Stoliki na kawę z futurystycznymi miniaturowymi miastami zbudowanymi ze starych części elektronicznych.
#technologia #design #ciekawostki #komputery #pcmasterrace #kawa #ciekawostki #elektronika #minimalizm #sztuka

Benjamin Yates nazywa je Electri-Cities - kolorowe, pełne życia miniaturowe pejzaże wykonane z recyklingu płytek drukowanych i elementów elektronicznych oraz innych odpadów ze zintegrowanym systemem oświetlenia. Całość zawarta wewnątrz stolika
Mesk - Stoliki na kawę z futurystycznymi miniaturowymi miastami zbudowanymi ze staryc...

źródło: comment_A60UXIcarLQxsQL2ZvXoWAtYHzb4vwrU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomdeX: Składałem w grudniu kompa dla kolegi i uświadomiłem sobie przy tej okazji, że od jakichś 2 lat nie używam płyt CD w komputerze stacjonarnym, bo nie jest nawet zainstalowany. Jeżeli potrzebuję użyć nagrywarki, to korzystam z laptopa. Kolega nie mógł sobie wyobrazić życia bez płyt CD w komputerze więc oddałem mu swoją nagrywarkę, która leżała gdzieś w szafie. A ja jestem dziadek i używam płyt CD, więc wiesz, młodzi
  • Odpowiedz
@michnic: też nie używam płyt od paru lat, ale rozważam zakup zewnętrznej nagrywarki by odczytać jakieś stare zdjęcia z płyt, a przy okazji może coś nagram jak już kupie ;)
  • Odpowiedz
Oświadczyłem się ( ͡ ͜ʖ ͡) Szukamy hotelu/willi/schroniska/domu na wynajem na wesele w Krakowie/Małopolsce lub dalej jeśli będzie warto. Najlepiej gdyby miejsce to posiadało duży ogród lub otaczała je zieleń i ładne widoki. Architektura powinna być modernistyczna. Im większy minimalizm tym lepiej. Retro kiczowate dworki nas nie interesują. Ewentualnie mogło by to być jakieś zabytkowe i klimatyczne miejsce jednak zadbane i estetyczne :)))

#slub #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maaac: Nie rób wesela, sam skromny ślub cywilny, tylko najbliższą rodzina i przyjaciele, a potem za zaoszczędzone pieniądze wyjedźcie na miesiąc miodowy w wyprawę dookoła świata.
  • Odpowiedz
@Crusier: bedzie tylko najblizsza rodzina i przyjaciele max 50 osob. Cywilny sam na swiezym powietrzu pod pod namiotem przy jakims ladnym budynkiem z fajnym widokiem:>
  • Odpowiedz