#mocnyvlog Jak się zgłasza brak oznaczenia lokowania / reklamy produktu ?
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- PatoPaczacz
- PrzemekD12
- Krzysztof27
- konto usunięte
- dawid131
- +3 innych
- 3
@rastafari85: nagrodą jest delektowanie się drwalem.
@godoto: Wydaje mi się, że zmalał.
- konto usunięte
- Reevder
- konto usunięte
- PrzemekD12
- dawid131
- +1 innych
- 19
@mprzemo: urus
- dawid131
- konto usunięte
- konto usunięte
- mprzemo
- koszmareq69
- +7 innych
@fotoskora: mao uapek
- aduntorinas
- dawid131
- fotoskora
- PrzemekD12
- nafyn
- +2 innych
- 1
@KKK1337: w dół? Zawsze mao
Marcin, wstawaj to już dziś, kanapka drwala
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 1
@Zamaloczasunalogin: od 10.30 :)
- 34
Już niedługo w KFC! Zestaw Szafy!
Podwójny Grander polany sosem algierskim, napoczęta pepsi, a zamiast frytek - paluchy cygana z kurczakiem!
#mocnyvlog
Podwójny Grander polany sosem algierskim, napoczęta pepsi, a zamiast frytek - paluchy cygana z kurczakiem!
#mocnyvlog
- konto usunięte
- nafyn
- DestroyFacebook
- Reevder
- fotoskora
- +29 innych
@GranatPL: a na deser zakalcownik
- nafyn
- fotoskora
- pietrek16
- aduntorinas
- konto usunięte
- +1 innych
- 22
@GranatPL: Podobno Barger King szykuje jakiś zestaw specjalny.
- konto usunięte
- DestroyFacebook
- PatoPaczacz
- dawid131
- Adrmer
- +17 innych
- 16
to usunięcie przycisku dislike dla naszego "tfurcy" jest zbawieniem
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- konto usunięte
- nafyn
- DestroyFacebook
- Reevder
- dawid131
- +11 innych
@Krizz: ale gruby dalej będzie widział łapki w dół, to widzowie tracą tylko i do ile jest lapek w dół
Bartek ze Stulejowa przysłał baterie swojemu panu i władcy
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- ladniecuchne
- Sad_Japkowy
- Krzysztof27
- dawid131
- nafyn
- +10 innych
- 21
Druszlaki, jutro kanapka drwala wraca do Makudonaldu! Z tej okazji przypominajka zeszłorocznej podniecy + ankieta (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #mocnyvlogshoty
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #mocnyvlogshoty
Jutro drwal wraca do makudonaldu Z tej okazji #kieleckiulaniec :
- Jutro nabędzie drogą kupna, opiermandoli w liściu 70.1% (110)
- Jutro nabędzie drogą kupna, opiermandoli w lokalu 2.5% (4)
- Nabędzie drogą kupna do tygodnia od premiery 7.6% (12)
- Nabędzie drogą kupna do miesiąca od premiery 1.3% (2)
- KUUURNIA WYŚLIJCIE DRWALA NA TESTY 18.5% (29)

