Ale się wszyscy zdziwimy jak trenerem zostanie Fernando Santos. Kulesza lubi zaskakiwać i po tym co napisał wczoraj Piotr Koźmiński mogę uwierzyć, że to nie Petković, nie Bento.. a Santos zostanie selekcjonerem.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #meczyki
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #meczyki
























#reprezentacja #