Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 4
Marcinek to dobry deal zrobił z tym zbiornikiem na gaz. Jeszcze się dziwi jak ludzie grzeją domy bo gazu nie można kupić gdzie normalni ludzi mają gaz z gazociągu a do tego kominek a większość pali jakimś węglem albo innym dziadostwem.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 2
@mprzemo: Mnie zaskakuje że ludzie z ogrzewaniem gazowym zawsze mówią tylko o cenie gazu, a nie doliczają sobie bezobsługowości takiej instalacji. Mieszkam w bloku ale pomagam czasami przy "piecu" u rodziny albo znajomych jak wyjeżdżali na wczasy. Niby wszyscy mają już nowoczesne piece na ekogroszek z podajnikiem ale co 2 dni trzeba uzupełnić zbiornik, codzienne czyszczenie paleniska. Juz nie mówię o zaopatrzeniu z dowozem i rozładowaniem węgla. Jeśli ktoś ma
- 2
@dawid131: jasna sprawa tylko tutaj chodzi o kwestię brania gazu z gazociągu co jest jeszcze bardziej bezobsługowe niż branie gazu z własnego zbiornika co teraz jest nawet droższe.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smway: nie ma to jak zarzucic wedke by inni wplacali :}
- 10
- 2
Czy mi się wydaje, czy odkąd obie panie zniknęły z życia grubernatora to więcej liveów jest
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 10
Czy tylko mi się wydaje, czy Gubernator siedzi jakiś spięty, potyrany, jakby za chwile miał dostać niewygodnego donejta
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 10
@kurantula: przecież jest potężna cenzura już dawno.
Te donejty są moderowane, a nie lecą wszystkie jak u innych normalnych youtuberów. Kiedyś wysłałem donejta, nieobraźliwego, ale z niewygodnym pytaniem i nawet nie mignął.
Te donejty są moderowane, a nie lecą wszystkie jak u innych normalnych youtuberów. Kiedyś wysłałem donejta, nieobraźliwego, ale z niewygodnym pytaniem i nawet nie mignął.
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
- 3
@PrezydentSmietnikow: Wizyta u somsiada na zimniusiej wódczece? xD
@PrezydentSmietnikow: Kaszanken nakryta z sąsiadem.
Trzeba było nadrobić makaroniarnie, bo przelew poszedł, a nie było kiedy wrzucić. No nażarł się po korek jak zwykle. Wielkość porcji nie ma znaczenia, ważna jest wielkość kwoty na fakturze. Ciekawostka, byliśmy spróbowaliśmy już wszystkiego ale nie nagrywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mocnyvlog
- 1
- 14
Marcinowi się szyja ledwo mieści w dresie
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@eSUBA94: I jakieś chyba januszowe rozwiązanie na jakichś linkach czy drucikach zamontowane XD
Nie żebym hejtował bo fajnie, że sam daje rade coś zrobić, ale śmieszne jest to, że wszystko jest byle jak byle było. I ten dynks do zmiany temperatury na ścianie obok niczego w salonie wielkim jak stodoła
Nie żebym hejtował bo fajnie, że sam daje rade coś zrobić, ale śmieszne jest to, że wszystko jest byle jak byle było. I ten dynks do zmiany temperatury na ścianie obok niczego w salonie wielkim jak stodoła
Mao sosu, wielkie talerze
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 9
Ah, ten nasz drugi ulubiony naśladowca marcinka.
Te same zainteresowania, te same biurka, te same płytki podłogowe, te same monitory, klawiatury i zachowania:
2:16 - macanie żarcia
7:30 - ja p------e, zobaczcie sami
parodia, no i ekspert off-roadu
#mocnyvlog
Te same zainteresowania, te same biurka, te same płytki podłogowe, te same monitory, klawiatury i zachowania:
2:16 - macanie żarcia
7:30 - ja p------e, zobaczcie sami
parodia, no i ekspert off-roadu
#mocnyvlog

- 20
grubas się najadł talerzem makaronu? Ta na pewno. xD Reklamaka jak nic.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 10
następny odkurzacz uceglił
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@kurantula: beta tester - autoaktualizacje zawsze włączone.
Gruby wie, że coś dzwoni, ale nie wie w którym kościele. Serbie myli ze Słowenią.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@fadfafl55: to i to jest na S
- 25
Obejrzałem filmik psychofana i wielkiego naśladowcy grubego czyli Andrzejka i jestem w szoku. Gość nie spotkał się w święta z rodziną, bo ta nie chce by on ich nagrywał, a on nie wyobraża sobie być u rodziny i nie nagrywać ! Więc nasz "jutjuber" postanowił ich w ogóle nie odwiedzać. Gość rzadko kiedy dobija do 100 wyświetleń i jakiejkolwiek łapki w górę, a zachowuje się jakby, to była jego praca. Trochę komedia,
- 14
Czasy są dziwne i ciężkie. Wojewódzki zostanie ojcem za 7 mcy. Marcin, nie chcesz zakisić ogóra tym razem w dobrą dziurę, by przedłużyć gatunek? Ja wiem, że z takim nazwiskiem i renomą to słabo, no ale zlituj się, ktos na twoją emeryturę musi robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Emerytura już jest osłodzoną na strychu
- 3
@trenosaurus: nie dożyje emerytury z takim stylem życia.
- 14
Marcinek to się nawet na krótkofalarstwie i łączności nie zna. Wciska te Baofengi na prawo i lewo, a to nie jest w żaden sposób kodowane, więc kto ma to kupić. Zresztą poziom jego wiedzy ogranicza się do czytania opisów radia na Allegro xDDDDDDDDDDDDD Ale to nie pierwszy raz akurat, w filmach gdzie pojawia się łączność za dużo do powiedzenia nie ma, tylko nagrywa to co robią inni.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 8
@cooles: Jakby każdy trochę poczytał, to by już wiedział, że Marcinek gada ogólniki.
@Ozero ale to przecież dotyczy każdej dziedziny, w której Marcinek się wypowiada xD mnie to k-----a lapala jak coś mówił o druku 3d eksperckim tonem a drukował na domyślnych ustawieniach programu
zresztą na serwisach radiostacji czy naprawach w offroadzie widać że on głównie dogaduje i powtarza czyjes diagnozy aby się nagrało na vlogu
zresztą na serwisach radiostacji czy naprawach w offroadzie widać że on głównie dogaduje i powtarza czyjes diagnozy aby się nagrało na vlogu



















#mocnyvlog #spottedszafa