaufany salon to chętnie się dowiem.
Miłego weekendu (。◕‿‿◕。)
#fryzjer #wlosy #rozowepaski #
@Prostozchin: 23KN to mają aluminiowe karabinki alpinistyczne. Chińskiemu paskowi bym w tej kwestii chyba nie zaufał... Ale wyglądają spoko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@niewiemdlaczegoniemamnicka: widziales kiedys profesora na uczelni ubranego jak pajac ??
@samuraj24: Prawda jest taka, że tylko ludzie strasznie płytcy oceniają człowieka po tym co nosi. Ludzie inteligentni opierają swoje opinie na podstawie tego co dany człowiek ma do powiedzenia i jak się zachowuje. Owszem, ubiór stanowi sposób wyrażania siebie, ale to jak ty odbierasz daną stylówę zależy głównie od twoich uprzedzeń. Ludzie na foto mogą być dla ciebie "debilnie" ubrani a wg. mnie wyglądają całkiem spoko ¯\_(ツ)_/¯
Pytanie do #modadamska #modameska #moda poszukuje identycznej parki. Ktoś się orientuje w jakim sklepie mogę znaleźć?
źródło: comment_a4ZFQU5vMEbpLeDaDclx2BdkUBv4aMvS.jpg
Pobierz- 0
@Rudszy_132 nieprawda, nie o to chodziło. Dzięki za pomoc.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Czy da się zmienić kolor nadruku na bluzie? Mam czarną bluzę z białym nadrukiem, chciałbym go zabarwic na czarno.
#modameska #modadamska #streetwear
#modameska #modadamska #streetwear
- 0
@wespazjan: proszę
źródło: comment_kO83kuo7UF6DlGE4YUegHYQUDVi8dQ9T.jpg
Pobierz@wk26t: Mozesz przemalowac cienką warstwą farby, na przyklad akrylowej lub angelusa, ale muisz liczyc sie z tym ze nie bedzie zupelnie miekka. Nie da sie inaczej
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Bigosowy_baron: dziwny jakiś
Komentarz usunięty przez moderatora
- 29
Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem
Wyobraźcie sobie sytuację, w której wstajecie rano, podchodzicie do szafy, z zamkniętymi oczami wybieracie poszczególne rzeczy, a efekt jest świetny (no może poza sytuacją, w której wyciągacie z niej trzy pary spodni i mimo to chcecie odwalać Stańczyka). To możliwe, jeśli wykorzystacie siłę koncepcji, nazywanej kapsułową bądź minimalną garderobą.
Ideę kapsułowej garderoby można by streścić w jednym prostym zdaniu:
Wyobraźcie sobie sytuację, w której wstajecie rano, podchodzicie do szafy, z zamkniętymi oczami wybieracie poszczególne rzeczy, a efekt jest świetny (no może poza sytuacją, w której wyciągacie z niej trzy pary spodni i mimo to chcecie odwalać Stańczyka). To możliwe, jeśli wykorzystacie siłę koncepcji, nazywanej kapsułową bądź minimalną garderobą.
Ideę kapsułowej garderoby można by streścić w jednym prostym zdaniu:
źródło: comment_tM3IPMDGL6NCZuwIOo2WFesQKNNYLHBO.jpg
Pobierz@UszatyBloger: fajny i przydatny filmik, tylko następnym razem dajcie Karolowi coś do trzymania bo strasznie wywija rękami :)
Dodałbym jeszcze, że jak się ma niewiele ubrań, to dobrze byłoby unikać rzeczy bardzo charakterystycznych, które rzucają się w oczy, bo ludzie mogą nie złapać idei kapsułowości i po prostu pomyśleć, że cały czas chodzi się w tym samym.
Dodałbym jeszcze, że jak się ma niewiele ubrań, to dobrze byłoby unikać rzeczy bardzo charakterystycznych, które rzucają się w oczy, bo ludzie mogą nie złapać idei kapsułowości i po prostu pomyśleć, że cały czas chodzi się w tym samym.
- 0
@UszatyBloger: Gdzie mój darmowy egzemplarz książki gnoju? :)























Jest duży, 5x7 cm . Ładować na słońcu, przechowywać w pobliżu kryształów górskich (´ ∀ ` *)
(Robiłem już je wcześniej ale dopiero teraz, po pół roku, wrzucam zdjęcia ;p)
#
źródło: comment_NpkmnsisRbwUANHoz8Ws66RV1PFmToYx.jpg
Pobierz