Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: Jeden zacny mem mówi więcej niż długi wywód. Jeśli nie możesz w jakąś grę wygrać to po co w nią grasz?

Oczywiście wielu apologetów czarnej pigułki powie, że rezygnujesz z gry nie ze swojego wyboru tylko z przymusu ale to tylko częściowa prawda. Możesz w nieskończoność próbować i narzekać jaki to świat jest zły i niedobry albo zrezygnować i zająć się czymś innym.

Stwierdzenie COPE, COPE, COPE, COPE stało
  • Odpowiedz
@Nostrian: Jak normikom się coś nie podoba w internecie to mają na to słowo HEJT, jak niepogodzonym z rzeczywistością relacji męsko-damskich się coś nie podoba to mają swój odpowiednik: COPE.

Zacytuję sam siebie:

Tak, bo tak na prawdę wszystko to cope. Bycie na wykopie to cope. Zainteresowania to cope. Sport to cope. Spanie to cope. Jedzenie to cope. Picie piwa to cope. Bycie w związku z kobietą to cope. Oddychanie
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: W Gothicu kopacze byli największymi przegrywami od samego początku, tj. jeszcze przed akcją gry.
Gomez mówi "Będziecie frajerami robiącymi za miskę ryżu", a ci spoko. I jak kocham tę grę,to po czasie stwierdzam że przywódcy przynajmniej dwóch pierwszych obozów byli niedorobieni.
Gomez - zwykły spermiarz. Siedzę na najcenniejszym zasobie królestwa,po co mi kowal z Nordmaru, ja chcę poruchać hehe.
Lee ? Zemszczę się ! Niech szkodniki atakują konwoje i
  • Odpowiedz
@vympayer: akurat jako fanboy lee się nie zgodzę, po pierwsze, Lee nie ma większego wpływu na szkodników

niech szkodniki atakują konwoje i #!$%@? z tym


Najemnicy podlegają pod Lee, a Lee pod magów wody, szkodnicy natomiast podlegają pod Laresa i koniec, teoretycznie są to dwie osobne frakcje żyjące w jedym obozie i nie za bardzo się lubiące, a Lee se swoją cierpliwą naturą i jednocześnie z magami nad sobą nie
  • Odpowiedz