Realne są dwie opcje: Petkovic i Bento. Gerrard to zapewne tylko dlatego żeby wywrzeć presję na tych dwóch pierwszych w negocjacjach. Co by nie gadać, ale Gerrard to potężne nazwisko jako piłkarz. Co do tych dwóch kandydatów to jednego proponował Hajto, a drugiego swego czasu chciał w Legii Mioduski, który również jest doradcą Kuleszy. Zarówno Hajto, jak i Mioduski żyją w dobrych relacjach z prezesem. Ciekawe kogo wybierze, zarówno z Petkovica jak
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Pyton i te jego rewelacje, w niedzielę zrobił podkładkę, że jest ktoś tajemniczy o kim nikt nie wspominał, a teraz udaje wyrocznie xD
#reprezentacja #meczyki #mecz
#reprezentacja #meczyki #mecz
- 0
@Yakooo: przecies nasz Czesiu to chrzestny jego dzieci - moze nawet w tej sprawie dzwonił do fryzjera
- 7
Ireneusz Mamrot wymieniany przez prezesa PZPN w kontekście selekcjonera reprezentacji Polski to trochę taka niepotrzebna kurtuazja z jego strony. Ogólnie te wszystkie nazwiska to taki trochę odpowiedni Jerzego Brzęczka czy Franciszk Smudy. Nie będę zdziwiony jak po fiasku z Martinezem było już dzwonione do Fernando Santosa. I ja wolałbym chyba młodszego trenera.
#reprezentacja #pilkanozna #mundial #mecz #meczyki #kanalsportowy
#reprezentacja #pilkanozna #mundial #mecz #meczyki #kanalsportowy
- 2
Ireneusz Mamrot wymieniany przez prezesa PZPN w kontekście selekcjonera reprezentacji Polski to trochę taka niepotrzebna kurtuazja z jego strony.
@iksboks: kurtuazją nazywasz stworzenie okazji do wyszydzania go w internecie.
@iksboks: Jak Franciszka Smudy? Przy Mamrocie czy Bartoszku Smuda miał masę osiągnięć, także kandydatury nieporównywalne, bo nawet przy takim dziadzie jak Smuda wypadają słabo.
Meczyki są jak dzieci które nie wiedzą czym jest dystans do informacji. Wszystko dosłownie, wszystko napompowane, no i sztandarowe "ludzie mówią, że...". Kanał Sportowy jest samoświadomy przynajmniej w tym jak kreują sport w mediach.
Why so serious?
#mecz #pilkanozna #meczyki
Why so serious?
#mecz #pilkanozna #meczyki

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marsellus: no dobra, ale jaki masz do nich zarzut bo z tego komentarza nic nie wynika
- 1
@marsellus: Przecież to błaganie to nie jest wymysł meczyków, tylko wycinek ze streama Tagliafico który na Twitchu powiedział:
Oni nie chcieli już więcej grać. Kiedy zdobyliśmy bramkę na 2:0, koło 60. minuty jeden z Polaków powiedział do mnie, na ile potrafił po hiszpańsku: nie atakujcie więcej, proszę! Kolejny gol mógłby ich wyeliminować z turnieju.
Słucham gadki #tetrycy w #meczyki i wychodzi na to, że #weszlo to obóz pracy. Ciekaw jestem, skąd ci ludzie czerpią energię do bycia wesołym, jeśli pracują 6 dni w tygodniu, w tym kilkunastogodzinny dyżur z tego, co orientuję się na podstawie wypowiedzi Smyka albo Rokiego.
Niby wybrani zyskują spory rozgłos, ale pytanie, czy powinno się to robić takim kosztem. Między słowami idzie zrozumieć, że Leszek wręcz
Niby wybrani zyskują spory rozgłos, ale pytanie, czy powinno się to robić takim kosztem. Między słowami idzie zrozumieć, że Leszek wręcz
źródło: comment_1673088775zcrczoroGc1EDaIxK0UUDm.jpg
Pobierz@Shatter: ale Leszek miał kłopoty przed weszło, mówi że stanondal mu szanse.
Po drugie, zobacz w jakim zespole pracowali, sami młodzi, powiązani z piłką. Wiele tematów.
Ja to odbieram inaczej.
Rozumiem że były kłótnie, ale ogólnie wsio na plus
Po drugie, zobacz w jakim zespole pracowali, sami młodzi, powiązani z piłką. Wiele tematów.
Ja to odbieram inaczej.
Rozumiem że były kłótnie, ale ogólnie wsio na plus
- 9
@Shatter: a to nie była kara za telefon do Peszki? Jak tak to niech cieszy się że tylko tyle

który to pierdnął na wizji?
@thampel5: To skupienie na twarzy chwilę przed katastrofą mówi absolutnie wszystko.
źródło: comment_1673036139HgLyqz1MMK5RUtjtCMHkKq.jpg
Pobierz@thampel5: kilka razy tak było
- 26

