#mocnyvlog
Dzień dobry w niedziele mili państwo !
Nie śledzę ostatnio filmów ale bardzo nurtuje mnie jedno, czy było już jedzone w Tesli ? Czy wjechał kebab gigant ?pozdrawiam wszystkich
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wiecie po co grubemu nakładki na pasy? Mercedes w S-classe taki motyw fabrycznie wprowadził.
Żeby się koszule biznesowe nie gniotły od pasów.... a nie, czekaj... (ʘʘ)
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy gruby nam dzisiaj zakomunikował, że wydał bezmyślnie 300 koła na samochód, który ma koszmarne zawieszenie i wyciszenie, czyli w zasadzie 2 najważniejsze rzeczy w aucie wpływające na jego ogólny odbiór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a teraz lata po salonach prawdziwych samochodów i sprawdza co o-----ł? Kurnia, dobry ancymon
#mocnyvlog
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelgie: Nie, on zakomunikował nam, że kupił bo jara się teslą. Zakomunikował nam również, że on nikogo namawiać nie będzie, ale wiadomo że krytycy tesli to nigdy nią nie jechali. Ale on nie namawia.
  • Odpowiedz
Śmiejecie się, że Marcin co chwilę i codziennie zasila strych nowymi gadżetami, które kazała mu kupić jego medyczna przypadłość....czy to nie ta przypadłość? Ma ich wiele, to może to nie jest medyczna przypadłość, ale na pewno schorzenie psychiczne.
No, ale do meritumu, czy tam adremu - Marcin codziennie używa jednego z najstarszych gadżetów, który kiedyś dostał na testy i z 5 razy obiecywał, że odeśle... No co to jest? Tak, dobrze myślicie!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wensz: Miedzianogórski gubernator, co by o nim nie powiedzieć to widzę, że nawet zmienił gównianego nissana na znacznie mniej gównianą teslę. Ma swój dom (osiągnięcie nie mieszczące się w perspektywie do ogarnięcia a nawet w głowie dla kambodżańskich Pata i Mata - gapy i łysego) i jakoś tak sobie w życiu radzi. Można krytykować jego dziwactwa ale z innej perspektywy i to zupełnie inny świat, nie pasuje do uniwersum, nieudaczników
  • Odpowiedz
@wensz: a tak myślałem ze te łysy wuj z kambodzy kłamie na temat odwiedzin Szafy. Komoda już jakiś czas temu na livie mówił że na razie wyjazd odwołany.
  • Odpowiedz