#metal #folkmetal #postmetal
#cultowe (934/1000)

Agalloch - In the Shadow of our Pale Companion z płyty The Mantle (2002)

Trochę mniej lubię tę płytę niż dwie kolejne, ale i tak bardzo. No i lubię piosenki które trwają +10 minut. I te akustyki charakterystyczne, robiące w pierwszej części piosenki za melodię. I okładkę płyty też lubię, chociaż na oryginalnej jest zwierz w innej pozie, a ta tutaj jest
cultofluna - #metal #folkmetal #postmetal
#cultowe (934/1000)

Agalloch - In the S...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rattamahat: dokladnie, chyba jako tako posluchalem grey chapter ale ostatniej juz tyle co nic, pewnie tak samo bedzie z nastepna. nie wiem o co chodzi, ulecialo to z nich totalnie. polecam tez sprawdzic liryki tego kawalka xdd

stary slipknot - people equal shit, i put my fingers into my eyes
nowy slipknot - put your hands into the water, you will sing till you die

k---a litosci.
  • Odpowiedz
#metal #blackmetal #atmosphericblackmetal
#cultowe (933/1000) <- awansem z czwartku, nadrabiam przyszły weekend

Drudkh - Summoning the Rain z płyty Autumn Aurora (2004)

Jeśli nic nie pomyliłem, każda z 6 ich pierwszych płyt doczekała się wpisu pod tagiem :) Może kiedyś następny obrót ( ͡° ͜
cultofluna - #metal #blackmetal #atmosphericblackmetal
#cultowe (933/1000) <- awanse...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#metal #sludge #postmetal i trochę #doommetal
#cultowe (932/1000)

Minsk - White Wings z płyty The Ritual Fires of Abandonment (2007)

Zainteresowali mnie transowo-rytualnym klimatem, którego głównym "winowajcą" są partie bębnów. Swój udział w moim ich lubieniu ma też Bruce Lamont z Yakuzy z saksofonem, pojawiający się tu i ówdzie (akurat nie w tym numerze).
cultofluna - #metal #sludge #postmetal i trochę #doommetal
#cultowe (932/1000)

Mi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierug92: z tego jest taki black metal jak z Limp Bizkit. I jak napisal wyżej Riczard - tutaj nawet nie chodzi o to, że to kolo bm w ogóle nie stało (jakiegokolwiek) tylko chodzi o to, że to muzycznie jest biedne i nudne. A team który sobie wybral ten chlop do tego badziewia tylko podkreśla miernosc całego projektu.
To już lepiej się brandzlowac koncertem Rammstein jak całe mainstreamowe media.
  • Odpowiedz
Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Lata mijają, a my nie młodniejemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dojrzewamy za to jak stare wino lub śmierdzący sen nadając swoim muzycznym gustom coraz więcej wyrazu. To samo dzieje się z muzykami - dlatego też dzisiaj przysłuchamy się zarówno debiutanckiej, jak i ostatniej wydanej płycie różnorakich zespołów rockowo-metalowych.

W ramach zajawki Rammstein i Dicke Titten (głównie
Sarpens - Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzesz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach