Jeszcze niedawno myślałem, że Lewandowski będzie powoli wygasał ze swoją formą, ale nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładałem, że spadnie z wysokiego konia od razu i zaliczy zjazd z formą podobnie jak Krychowiak odchodząc z Seville. W El Clasico jedno dobre zagranie i zmarnowanie kolejnej bardzo dobrej okazji strzeleckiej, a teraz oba mecze w #reprezentacja to więcej przeszkadzał niż pomagał. Po jego stracie prawie zremisowaliśmy spotkanie. Nie wiem dlaczego on
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks: @yaroszek: Mnie zdziwił "eskeprt Koźmiński", który powiedział, że Lewy stracił formę z Kataru xD
Przecież już tam grał kupkę.

Druga sprawa to w ogóle mnie to dziwi, że tak mało zawodników u nas może grać z zaangażowaniem jak Świderski. Przecież jak się sięgnie pamięcią to u nas zdecydowana większość meczów jest grana na chodzonego, a przecież jak się gra z pełnym zaangażowaniem to nawet kibice docenią grę
  • Odpowiedz
Jeszcze co do Lewandowskiego to z gracza najlepiej strzelającego karne stał się najgorszym ich wykonawcą. Z gracza, który genialnie się przepychał i walczył o pozycję został gostek, którego spojrzeniem wywraca Jozin z Bazin i Keszke w Meszke.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tej kadrze brakuje typowych #!$%@?, którzy wezmą grę na siebie i będą #!$%@?ć nawet jak stracą piłkę. To co zrobił Gumny przy tej bramce na 3-0 dla Czechów to jest śmiech na sali. Każdy z nas by wstał i #!$%@?ł w stronę bramki czym prędzej, a ten załamał rączki i chyba się modlił niczym Bereszyński przy pamiętnym karnym dla Hiszpanii podczas EURO2020. Zero skupienia, zero jaj, grają jak typowe #!$%@? bez
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loszczyk: jeśli myślisz, że meczyki są bardzo merytoryczne to wystarczy chwile posłuchać takie p---------a dla p---------a.
Najbardziej też mnie bawi pytanie ich wczoraj do Santosa czy się stresuje przed pierwszym meczem to niezła nauka czegoś nowego xD
  • Odpowiedz
@kurasso: Ulubiony format to Tomasz Ćwiąkała i jego materiały. Z pozostałych to w sumie czego bym nie włączył (meczyki, KS) to jakoś tam idzie oglądać.
  • Odpowiedz
Ten święcicki to taki zakompleksiony uczeń z pierwszej ławki, który donosi kto na sprawdzianie ściąga.

#meczyki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meczykipl:

Dynamo Kyiv jest lepsze od Aston Vill.


Dlaczeg Wy tego nie prostujecie? Przecież to głupota. Poziom polskiego dziennikarstwa to mem. Leśne dziadki w postaci Piechniczka, Bońka, Tomaszewskiego czy Engela wygadują co ruszt masę bzdur, a wy dziennikarze ich nie strofujecie, tylko udostępniacie im platforme i utwierdzacie w przekonaniu, że mają racje. Dlaczego to robicie? Dlaczego przykładacie do tego rękę?
  • Odpowiedz
Mirki, Mirabelki! Do porannej kawy odpalcie Pogadajmy o piłce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gośćmi m. in. Cezary Kulesza i Zbigniew Boniek. W programie ujawnimy też naszego nowego redakcyjnego kolegę. Możemy podpowiedzieć, że parę razy w piłkę kopnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądajcie uważnie od 10:00. #sport #meczyki #pilkanozna #reprezentacjapolski #kulesza #boniek
Meczykipl - Mirki, Mirabelki! Do porannej kawy odpalcie Pogadajmy o piłce ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: POSTIGNI

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach