@owl152: ta, naciąłem się na to, pytałem na czacie pracownika o co chodzi, to żebym spróbował innej przeglądarki, innego urządzenia lub skorzystał z aplikacji mobilnej xD wszędzie ten sam efekt jak pewnie się domyślasz, moje pierwsze i ostatnie zakupy w sklepie internetowym ikea
Ciekawe co nasz Gubernator Miedzianej Góry kupuje Kaszance na święta... Oby tylko jej nic nie gotował bo to będzie kompletna kompromitacja.. #mocnyvlog
BEBZUN LOGIC - kurnia z IKEI bateryjek nie wysyłają na paczkomat no lipa ale może ktoś mi podeśle ale jakby co nie fatygujcie się bo najbliższą mam w Krakowie i wsiądę w auto 120 km pojadę i sobie kupię no ale jak ktoś by miał to ja chętnie ale pamiętajcie nie musicie
Widzę, ze on nawet zimą ma specjalny outfit do macania po galerii. Wie, że wstyd chodzić z rzepem na polarze, to przywdziewa cierpownik plus krótki rękaw ( ͡°͜ʖ͡°) #mocnyvlog
Kuuurła somsiad nie uwierzysz, co się dzieje z tym światem, wróbel mi do rury wpadł, no co za jajca, widziałeś kiedyś takie cuś? Tyle człowiek żyje i takich cudów nie widzioł ( ͡°͜ʖ͡°) #mocnyvlog
ulanych świąt Marcinku, dużo wódeczki i kwasów w żołądku
#mocnyvlog