#pilkanozna #meczyki #mecz

PSG ma swoje PSG TV gdzie za 9,99 ojro rocznie daje dostęp do retransmisji swoich męczy.

Znacie może inne ciekawe kluby które oferują taki lub podobny model?

Wiem że jest Barca TV ale oni na stronie z retransmisjami dają wynik końcowy w miniaturce. Czyli oglądanie retransmisji traci sens
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makowiec_z_makiem: w ogóle pyton mnie wkurza od jakiegoś czasu, gość zawodowo zajmuje się plotkami, tzn dostaje pieniądze za to co stare baby robią za darmo, a przyjdzie do studia ubrany w golf i okularki jak jakiś steve jobs, do tego co chwile "nie przerywaj mi" "daj mi dokończyć" i rozstawianie gości po kątach jak szef jakiś bo on musi skończyć zdanie.
  • Odpowiedz
Santos: Nie akceptuje słowa przegrana, chcę wygrywać każdy mecz.
Michniewicz: Będziemy starać się grać z mocnymi rywalami.

To są te detale. Słyszysz jednego i zaczynasz wierzyć w swoje umiejętności, wierzysz w cokolwiek. A po drugiej stronie słyszysz takiego trenera jak Czesław Michniewicz i już Ci się w #!$%@? nie chce na dzień dobry, a się jeszcze mecz nie zaczął. Byłem krytyczny wobec tego wyboru, ale coraz bardziej mi się chłop podoba. Był
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cezary Kulesza jest taki na co dzień, czy on się tak bardzo stresuje wystąpieniami przed ludźmi i kamerami? Jest na stanowisku prezesa PZPN od chyba dwóch lat, a dzisiaj dukał jakby mówienie sprawiało mu trudność. Jeśli nawet się stresuje to jest chyba ktoś w tym PZPN od kontaktu z mediami i mógł mu przygotować wcześniej co ma powiedzieć na otwarcie konferencji z nowym trenerem. Zatrudnia gościa i jeszcze pomylił jego imię, co
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks: Przecież Boniek też fatalnie mówi. Fakt, jest odważniejszy i pewniejszy w swoich przemowach, co lepiej wygląda, ale przecież mnóstwo byków językowych sadzi. Przy Engelsie czy Listkiewiczu jest dalej beznadziejny pod tym względem.
  • Odpowiedz
@iksboks: przy wódeczce i kabanosie pewnie mu się lepiej rozmawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale sprawę załatwił koncertowo.

Wolę dukającego Kuleszę stojacego z boku niż rudego gwiazdora Bońka, kóry wylał dziecko z kąpielą i zmarnował kilka lat jednego z najlepszych pokoleń zatrudniając wujka i bajeranta...
  • Odpowiedz
Od dłuższego czasu oglądam publicystykę głównie na meczykach. Jakby tylko wymienili Basałaja na kogokolwiek, kto ma coś do powiedzenia to byłoby świetnie, bo czasami gościa nie da się słuchać. No wręcz typowy pzpnowski beton.

#meczyki #reprezentacja #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko PZPN mógł wpaść na taki zajebisty pomysł. Mogli wybrać każdego trenera pokroju Petković czy Bento, a oni zatrudniają Santosa tylko dlatego, że wygrał w 2016 roku z Portugalią. Na 100% tylko to zadecydowało, nikt nie analizował stylu gry Portugalii. Chodzi tylko o nazwisko i jego niedawne osiągnięcie. Jak mu się nie uda to powiedzą, że próbowaliśmy.. ściągnęliśmy trenera TOP, ale się nie udało. Ten Santos to jest ten sam case jakby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pani Boziu, oby tylko nie Fernando Santos.... Kulesza nie zrób nam tego. Tyle czasu negocjować żeby brać trenera, który jest u schyłku kariery i wcale nie wykorzystywał potencjału jaki miał w Portugalii. Nie kupuje tego sukcesu z 2016 jakoś specjalnie bo nie grali wcale zajebiście, a i nasi jakby mieli więcej szczęścia w karnych to kto wie, czy byśmy nie grali wtedy w finale z Francuzami bo w półfinale czekała Walia XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli oni wybrali na selekcjonera prawie 70 letniego Fernando Santosa tylko dlatego, że z Portugalią zdobył sobie ME2016 jadąc na remisach to jedno wielkie XD Oby to był ktoś z tej dwójki: Paulo Bento albo Vladimir Petković. Nie umniejszam sukcesu ale przypomnę tylko, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Nawałka też doszedłby do finału tamtego turnieju gdybyśmy wygrali z nimi w karnych.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks: Bez znaczenia. Przecież zaraz naszych 4 najlepszych/z największym potencjałem obrońców będzie siedziało w klubie na ławkach. Game over w liczeniu na poprawę gry i wyników.
  • Odpowiedz
@ruum: Mejweni sie za starzy aby latać za młodymi piłkarzmi i sie z nimi kolegowac. Kiedyś wielki bór latał po miescie z hajtem, świerczewskim, wichniarkiem .... teraz to samo robi włodar i ma przez to lepsze dojścia.
  • Odpowiedz