Gruby w wysrywie miał incydent kałowy a propo walentynek i do teraz go piecze pierścień po hehe śmiesznej akcji z kiełbasą na walentynki dla żony, ktora w rok czasu zaowocowała rozwodem. Z dynstansem widzowie
#mocnyvlog
@KKK1337: ceny gazu będą rosnąć. Czekam kiedy zapadnie decyzja że jednak zmiana instalacji na pompę ciepła będzie opłacalna. Jeszcze przydałby sie kolektor słoneczny do ogrzewania ciepłej wody. Tyle miejsca sie marnuje na nieużywanym tarasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a co jeśli chodzi o Weinsteina? czy to napastowanie seksualne? celujesz kamerę w jej... thehehehe, nie, nie nie nie

Marcinek oczywiście uciął dalszą wymianę z zaniepokojonym Amerykaninem

#mocnyvlog
astri - > a co jeśli chodzi o Weinsteina? czy to napastowanie seksualne? celujesz kam...
@pietrek16 najbardziej mi się podoba w tej 'recenzji' że żadnego złego słowa nie powiedział o tym gówno telefonie z parametrami sprzed 6 lat xD a jak porównywał inne telefony ze swoim jabłkiem to były nie do używania przez 0,3s dłuższy czas ładowania aplikacji
  • Odpowiedz
słuchaj zakłamany Grubasie, nie wprowadzaj potencjalnych klientów w błąd i nie #!$%@?, że to jest jakiś mini iPhone

te Twoje wywody z tego wysrywu na testschabie nadają się jako pismo do UOKiK i oddziału Apple w Polsce (o ile mają), że wprowadzasz w błąd i robisz jakąś antyreklamę bo pewnie nazwa "iphone" jest jakoś opatentowana więc może jakbyś dostał tak dwa pisma jak kiedyś seniorka o szkolę językową to by ci rura
"Cześć tu kolega Marcina który dał mu malego iphona do testów, właśnie wleciała jego recenzja na testshub i wszyscy się naśmiewają, że historia z kolegą została wymyślona, Marcin właśnie zamknął się na strychu i płacze, dumni z siebie jesteście?"
#mocnyvlog
Kiedyś Marcin otwarcie mówił o swojej chorobie alkoholowej. Pamiętam chociażby z odcinka o 100k papiera, jak mówił że teraz musi uciec w nałóg na jakiś czas. Potem powtarzał, że daily to nie daily, bo co ma nagrywać z dni, kiedy leży w łóżku z serialami i leczy kaca.

Teraz "on nie pije" i inne tego typu teksty, w które nikt nie wierzy, bo w filmach widać coś zupełnie innego. Co się stało?
@tedi090: Wbrew rozsądkowi pijacy często żyją dłużej niż im się przewiduje, że powinni i może z takiego założenia gruby wychodzi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Marcin, Marcin, co z ciebie wyrośnie?!
Martwię się już od tygodnia
Sportu nie uprawiasz, burgery wciąż #!$%@?,
Dziurę masz w najnowszych spodniach!

Marcin, Marcin, pomysły masz straszne,
@KKK1337: pamiętaj, że Marcin nigdy nie pije. Dlaczego? Oto odpowiedź:

1. Na wyjeździe się nie liczy.
2. Na offroadzie się nie liczy.
3. Na łódce się nie liczy.
4. W towarzystwie się
  • Odpowiedz