- nafyn
- Marinero1
- PrzemekD12
- konto usunięte
- koszmareq69
- +20 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 10
po co wysadzać skoro można włożyć na strych?
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/fin-wysadzil-tesle-model-s-w-powietrze-bo-naprawa-byla-za-droga.html
Marcinek za 3-4 lata to samo zrobi z liściem
#mocnyvlog
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/fin-wysadzil-tesle-model-s-w-powietrze-bo-naprawa-byla-za-droga.html
Marcinek za 3-4 lata to samo zrobi z liściem
#mocnyvlog
- darth_invader
- PrzemekD12
- nafyn
- zaczesany04
- konto usunięte
- +5 innych
Jak tam kacyk?
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@KKK1337: żeby go mieć trzeba coś pić.
@KKK1337: Mocne 3,6 promila barszczu w Narolu, 106 pierogów zjedzone bo po odejściu od kompa limit nie obowiązuje.
- nafyn
- dawid131
- PrzemekD12
- konto usunięte
- aduntorinas
- +8 innych
Pochwalcie się co dostaliście na wyrzucenia na strych?
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- dawid131
- Krzysztof27
- Reevder
- konto usunięte
- PrzemekD12
- +3 innych
- 10
@Zamaloczasunalogin: bonifikarty do maka oraz kiełbasę śląską zajebiście smaczną
- dawid131
- fotoskora
- konto usunięte
- nafyn
- PrzemekD12
- +5 innych
@Zamaloczasunalogin: zgagi i refluksu.
Dziękuję i dobranoc.
Dziękuję i dobranoc.
- konto usunięte
- konto usunięte
- nafyn
- PrzemekD12
- zaczesany04
- +4 innych
Może nie powinienem bo wigilia ale #!$%@?, muszę,
mikołaj już leci z kubełkiem soczystych ociekających fryturą drobiopodobnych wyrobów.
#mocnyvlog
mikołaj już leci z kubełkiem soczystych ociekających fryturą drobiopodobnych wyrobów.
#mocnyvlog
- konto usunięte
- nafyn
- Piastun_Eo
- PrzemekD12
- Nigga_Hunter
- +16 innych
Wesołych wszystkim, nawet Tobie Marcinku!
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- honda2137
- juliusz-slowacki
- Alex_mski
- bartek1354
- nafyn
- +13 innych
@KKK1337: Nawzajem.
Zdrowych spokojnych dla całego elitarnego klubu gentlemanów tagu #mocnyvlog
- nafyn
- fotoskora
- konto usunięte
- Alex_mski
- PrzemekD12
- +8 innych
Wzajemnie, 106 pierogów, wszystkich gniazdek z hołmkitem, i bez refluksu.
@WojciechKononowicz: Sprawnego patrola i legalnych lasów
Ja piermandole Druszlaki, ale seniorka w tym roku nagotowała treści. Jestem już nabity po korek, teraz oczekiwanie na wigilijny refluks i wódeczka u sąsiada. Dajcie cynę jak tam Wasze wigilijne stoły.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- Dziura_Ortograficzna
- ArekJ
- PrzemekD12
- dawid131
- konto usunięte
- +15 innych
@pinktonguy: u mnie jagerek sie mrozi, a na jutrzejszego kaca mam wode borjomi
- pinktonguy
- PrzemekD12
- konto usunięte
- Krzysztof27
- koszmareq69
- +2 innych
@KKK1337: Jeszcze w sklepie grilla odpalamy w marcu
- 13
Andrzej, idź bronić jeżdżenia autem/quadem po lesie.
https://www.wykop.pl/link/6425017/niszczenie-rzeki-i-tarlisk-ryb-chronionych-przez-ciezkie-samochody/
#andrewitstyle #mocnyvlog
https://www.wykop.pl/link/6425017/niszczenie-rzeki-i-tarlisk-ryb-chronionych-przez-ciezkie-samochody/
#andrewitstyle #mocnyvlog
- astri
- konto usunięte
- DestroyFacebook
- artexus
- PrzemekD12
- +8 innych
@Michal9788: Zapracowany bardzo jestem. Tworze content :)
@andrewitstyleeu: xDDDddddddddddddddddddddd
Drogie druszlaki,
przede wszystki zdrowia, jak najmniej refluksa, dobrego jedzonka, zajebistego liścia, dużo latarek, żeby wudeczka była zawsze zmrożona, żeby somsiad nie przychodził z nadpitą Pepsi i wszystko czego jeszcze nie wymieniłem tego Wam życze!
