Druszlaki, jutro kanapka drwala wraca do Makudonaldu! Z tej okazji przypominajka zeszłorocznej podniecy + ankieta ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #mocnyvlogshoty

Jutro drwal wraca do makudonaldu Z tej okazji #kieleckiulaniec :

  • Jutro nabędzie drogą kupna, opiermandoli w liściu 70.1% (110)
  • Jutro nabędzie drogą kupna, opiermandoli w lokalu 2.5% (4)
  • Nabędzie drogą kupna do tygodnia od premiery 7.6% (12)
  • Nabędzie drogą kupna do miesiąca od premiery 1.3% (2)
  • KUUURNIA WYŚLIJCIE DRWALA NA TESTY 18.5% (29)

Oddanych głosów: 157

PatoPaczacz - Druszlaki, jutro kanapka drwala wraca do Makudonaldu! Z tej okazji przy...
Z tego miejsca chciałem przeprosić Marcina za to, że po ostatnim vlogu z auta napisałem, że gada głupoty.
To co robi jego padawan i nieudolny naśladowca to już przechodzi ludzkie pojęcie i wymyka się ludzkiemu pojmowaniu.

Po pierwsze- mówisz, że możemy dyskutować o obowiązku szczepień i uwarunkowaniach prawnych z tym związanych, ale najpierw się zaszczepmy, później dyskutujmy xD

To tak jakby można było dyskutować o wysłaniu ciebie na księżyc z zapasem tlenu