Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Muzyka znajomych z Trójmiasta dla fanów mocnego Stoneriver - Krwawy Ślad

Klip od młodego zespołu dla fanów mocnego brzmienia. Mam nadzieję, że znajdą odbiorców, bo naprawdę jak na swój budżet reprezentują dobry poziom.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
@Lardor: dobrze tato
- 6

- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@rattamahat: dokladnie, chyba jako tako posluchalem grey chapter ale ostatniej juz tyle co nic, pewnie tak samo bedzie z nastepna. nie wiem o co chodzi, ulecialo to z nich totalnie. polecam tez sprawdzic liryki tego kawalka xdd
stary slipknot - people equal shit, i put my fingers into my eyes
nowy slipknot - put your hands into the water, you will sing till you die
k---a litosci.
stary slipknot - people equal shit, i put my fingers into my eyes
nowy slipknot - put your hands into the water, you will sing till you die
k---a litosci.

- 14
#metal #blackmetal #atmosphericblackmetal
#cultowe (933/1000) <- awansem z czwartku, nadrabiam przyszły weekend
Drudkh - Summoning the Rain z płyty Autumn Aurora (2004)
Jeśli nic nie pomyliłem, każda z 6 ich pierwszych płyt doczekała się wpisu pod tagiem :) Może kiedyś następny obrót ( ͡° ͜
#cultowe (933/1000) <- awansem z czwartku, nadrabiam przyszły weekend
Drudkh - Summoning the Rain z płyty Autumn Aurora (2004)
Jeśli nic nie pomyliłem, każda z 6 ich pierwszych płyt doczekała się wpisu pod tagiem :) Może kiedyś następny obrót ( ͡° ͜


#metal #sludge #postmetal i trochę #doommetal
#cultowe (932/1000)
Minsk - White Wings z płyty The Ritual Fires of Abandonment (2007)
Zainteresowali mnie transowo-rytualnym klimatem, którego głównym "winowajcą" są partie bębnów. Swój udział w moim ich lubieniu ma też Bruce Lamont z Yakuzy z saksofonem, pojawiający się tu i ówdzie (akurat nie w tym numerze).
#cultowe (932/1000)
Minsk - White Wings z płyty The Ritual Fires of Abandonment (2007)
Zainteresowali mnie transowo-rytualnym klimatem, którego głównym "winowajcą" są partie bębnów. Swój udział w moim ich lubieniu ma też Bruce Lamont z Yakuzy z saksofonem, pojawiający się tu i ówdzie (akurat nie w tym numerze).


- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dobrychlopakzsenegalu: dlaczego przegryw?
- 2

@pierug92: z tego jest taki black metal jak z Limp Bizkit. I jak napisal wyżej Riczard - tutaj nawet nie chodzi o to, że to kolo bm w ogóle nie stało (jakiegokolwiek) tylko chodzi o to, że to muzycznie jest biedne i nudne. A team który sobie wybral ten chlop do tego badziewia tylko podkreśla miernosc całego projektu.
To już lepiej się brandzlowac koncertem Rammstein jak całe mainstreamowe media.
To już lepiej się brandzlowac koncertem Rammstein jak całe mainstreamowe media.
@StrongSilentType: kłócenie się o to czy jest coś "obiektywnie" należy do gatunku czy nie xD
- 11
#metal #metalcore #polskamuzyka
#cultowe (931/1000) <- awansem z jutra, nadrabiam przyszły weekend :)
Frontside - Naszym Przeznaczeniem Jest Płonąć z płyty Zmierzch Bogów (2004)
No cóż ¯\
#cultowe (931/1000) <- awansem z jutra, nadrabiam przyszły weekend :)
Frontside - Naszym Przeznaczeniem Jest Płonąć z płyty Zmierzch Bogów (2004)
No cóż ¯\

@cult_of_luna: Frontside rządzi
@cult_of_luna:
Jak zobaczyłem, to myślę... Pamiętam jeden numer. Tak, to jest TEN numer Frontside ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zobaczyłem, to myślę... Pamiętam jeden numer. Tak, to jest TEN numer Frontside ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Lata mijają, a my nie młodniejemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dojrzewamy za to jak stare wino lub śmierdzący sen nadając swoim muzycznym gustom coraz więcej wyrazu. To samo dzieje się z muzykami - dlatego też dzisiaj przysłuchamy się zarówno debiutanckiej, jak i ostatniej wydanej płycie różnorakich zespołów rockowo-metalowych.
W ramach zajawki Rammstein i Dicke Titten (głównie
Lata mijają, a my nie młodniejemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dojrzewamy za to jak stare wino lub śmierdzący sen nadając swoim muzycznym gustom coraz więcej wyrazu. To samo dzieje się z muzykami - dlatego też dzisiaj przysłuchamy się zarówno debiutanckiej, jak i ostatniej wydanej płycie różnorakich zespołów rockowo-metalowych.
W ramach zajawki Rammstein i Dicke Titten (głównie

























#cultowe (934/1000)
Agalloch - In the Shadow of our Pale Companion z płyty The Mantle (2002)
Trochę mniej lubię tę płytę niż dwie kolejne, ale i tak bardzo. No i lubię piosenki które trwają +10 minut. I te akustyki charakterystyczne, robiące w pierwszej części piosenki za melodię. I okładkę płyty też lubię, chociaż na oryginalnej jest zwierz w innej pozie, a ta tutaj jest