Wpis z mikrobloga

Stoję sobie rano w sklepie w niewielkiej kolejce. Głośno zapytałem sprzedawczynię czy zostało parę sztuk danego towaru. Przde mną stoi para. Przemcel 170 cm i jego wybranka wyglądająca jak prowincjonalna wersja piosenkarki margaret. Zaczęła się cały czas na mnie gapić, a w końcu i przemcel, ale #!$%@?. Ha tfu, nie będę uczestniczył w waszych plemiennych gierkach. Dzisiaj ja, jutro Oskarek, pojutrze Mokebe, za tydzień Enrique. I jeszcze potem może bitwa z zazdrosmy przemcelem? Ha tfu! #redpill #mgtow #samiecgamma i tagi dla większego zasięgu #przegryw #przemcel #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Jarkendarion - Stoję sobie rano w sklepie w niewielkiej kolejce. Głośno zapytałem spr...

źródło: comment_1632989687AmsFICWULy445t6Jp97sXY.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: bo faceci to w większości przypadków większe debile niż kobiety gdyż dają się im manipulować. Tak naprawdę to nawet nie musiałeś się jej podobać, po prostu tępa dzida chce mieć radoche opowiadając koleżankom że faceci się o nią biją.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion:

spojrzał się na mnie z nienawiścią

a to luzik bo myślałem, że groził ci #!$%@?. raczej normalne zachowanie niestety, tacy goście czują się ciągle zagrożeni. na imprezie integracyjnej jeden typas odciągał ode mnie swoją laskę. komicznie to wyglądało
  • Odpowiedz