Wpis z mikrobloga

@m_ney według mnie ma bardzo duży, na pewno do tycia, co do łysienia już mniej ale pewnie też troche, a do siwienia to pół na pół(sam po ojcu mam już siwienie ale zauważyłem że w okresach intensywnego stresu się zwiększa)
@walkie12: a ja jak patrzę po znajomych to np. niektórzy usportowieni w pewnym momencie i tak się roztyli w #!$%@? jak im metabolizm zwolnił a z kolei ochlej i kebabożerca nadal trzyma linie

oczywiście są przypadki skrajne - typu dewastujący alkoholizm ciężka narkomania - ale zasadniczo geny>cała reszta
@hans211: meh zapędzasz się w tym "obalaniu" redpilla i oczywiście chwytasz się hiperboli. Powiedzonko ze starzeniem się wynika z różnych rzeczy, również mocno względnych i zależnych od genów danego faceta, ale jednego nie zmienisz: my jesteśmy płodni do starości, różowe praktycznie do okolic 35-40 lvl (przy czym raczej żadna odpowiedzialna kobieta nie stara się o dziecko będąc w tym przedziale). Wiąże się to z różnymi efektami zarówno psychologicznymi, jak i fizycznymi.
@BrockLanders: Przypadki płodzenia dzieci w późniejszym wieku to margines: z naszego rynku znam tylko Korwina (bogaty i rozpoznawalny), Józefa Wojciechowskiego (ultra bogaty) i w radio słyszałem o jednym dziadku który zgwałcił wnuczkę i zrobił jej dziecko (jebnięty)
@hans211: masz jakiegos ulubionego PUA? Moj ulubiony to "frywolny", chlopak ktory proponuje podrywac dziewczyny w niebieskim plaszczu na teksty "wygladasz jak smerf, daj mi swoj numer". Myslalem kiedys zeby zostac PUA i brac pieniadze za kursy, to taka bioenergoterapia XXI wieku