Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinek to dobry deal zrobił z tym zbiornikiem na gaz. Jeszcze się dziwi jak ludzie grzeją domy bo gazu nie można kupić gdzie normalni ludzi mają gaz z gazociągu a do tego kominek a większość pali jakimś węglem albo innym dziadostwem.
#mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mprzemo: Mnie zaskakuje że ludzie z ogrzewaniem gazowym zawsze mówią tylko o cenie gazu, a nie doliczają sobie bezobsługowości takiej instalacji. Mieszkam w bloku ale pomagam czasami przy "piecu" u rodziny albo znajomych jak wyjeżdżali na wczasy. Niby wszyscy mają już nowoczesne piece na ekogroszek z podajnikiem ale co 2 dni trzeba uzupełnić zbiornik, codzienne czyszczenie paleniska. Juz nie mówię o zaopatrzeniu z dowozem i rozładowaniem węgla. Jeśli ktoś ma
  • Odpowiedz
@dawid131: jasna sprawa tylko tutaj chodzi o kwestię brania gazu z gazociągu co jest jeszcze bardziej bezobsługowe niż branie gazu z własnego zbiornika co teraz jest nawet droższe.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurantula: przecież jest potężna cenzura już dawno.
Te donejty są moderowane, a nie lecą wszystkie jak u innych normalnych youtuberów. Kiedyś wysłałem donejta, nieobraźliwego, ale z niewygodnym pytaniem i nawet nie mignął.
  • Odpowiedz
Trzeba było nadrobić makaroniarnie, bo przelew poszedł, a nie było kiedy wrzucić. No nażarł się po korek jak zwykle. Wielkość porcji nie ma znaczenia, ważna jest wielkość kwoty na fakturze. Ciekawostka, byliśmy spróbowaliśmy już wszystkiego ale nie nagrywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie, było ustalone, że jak Niemka zajdzie w ciążę to na pewno nie z Marcinkiem bo kto będzie vlogi kręcił. Może mu co najwyżej rogi przyprawić z chadem z tindera a nie pozwolić mu się zapłodnić( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog #chad
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: I jakieś chyba januszowe rozwiązanie na jakichś linkach czy drucikach zamontowane XD
Nie żebym hejtował bo fajnie, że sam daje rade coś zrobić, ale śmieszne jest to, że wszystko jest byle jak byle było. I ten dynks do zmiany temperatury na ścianie obok niczego w salonie wielkim jak stodoła
  • Odpowiedz
Ah, ten nasz drugi ulubiony naśladowca marcinka.
Te same zainteresowania, te same biurka, te same płytki podłogowe, te same monitory, klawiatury i zachowania:
2:16 - macanie żarcia
7:30 - ja p------e, zobaczcie sami
parodia, no i ekspert off-roadu
#mocnyvlog
Benkart - Ah, ten nasz drugi ulubiony naśladowca marcinka.
Te same zainteresowania, ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obejrzałem filmik psychofana i wielkiego naśladowcy grubego czyli Andrzejka i jestem w szoku. Gość nie spotkał się w święta z rodziną, bo ta nie chce by on ich nagrywał, a on nie wyobraża sobie być u rodziny i nie nagrywać ! Więc nasz "jutjuber" postanowił ich w ogóle nie odwiedzać. Gość rzadko kiedy dobija do 100 wyświetleń i jakiejkolwiek łapki w górę, a zachowuje się jakby, to była jego praca. Trochę komedia,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasy są dziwne i ciężkie. Wojewódzki zostanie ojcem za 7 mcy. Marcin, nie chcesz zakisić ogóra tym razem w dobrą dziurę, by przedłużyć gatunek? Ja wiem, że z takim nazwiskiem i renomą to słabo, no ale zlituj się, ktos na twoją emeryturę musi robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinek to się nawet na krótkofalarstwie i łączności nie zna. Wciska te Baofengi na prawo i lewo, a to nie jest w żaden sposób kodowane, więc kto ma to kupić. Zresztą poziom jego wiedzy ogranicza się do czytania opisów radia na Allegro xDDDDDDDDDDDDD Ale to nie pierwszy raz akurat, w filmach gdzie pojawia się łączność za dużo do powiedzenia nie ma, tylko nagrywa to co robią inni.
#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ozero ale to przecież dotyczy każdej dziedziny, w której Marcinek się wypowiada xD mnie to k-----a lapala jak coś mówił o druku 3d eksperckim tonem a drukował na domyślnych ustawieniach programu

zresztą na serwisach radiostacji czy naprawach w offroadzie widać że on głównie dogaduje i powtarza czyjes diagnozy aby się nagrało na vlogu
  • Odpowiedz