Hej Mirabelki, potrzeba mi na prezent ładną, oryginalną, niepowtarzalną bransoletkę na nadgarstek damską. Najlepiej "hand made" Będę wdzięczny za polecenie czegoś. #rozowepaski #modadamska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kostniczka: obadaj sama ale chyba to tylko w wybranych biedronkach jest. O 19 wczoraj jechaliśmy bo koleżanka dzwoniła jaka to nie okazja. Na żywo oboje stwierdziliśmy, że brzydkie i słabej jakości. Jedynie top czarny w miarę się wydawał.
  • Odpowiedz
Ej, jakie macie doświadczenia z wymianą ubrań w #zara? Kupiłam przez aplikację koszulę z odbiorem w sklepie, pieniądze za nią pobrało mi z rachunku automatycznie. Koszula okazała się za duża, rozpoczęłam procedurę zwrotu i jednocześnie zamówiłam ponownie koszulę w mniejszym rozmiarze ponownie z odbiorem w sklepie. Tego samego dnia w sklepie stacjonarnym koszulę za dużą oddałam i tą mniejszą odebrałam. Ale na koncie dziś widzę, że pobrano mi za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkie #rozowepaski ale i nie tylko, o ile płeć silna będzie w stanie mi pomóc.
Problem wygląda następująco: jako kobieta ubzdurałam sobie, że potrzebuje nowej pary spodni (a może i dwóch), ale jak się okazało, sklepy w galeriach handlowych nie oferują jeansów, które spełniałyby moje wymagania. Więc oto zjawiam się tutaj, na wykopie, pierwszy raz w życiu, gdyż mój niebieski pasek twierdzi, że wykop wie wszystko. A więc pytanie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jest taka dziewczyna, której się podobam. Od początku dawała mi jakieś znaki, uśmiechy, szukanie kontaktu fizycznego, pisanie na messengerze itd. Ja na początku uznawałem to za zwykłe przyjacielskie gesty, ale w końcu kolega mi powiedział, że ona mu kiedyś powiedziała, że się jej podobam.
Ona też mi się podoba fizycznie, ale jest jedno "ale". Zawsze ubiera długie, staroświeckie spódnice do ziemi. Nigdy nie widziałem jej w zwykłych spodniach, zawsze te
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki i Mirabelki, głównie Mirabelki bo mam taką małą sprawę a dokładniej nie ja tylko moja druga połówka.
Poszukujemy fryzjera w Warszawie który dobrze zrobi koloryzację i ewentualnie doradzi w kwestii dbania o włosy.
Cena najlepiej max do 300zł. Jak coś wiecie lub macie jakiś zaufany salon to chętnie się dowiem.

Miłego weekendu ()

#fryzjer #wlosy #rozowepaski #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: Prawda jest taka, że tylko ludzie strasznie płytcy oceniają człowieka po tym co nosi. Ludzie inteligentni opierają swoje opinie na podstawie tego co dany człowiek ma do powiedzenia i jak się zachowuje. Owszem, ubiór stanowi sposób wyrażania siebie, ale to jak ty odbierasz daną stylówę zależy głównie od twoich uprzedzeń. Ludzie na foto mogą być dla ciebie "debilnie" ubrani a wg. mnie wyglądają całkiem spoko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Wyobraźcie sobie sytuację, w której wstajecie rano, podchodzicie do szafy, z zamkniętymi oczami wybieracie poszczególne rzeczy, a efekt jest świetny (no może poza sytuacją, w której wyciągacie z niej trzy pary spodni i mimo to chcecie odwalać Stańczyka). To możliwe, jeśli wykorzystacie siłę koncepcji, nazywanej kapsułową bądź minimalną garderobą.

Ideę kapsułowej garderoby można by streścić w jednym prostym zdaniu:

UszatyBloger - Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Wyobraźcie sobi...

źródło: comment_tM3IPMDGL6NCZuwIOo2WFesQKNNYLHBO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: fajny i przydatny filmik, tylko następnym razem dajcie Karolowi coś do trzymania bo strasznie wywija rękami :)
Dodałbym jeszcze, że jak się ma niewiele ubrań, to dobrze byłoby unikać rzeczy bardzo charakterystycznych, które rzucają się w oczy, bo ludzie mogą nie złapać idei kapsułowości i po prostu pomyśleć, że cały czas chodzi się w tym samym.

  • Odpowiedz