Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

iksboks
- 3

first
via Wykop- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

michalxd21
via Wykop- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
Jeszcze niedawno myślałem, że Lewandowski będzie powoli wygasał ze swoją formą, ale nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładałem, że spadnie z wysokiego konia od razu i zaliczy zjazd z formą podobnie jak Krychowiak odchodząc z Seville. W El Clasico jedno dobre zagranie i zmarnowanie kolejnej bardzo dobrej okazji strzeleckiej, a teraz oba mecze w #reprezentacja to więcej przeszkadzał niż pomagał. Po jego stracie prawie zremisowaliśmy spotkanie. Nie wiem dlaczego on
konto usunięte via Wykop
- 8
@iksboks: @yaroszek: Mnie zdziwił "eskeprt Koźmiński", który powiedział, że Lewy stracił formę z Kataru xD
Przecież już tam grał kupkę.
Druga sprawa to w ogóle mnie to dziwi, że tak mało zawodników u nas może grać z zaangażowaniem jak Świderski. Przecież jak się sięgnie pamięcią to u nas zdecydowana większość meczów jest grana na chodzonego, a przecież jak się gra z pełnym zaangażowaniem to nawet kibice docenią grę
Przecież już tam grał kupkę.
Druga sprawa to w ogóle mnie to dziwi, że tak mało zawodników u nas może grać z zaangażowaniem jak Świderski. Przecież jak się sięgnie pamięcią to u nas zdecydowana większość meczów jest grana na chodzonego, a przecież jak się gra z pełnym zaangażowaniem to nawet kibice docenią grę
konto usunięte via Wykop
- 11
Jeszcze co do Lewandowskiego to z gracza najlepiej strzelającego karne stał się najgorszym ich wykonawcą. Z gracza, który genialnie się przepychał i walczył o pozycję został gostek, którego spojrzeniem wywraca Jozin z Bazin i Keszke w Meszke.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
W tej kadrze brakuje typowych #!$%@?, którzy wezmą grę na siebie i będą #!$%@?ć nawet jak stracą piłkę. To co zrobił Gumny przy tej bramce na 3-0 dla Czechów to jest śmiech na sali. Każdy z nas by wstał i #!$%@?ł w stronę bramki czym prędzej, a ten załamał rączki i chyba się modlił niczym Bereszyński przy pamiętnym karnym dla Hiszpanii podczas EURO2020. Zero skupienia, zero jaj, grają jak typowe #!$%@? bez
- 1
@Lohengrin: Bo Meczyki to kanał o piłce, a nie kolegach Krzysia i innych pierdołach.
- 1
@Loszczyk: jeśli myślisz, że meczyki są bardzo merytoryczne to wystarczy chwile posłuchać takie p---------a dla p---------a.
Najbardziej też mnie bawi pytanie ich wczoraj do Santosa czy się stresuje przed pierwszym meczem to niezła nauka czegoś nowego xD
Najbardziej też mnie bawi pytanie ich wczoraj do Santosa czy się stresuje przed pierwszym meczem to niezła nauka czegoś nowego xD
Jest i on (。◕‿‿◕。) na meczykach #meczyki wspaniali goście ,a na banale sportowym #kanalsportowy jakieś leszcze zapraszani jak Podoliński.
- 0
Jakie są wasze ulubione formaty w mediach sportowych i dlaczego? (czyli co Wam się podoba z tego co oferuje Weszło, Kanał Sportowy, Meczyki, Onet etc)
A jakiego programu Wam brakuje?
#weszlo #meczyki #kanalsportowy #sport #pilkanozna #media
A jakiego programu Wam brakuje?
#weszlo #meczyki #kanalsportowy #sport #pilkanozna #media
- 1
336
Przyjęli rosyjskie obywatelstwo. Grozi im wyjazd na front. "Mogą zostać powołani

Dopiero co dziękowali Putinowi za rosyjskie paszporty, a lada moment mogą trafić na front. Piłkarze Zenitu Sankt Petersburg, Malcolm i Claudinho, mogą zostać powołani do wojska jako poborowi, a w przypadku odmowy grozić im będzie więzienie.
z- 65
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 56
- 0
Ten święcicki to taki zakompleksiony uczeń z pierwszej ławki, który donosi kto na sprawdzianie ściąga.
#meczyki
#meczyki
Kiedy myślisz, że meczyki są fajnym kanałem oni biorą Milę na eksperta, no nieeeee.
#meczyki #pilkanozna
#meczyki #pilkanozna
#mecz Wczoraj w #meczyki była panna Maja. Oby nigdy więcej, bo chce się wymiotować od spermiarstwa w komentarzach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ilWrs5IIYEI
https://www.youtube.com/watch?v=ilWrs5IIYEI
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@Matpiotr: Trochę kultury, cucku.
Zbigniew Boniek nie bierze jeńców ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sport #boniek #mila #meczyki #pilkanozna #reprezentacjapolski
@Meczykipl:
Dlaczeg Wy tego nie prostujecie? Przecież to głupota. Poziom polskiego dziennikarstwa to mem. Leśne dziadki w postaci Piechniczka, Bońka, Tomaszewskiego czy Engela wygadują co ruszt masę bzdur, a wy dziennikarze ich nie strofujecie, tylko udostępniacie im platforme i utwierdzacie w przekonaniu, że mają racje. Dlaczego to robicie? Dlaczego przykładacie do tego rękę?
Dynamo Kyiv jest lepsze od Aston Vill.
Dlaczeg Wy tego nie prostujecie? Przecież to głupota. Poziom polskiego dziennikarstwa to mem. Leśne dziadki w postaci Piechniczka, Bońka, Tomaszewskiego czy Engela wygadują co ruszt masę bzdur, a wy dziennikarze ich nie strofujecie, tylko udostępniacie im platforme i utwierdzacie w przekonaniu, że mają racje. Dlaczego to robicie? Dlaczego przykładacie do tego rękę?
- 43
Mirki, Mirabelki! Do porannej kawy odpalcie Pogadajmy o piłce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gośćmi m. in. Cezary Kulesza i Zbigniew Boniek. W programie ujawnimy też naszego nowego redakcyjnego kolegę. Możemy podpowiedzieć, że parę razy w piłkę kopnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądajcie uważnie od 10:00. #sport #meczyki #pilkanozna #reprezentacjapolski #kulesza #boniek
źródło: POSTIGNI
Pobierz

















