@ChristianHorner obaj robią fajne felietony dla swoich nowych pracodawców zamiast wrzucić coś na swój kanał youtubowy.

Kapica wrzuca felietony o derbach na kanał Canal+ przy okazji kolejnych wielkich meczy w kolejnych ligach.
  • Odpowiedz
XD śmieszy święte oburzenie "społeczności" żulików spod Meczyków w związku z wyzwiskami Gutkowskisa.
Wydawało się nie ma żadnej świętości dla forumowiczów tej alternatywy dla Kanału Sportowego, i wszystko oni mogą zbrukać, obsobaczyć, naznaczyć swoimi wydzielinami bez najmniejszego pohamowania.

#pilkanozna #meczyki #mecz #rakow
I.....Z - XD śmieszy święte oburzenie "społeczności" żulików spod Meczyków w związku ...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 162
@ShinpuTokubetsu: @bumcykcyk Jeszcze gdzieś mi mignęło z jej wywiadu u Wojewódzkiego, że Robert jest tylko piłkarzem i jemu wszystko łatwo przyszło, bo miał talent.. i to ona musiała ciężko pracować żeby zdobyć medale w dyscyplinie, która uprawia 10 osób XD No jebnięta. Ona osiągnęła chyba już ten poziom absurdu w tym swoim rozumowaniu swoich osiągnięć, że ten fragment to idealne podsumowane ostatnich wyczynów Lewandowskiej https://youtu.be/y3Pl3fA6PZA?t=368
  • Odpowiedz
Ta sytuacja to się będzie za nim ciągnęła przez dłuuuugi czas. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że on to tak #!$%@?ł. Psycha leży patrząc jak rozkłada ręce po tej akcji. On jest już pewnie tak podłamany brakiem bramek, że nie wie co sie dzieje, bo nagle po MŚ dostał jakiegoś resetu systemu i gra jak Lewandowski z pierwszego roku w Niemczech + #!$%@? go pewnie żona, która znalazła sobie hobby tańczenia
iksboks - Ta sytuacja to się będzie za nim ciągnęła przez dłuuuugi czas. Do tej pory ...

źródło: IMG_20230424_082804

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks:
Chyba w listopadzie? wylecial z czerwem, bo zaatakowal jakiegos goscia na boisku xd a wczesniej kopal sie po czole caly mecz i Barcelona 10v 11 wygrala spotkanie, mimo ze 11v11 przegrywala
  • Odpowiedz
meczyki robią "pogadajmy o piłce" w niedziele o 10. po paru tygodniach w kanale sportowym o tej samej porze mamy "loze piłkarska". meczyki ruszają z "futbol raportem" w poniedzialkowe poranki. poi chwili na kanale sprtowym mamy "ks poranek". coś słabo u stanowskich z kreatywnością xd. #kanalsportowy #meczyki #mecz
hosearkadiomorales - meczyki robią "pogadajmy o piłce" w niedziele o 10. po paru tygo...

źródło: bbb

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taaaa, szczególnie na stronie meczyki.pl. to jest większy ściek niż pudełek. Ale kanał YT mają spoko. Tylko ta strona.... ktoś powinien siedzieć za ich teksty. Za te tytuły.
  • Odpowiedz
Więcej tańczenia bachaty, taki powinien mieć trening. Lewandowski w Bayernie strzelał z pierwszej i wpadało, a teraz mu coś przeskoczyło i cały czas poprawia tą piłkę, i to jest już na tyle irytujące, bo on w każdej kolejnej sytuacji robi dokładnie to samo. Markuje strzał zamiast od uderzać. Zazwyczaj to się kończy tak, że obrońca dolatuje i odbiera mu piłkę. Wczoraj gdyby się nie zastanawiał tylko od razu uderzał to skończyłby mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks cóż, pora się chyba zacząć godzić z nową rzeczywistościa. Może jakieś przebłyski jeszcze będzie miał, może trochę się odbuduje ale to już nie będzie ten sam Robert. W jego przypadku lepsze jutro było wczoraj. Ten moment w końcu musiał przyjść.
  • Odpowiedz
Igor Lewczuk opowiada fascynującą historię o perypetiach ze swoim moczem, w zasadzie nie wiadomo po co ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dla takich chwil lubię oglądać te p--------y ekspertów, którzy zerknięciu w kartę spotkania na flashscore, są w stanie godzinami produkować mętne zdania i udawać, że oglądają mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #kanalbekowy #
niemampsa - Igor Lewczuk opowiada fascynującą historię o perypetiach ze swoim moczem,...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemampsa: w ogóle od tych programów ks chce się rzygać, misja futbol (czy jak to się tam u nich nazywa), ten "format" Borka, hejtparki przed/po meczach, zapowiedzi, podsumowania, wszędzie ci sami ludzie gadający po ~2h o tym samym xD Ostatnio zerknąłem tylko, bo nikt niczego nie dodawał w okresie świątecznym to te gadające głowy wyłączyłem po 15 min.
  • Odpowiedz
Lewandowski po strzeleniu drugiej bramki jakby sie odblokował i zagrał ciasteczko na nogę Ferrana. Z----ł trochę ten strzał w końcówce meczu bo za długo zwlekał z oddaniem strzału ale to prawdopodobnie był jego najlepszy mecz od 5 miesięcy, co wiele powinno mówić o jego formie. Szkoda bardzo tego strzału barkiem po wrzutce Torresa w pierwszej połowie, bo to powinna być bramka, a Lewandowski powinien kończyć mecz z trzema bramkami, ale i tak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze niedawno myślałem, że Lewandowski będzie powoli wygasał ze swoją formą, ale nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładałem, że spadnie z wysokiego konia od razu i zaliczy zjazd z formą podobnie jak Krychowiak odchodząc z Seville. W El Clasico jedno dobre zagranie i zmarnowanie kolejnej bardzo dobrej okazji strzeleckiej, a teraz oba mecze w #reprezentacja to więcej przeszkadzał niż pomagał. Po jego stracie prawie zremisowaliśmy spotkanie. Nie wiem dlaczego on
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksboks: @yaroszek: Mnie zdziwił "eskeprt Koźmiński", który powiedział, że Lewy stracił formę z Kataru xD
Przecież już tam grał kupkę.

Druga sprawa to w ogóle mnie to dziwi, że tak mało zawodników u nas może grać z zaangażowaniem jak Świderski. Przecież jak się sięgnie pamięcią to u nas zdecydowana większość meczów jest grana na chodzonego, a przecież jak się gra z pełnym zaangażowaniem to nawet kibice docenią grę
  • Odpowiedz
Jeszcze co do Lewandowskiego to z gracza najlepiej strzelającego karne stał się najgorszym ich wykonawcą. Z gracza, który genialnie się przepychał i walczył o pozycję został gostek, którego spojrzeniem wywraca Jozin z Bazin i Keszke w Meszke.
  • Odpowiedz