Wpis z mikrobloga

A więc wyzwanie @shido vs bot zakończone.

Czas na podsumowanie:

- Bot jako pierwszy odpowiedział na 58 wpisów

- @shido jako pierwszy odpowiedział na 24 wpisy

Też bardzo często @shido odpowiadał w dokładnie tym samym czasie co bot, wtedy kolejność odpowiedzi wyglądała na randomową. Takie przypadki podliczyłem po sortowaniu komentarzy - jeśli podczas remisu bot był pierwszy z swoim komentarzem, wtedy mu zaliczyłem, jeśli @shido to smak zwycięstwa trafiał do @shido.

Link do listy wpisów na które odpowiedzieli @Shido i bot, lista posortowana.

Gratuluję refleksu jakim obdarzony jest @shido, był naprawdę godnym przeciwnikiem, były momenty gdzie wygrywał bezkompromisowo, szczególnie na początku. Moje gratulacje :)

#wykop #shidocontent #misteriusowybot #mirko
  • 30
bota na dopalaczu od 8:00 do 9:00


@shido: A to już jest powód do dyskwalifikacji bota - manipulowanie w programie podczas trwania konkursu.

No teraz to trochę niemożliwe, bo shido usuwał te komentarze


@Misterius: Jak słusznie zauważyłeś - to jest tylko "trochę" niemożliwe. Nie wydaje mi się, by komentarze te naprawdę były kasowane w bazie wypoku. Po prostu są oznaczone jako usunięte. Nic, co sprawny admin/programista nie odkręciłby jedną kwerendą
@zakowskijan72: Ale ustawienie większych prędkości było uzgodnione że @shido, napisałem jaki odstęp czasowy będzie ustawiony i on się na to zgodził, więc nie ma powodu do unieważnienia konkursu :P

A co do komentarzy, ścigaliśmy się na czas a nie na treść, chodziło o prędkość odpowiedzi - czy człowiek odpowiadający byle co będzie szybszy od skryptu, który musi pobrać wpisy, wysłać do AI, wysłać znów do wypoku.