- MarianHohla
- dawid131
- Zulf
- astri
- konto usunięte
- +16 innych
@PatoPaczacz: kupi jutro, a w wysrywie będzie za tydzień
- darth_invader
- dracar
- DestroyFacebook
- maxciekpl
- pietrek16
- +5 innych
- 12
@PatoPaczacz: Kurde ja nie rozumiem, że gość mając takie możliwości finansowe, żre takie gówno i się trzęsie jak narkoman po zażyciu najlepszej działki XD
Tak jadłem drwala - tak zamulającego i mdłego syfu w życiu chyba nie próbowałem w żadnym lokalu.
Tak jadłem drwala - tak zamulającego i mdłego syfu w życiu chyba nie próbowałem w żadnym lokalu.
- ARS3N
- DestroyFacebook
- Boruciarz
- MateuszHadeusz
- dawid131
- +7 innych
- 24
Z tego miejsca chciałem przeprosić Marcina za to, że po ostatnim vlogu z auta napisałem, że gada głupoty.
To co robi jego padawan i nieudolny naśladowca to już przechodzi ludzkie pojęcie i wymyka się ludzkiemu pojmowaniu.
Po pierwsze- mówisz, że możemy dyskutować o obowiązku szczepień i uwarunkowaniach prawnych z tym związanych, ale najpierw się zaszczepmy, później dyskutujmy xD
To tak jakby można było dyskutować o wysłaniu ciebie na księżyc z zapasem tlenu
To co robi jego padawan i nieudolny naśladowca to już przechodzi ludzkie pojęcie i wymyka się ludzkiemu pojmowaniu.
Po pierwsze- mówisz, że możemy dyskutować o obowiązku szczepień i uwarunkowaniach prawnych z tym związanych, ale najpierw się zaszczepmy, później dyskutujmy xD
To tak jakby można było dyskutować o wysłaniu ciebie na księżyc z zapasem tlenu
- gust4v
- dawid131
- Kub4_111
- astri
- PrzemekD12
- +19 innych
@Titanium1991: A ja jeszcze w tym miejscu proszę o ignorowanie tego debila. Nie wiem czy to kreacja, czy troll, czy #!$%@? wie co, ale należy ograniczyć jego obecność na tagu. Niech sobie zostanie z tymi 16k subów i pięcioma wyświetleniami na wysryw.
@Titanium1991: nie polecam dyskusji z tym człowiekiem

- dawid131
- konto usunięte
- konto usunięte
- fadfafl55
- stackhouse
- +3 innych
- dawid131
- PrzemekD12
- Krzysztof27
- konto usunięte
- D3v0
- +12 innych
Dlaczego agregat nie stoi jeszcze na strychu?
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- dawid131
- PrzemekD12
- fotoskora
- D3v0
- yung_jaspis
- +10 innych
@KKK1337: Bo kaszanka go jeszcze tam nie wniosła
- dawid131
- PrzemekD12
- konto usunięte
- nafyn
- Saimonsge
- +4 innych
@KKK1337: bo czeka na testy: agregat vs baterie
- Krzysztof27
- konto usunięte
- fotoskora
- dawid131
- MarianHohla
- +8 innych
- 48
Chamstwo i prostactwo nigdy z człowieka nie wyjdzie, nie ważne czy mówimy tutaj o krzesełku na konferencji LG czy o czym innym
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- astri
- dracar
- dawid131
- megastulejka
- D3v0
- +43 innych
- 21
@eSUBA94: grubas ma taką otyłość, że to już kategoria niepełnosprawności.
- fotoskora
- Bielecki
- konto usunięte
- stackhouse
- artexus
- +16 innych
@andrewitstyleeu: Ale nie pomyślałeś geniuszu, że to miejsce z jakiegoś powodu tam jest zarezerwowane? Że być może jest inwalidzie potrzebne, np na rozłożenie wózka?
Obyś się sam kiedyś nie musiał przekonać, po co tyle miejsca się tam "marnuje".
Obyś się sam kiedyś nie musiał przekonać, po co tyle miejsca się tam "marnuje".
- dawid131
- peeteer
- pomarancza_testovirona
- brh77603
- Vort
- +18 innych
Już w środę wraca drwal. Będzie jedzone z Marianem po ciężkim dniu chodzenia po galerii
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- Krzysztof27
- nafyn
- PrzemekD12
- astri
- megastulejka
- +20 innych
- 13
@nafyn: płacone ma z maka, więc będzie wstawka w dniu premiery a reszta gniota sprzed tygodnia
Pizza przepyszna czyli przelew dotrał
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Nie karmimy misia
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- Lucas777Bialystok
- konto usunięte
- dawid131
- astri
- nafyn
- +16 innych
@fotoskora: Miś #!$%@? się sam
- nafyn
- fotoskora
- PrzemekD12
- konto usunięte
- megastulejka
- +4 innych
@Michal9788: miś wyglada już dobrze, misiowi starczy
- 8
- dawid131
- Krzysztof27
- PrzemekD12
- konto usunięte
- artexus
- +3 innych
@alph4: Pewnie przelew doszedł, ostatnio tez jakaś knajpa była.





















#mocnyvlog