- 18
@Radus: a tu zonk, i runda wiosenna dena i zakręcenie się dole( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby spadli (odpukać), szpilę ładnie Widzewowi można wbić xD Trochę się z tym pośpieszyli, na koniec sezonu mogli to zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Zi3L0nk4: a to wiadomo :D wtedy to i kanał by mógł coś takiego zmontować w drugą stronę
#meczyki Kołtoń a teraz Kurowski... Naprawdę nie mają kogo do studia zaprosić?
Wspaniały program w #meczyki Panowie @Jakub_Olkiewicz i @Leszek_Milewski
Ale bym z wami posiedział przy herbacie i powymieniał się spostrzeżeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tetrycy
Ale bym z wami posiedział przy herbacie i powymieniał się spostrzeżeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tetrycy
- 2
- 12

@dasasty: „No ale meczyki to merytoryka nie ta grupa kolesi z KS!!1!1” Obie te grupy dziennikarzy mają swoje interesy i są siebie warte, tym bardziej, że meczyki nalegają na polskiego trenera i promują Urbana (sic!) jako ew. kandydata.

- 87
@Rzeszowiak2: Cześć tu Mariusz z zachodniopomorskiego .... Dobrą robotę robicie panowie, pozdrawiam
- 21
Czuje pozew po zarazeniu calej redakcji meczykow
6
Jak dziennikarze zwalniali Michniewicza

Dwie wypowiedzi - dwie wersje wydarzeń. Ktoś ma jeszcze wątpliwości jaką rolę odegrali dziennikarze w całej aferze z premiami?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
Widzę już dziennikarze podrzucają narrację że Jan Urban to może być dobry wybór na selekcjonera jeśli chodzi o polskie nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o trenerkę to żadnych sukcesów bo za taki nie uznaje MP czy PP prowadząc Legię i to było 10 lat temu, czyli w sumie idealny kandydat na selekcjonera
#mecz #meczyki #kanalsportowy
#mecz #meczyki #kanalsportowy
@angelofdeath007: Mnie bardziej bawi to, że po zwolnieniu kolejnego polskiego selekcjonera są zawsze w przytłaczającej większości głosy, że kolejnym selekcjonerem powinien być tylko i wyłącznie ktoś z zagranicy (i słusznie)...
... a potem dziennikarze pomału, najpierw po cichu przemycają swoją narrację, że może jednak Polak, że Sousa był i nas oszukał, że Beenhakker był i było to i owo... ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy dba o
... a potem dziennikarze pomału, najpierw po cichu przemycają swoją narrację, że może jednak Polak, że Sousa był i nas oszukał, że Beenhakker był i było to i owo... ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy dba o
@Lolenson1888 pismakom zależy żeby mieć info z kadry z pierwszej ręki, pewnie kolega kolegi jest chrześniakiem Urbana i łatwiej było by się czegoś dowiedzieć a jak przyjdzie jakiś zza granicy to dostęp do newsów trudniejszy ( ͡º ͜ʖ͡º) przypuszczam, że im nie zależy na poprawie kadry byle było o czym pisać...
- 3
Też wchodzicie częściej na meczyki.pl i oglądacie ich na YT od czasu #mundial i #michniewicz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pilkanozna #meczyki
Jakie są argumenty za promowaniem przez meczyki Janusza Basałaja, oprócz tego, że jest stary?
#meczyki #kanalbekowy #mecz
#meczyki #kanalbekowy #mecz
@JeffreyLebowski jest całkiem sympatyczny, ogólnie dobrze się go słucha jako trochę starszego dziennikarza
@JeffreyLebowski po pierwsze oni go nie promują tylko po prostu jest tam zatrudniony. Po drugie facet prowadził redakcje kanałów telewizyjnych i gazet, był szefem komunikacji i mediów w PZPN, był prezesem klubu ekstraklasy (Wisły Kraków), komentatorem. Po prostu zjadł zęby na polskiej piłce. Zna każdy zakamarek tego bagienka

























#mecz #meczyki