#mocnyvlog
przede wszystki zdrowia, jak najmniej refluksa, dobrego jedzonka, zajebistego liścia, dużo latarek, żeby wudeczka była zawsze zmrożona, żeby somsiad nie przychodził z nadpitą Pepsi i wszystko czego jeszcze nie wymieniłem tego Wam życze!
#mocnyvlog
- nafyn
- Nigga_Hunter
- astri
- DestroyFacebook
- konto usunięte
- +17 innych
- 15
- MajsterZeStoczni
- Nigga_Hunter
- DestroyFacebook
- D3v0
- artexus
- +10 innych
@astri: do wytrzeźwienia
- 1
#mocnyvlog
Ostatnio mnie tu mało bo akat praca ale wszystkim wam (prócz Andrzeja) śle Ulane życzenia wesołych świat aby jutro przy wigilijnym stole unosił się piękny zapach cygańskich paluchów i oczywiście aby nie zabrakło Wyborowej oraz Borgumi ! PoZdro ekipa !!
Ostatnio mnie tu mało bo akat praca ale wszystkim wam (prócz Andrzeja) śle Ulane życzenia wesołych świat aby jutro przy wigilijnym stole unosił się piękny zapach cygańskich paluchów i oczywiście aby nie zabrakło Wyborowej oraz Borgumi ! PoZdro ekipa !!
- Nigga_Hunter
- Krzysztof27
- ul89
- MietekSmietana
- Reevder
- +23 innych
- 6
@Globtroter1985: i aby kto nadpitej colki przyniósł
- nafyn
- dawid131
- zaczesany04
- PrzemekD12
- Michal9788
- +1 innych
@Pornhrabia_Marcin_IV_Bebzunczyk: Bo za dwie dychy już flaszka jest
- 2
- 9
@dracar: bo Bebzunator to debil i prostak, traktował swoją towarzyszkę życia na YT poniżej krytyki (chyba leczył swoje kompleksy, waląc konia do lasek z jego porno imperium; sam chyba nie zdolny do dobrego poziomu prokreacji z Łysą), dlatego tego Ciula Musiała zostawiła. z dystansem
Kasyscznie życzenia z gruza, w tym roku mniejszego refluksu wam i sobie życzę.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- dawid131
- Krzysztof27
- nafyn
- darth_invader
- megastulejka
- +5 innych
Wesołych Świąt druszlaki. Smacznej pizzuni z paprykarzem i bigosem no i zmrożonej substancji
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- konto usunięte
- dawid131
- nafyn
- Analfighter
- D3v0
- +14 innych
- dawid131
- nafyn
- Zamaloczasunalogin
- zalmicie
- PrzemekD12
- +3 innych
- 5
nie wiem o co chodzi z tym Andrew ITstyle, ale jak coś to się udziela https://www.youtube.com/watch?v=3HxWnAKVoII na tym live
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- 8
- dawid131
- konto usunięte
- aduntorinas
- dracar
- f3nix
- +3 innych
@syx2: Andrew to jest wielki talent vlogowania. Następca Marcina.
- dawid131
- zaczesany04
- PrzemekD12
- aduntorinas
- dracar
- +14 innych
@KKK1337: #!$%@? jaki ulaniec?
- 13
nie ma jak stwierdzić, składając życzenia , że jest się optymistą i tym samym zdaniu powiedzieć, że następny rok będzie #!$%@?.
Typowy bebzun jest typowy
#mocnyvlog
Typowy bebzun jest typowy
#mocnyvlog
- dawid131
- nafyn
- Zarazwracampotem
- konto usunięte
- PrzemekD12
- +8 innych
@Krizz: baryła zawsze tak gadał. To po to aby widzowie dużo pieniążków wysyłali. A rok tak #!$%@?, że kupił dwa samochody i niezliczoną ilość elektroniki.
- 17
grubas mierzy wszystkich swoją miarą jak na wigilii będzie miał 3 promile ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- dawid131
- PrzemekD12
- nafyn
- Zarazwracampotem
- konto usunięte
- +12 innych
To tylko u mnie stypa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@megastulejka: co za #!$%@? #!$%@? gruba XDD
























https://youtu.be/-Sd6DWP4d_0