Ewidentnie już jest wyjebka we vlogi. Po raz kolejny, jak jadł na miejscu to nagrał tylko przebitkę i potem się rozwodził w samochodzie nad jedzeniem, a nie jak zawsze z pełną gębą opowiadał, że grander dobry, czyli wstydzioszek. Jak zawsze miał czy to serie czy opóźnienia we vlogach to i tak jakieś nieopłacone wizyty w pizzeriach sushiyach były wrzucane na bieżąco (albo jak przelew przyszedł), ale że nie nagrał i nie zmontował
Profesjonalny test nowego (będącego w ofercie od ponad miesiąca) chicken boxa w McDonald's (w dniu premiery drwala):

- frytki z maka każdy zna, są jak frytki z maka
- nuggetsy też każdy zna, tutaj nie ma żadnych tych
- tenders: od razu powiem - wolę stripsy z kfc
- są dwa sosy do wyboru i to za mało na tyle kurczaków

Nie ma co, profesjonalna analiza organoleptyczna ( ͡° ͜ʖ
@Vadzior: Tak, tego oczekuje widownia. Zobacz po komentarzach pod filmem, znaczy tyle co po nich zostało, bo pewnie sporo osób nawet nie wie, że ma shadow bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)