Marcin chyba poszedł w cug alkoholowy i już ładuje wudeczke z somsiadem Andrzejem kurła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drogie Druszlaki,
życze Wam, by w tym nadchodzącym 2022 roku zdrówka, dobrego jedzonka, przemyślanych zakupów by te później nie lądowały na strych, byście nie paskudzili jedzeniem swojego auta, jaknajmniejszej ilości mandatów bo teraz srogo bedzie dojone z konta, stabilnej masy zawodnika i wszystkiego tego co sobie wymarzycie ( ͡°