Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@NewEpisode: Nie przeniosę, kontaktuje się z rodzina ze stanow poprzez messengera oraz z wieloma partnerami biznesowymi, prowadze jeden z największych fanpage w Polsce
  • Odpowiedz
Czy ktoś też ma/miał taki problem, że na messengerze nie mógł wysyłać gifów?
Pozostałe osoby z konwersacji nie mają problemów, a jak ja to robię to jest czerwony wykrzyknik i informacja "wysyłanie nie powiodło się". Nie jest to raczej kwestia urządzenia bo nie mogę tego zrobić zarówno z telefonu jak i z przeglądarki na PC

#messenger #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy da rade usunąć poszczególne osoby w zakładce Aktywni w aplikacji #messenger na #android ?
Mam kilka takich osób które mi się wyświetlają na samym początku a nie są nawet w moich kontaktach.
#facebook
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Azu: ktoś wie to woła, bo też mnie r---------a jak widzę babkę na pierwszym miejscu, z którą raz pisałem 7 lat temu i nie mam jej w znajomych nawet xD
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak rozwiązać taki problem na messengrze? Konto jest zrobione na numer telefonu bez konta na Facebooku, logując się na messengera wyskakuje taki komunikat "Nie możesz zalogować się do Facebooka korzystając z tego konta w związku z ograniczeniami występującymi dla tego konta". Przeczytałem gdzieś, że po prostu założyć nowe konto z tym samym nr tel to automatycznie lognie na tamto, ale... SMS od Facebooka nie przychodzi.
#facebook #messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś jak przywrócić dymek czatu na messengerze? Pewnego razu przypadkowo nacisnąłem opcję Zarządzaj>Zamknij dymek czy tam Nie wyświetlaj rozmowy jako dymku, ale nie widzę opcji przywrócenia go w żadnych ustawieniach :/
#xiaomi #messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś jakiś pomysł jak dojść do początku bardzo dużej, wieloletniej konwersacji na messenger? Google pokazuje tylko jakieś stare metody już niedziałające
#messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od rana dostaje ciagle od FB komunikat podczas przeglądania "Możliwość korzystania przez Ciebie z tej funkcji została tymczasowo zablokowana.". Mają jakiś błąd czy o kij chodzi? Nic więcej nie ma napisane.
#facebook #messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odzyskałem powiedzmy dostęp do skradzionego fb jestem na nim zalogowany, ale dalej nie moge się z niego wylogować, ponieważ nie znam hasła, bo ten gosciu zmienil je sobie, mam nawet przypisany nowy maila do mojego konta, ale klikając reset hasła nie przychodzi mi kod 6 cyfrowy, tak samo sms nie przychodzi z tym kodem, co z tym gownem teraz zrobic zeby mi ten kod przyszedl?
#facebook #messenger #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czabiii: przy zmianie hasła jest checkbox, który dopiero po jego zaznaczeniu wyloguje cię z obecnych sesji. Innymi słowy chłop był zalogowany, a typ zmienił mu hasło, tak żeby go nie wylogowało, w nadziei że się nie skapnie
  • Odpowiedz
czy to bug/feature ze nie moge wkleic zdjecia z safari bezposrednio do #messenger na #ios ? na iphone 7 wszystko smigalo, po zmianie na ip13 zamiast jpeg wkleja mi sie link... a robie dokladnie w ten sam sposob, przytrzymuje dluzej i zaznaczam kopiuj i potem wklej w messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_login:
Jaki pierwszy kontakt typie?

Dziewczyna do Ciebie pisze po dwoch LATACH(!) a jedyne co masz do powiedzenia to... ''nic ciekawego''? Okazales (w oczach rozmowczyni) albo KOMPLETNY brak zainteresowania dalsza rozmowa. Tyle.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakaś opcja żeby ukryć konfy na w aplikacji messengera na telefonie? Ewentualnie jakaś alternatywna aplikacja na iOS która ma taka opcje i działa z messengerem? Najlepiej jakby była np osobna zakładka na konfy i zwykle wiadomości.
Czy zostaje jedynie archiwizacja?
#messenger #facebook #ios #iphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach