#mecz Ależ piękne będą te wszystkie meczyki i weszła europucharowe, kiedy będą spłakani po równo mówić wreszcie o każdym z pierwszej piątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#mecz
źródło: HH6ACd0WoAQmHAC
Pobierz- 5
@WolnyBLN: spokojnie, napij się kawusi
źródło: YP5yS1774257998
Pobierz@Eliade_z_Poznania: Szkoda, że Jaśmin taki szklany, bo zawsze uważałem go może nie za jakiegoś super dobrego, ale przyzwoitego bramkarza.
- 1
@marcel_pijak: wszędzie chyba kibole to największe bezmózgi nie tylko w Polsce
- 0
- 41
- 28
tylko wielki Radomiak nic nie musi
@tyrytyty: Musi pokonać Cracovię by ta włączyła się w spadek i pokonać Lecha, licząc że ktoś dogoni Lecha i zabierze mu Mistrzostwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 9
#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin):
- Graliśmy z bardzo dobrą drużyną na trudnym terenie. Od pierwszej minuty było widać, że chcemy wygrać ten mecz, choć później daliśmy się momentami zepchnąć do defensywy. W niskiej obronie jesteśmy jednak jedną z najlepszych drużyn i dziś było to widać.
- Gratulacje dla chłopaków, bo dla nas najważniejsze było wrócić do życia. Zacięliśmy się w ostatnim czasie,
- Graliśmy z bardzo dobrą drużyną na trudnym terenie. Od pierwszej minuty było widać, że chcemy wygrać ten mecz, choć później daliśmy się momentami zepchnąć do defensywy. W niskiej obronie jesteśmy jednak jedną z najlepszych drużyn i dziś było to widać.
- Gratulacje dla chłopaków, bo dla nas najważniejsze było wrócić do życia. Zacięliśmy się w ostatnim czasie,
W najlepszej lidze na świecie, drużyna która strzeliła najwięcej bramek, jest w strefie spadkowej.
Coś niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ekstraklasa #lechia
Coś niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ekstraklasa #lechia
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: a kto ma najwięcej straconych?
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: cały ten sezon i jego statyski to jest k---a jakiś kosmos przysięgam, chyba się drukowanie skończyło na każdym poziomie bo tego się nie da z góry zaplanować
- 29
#mecz ale co wielki trener z kuźni Borussii dołożył cegiełkę do spuszczenia Tych z ligi to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000002877
Pobierz@BigVV: pamiętam jak go pismaki na selekcjonera wciskały
- 2
@BigVV: ta, teraz czytam ze to po prostu sie bierze te 4 zespoły i patrzy kto ile punktów zdobył tylko w tych meczach miedzy sobą.
To nie wiem czemu jakiś czas temu w C+ p--------i że to jakaś czarna magia i wyższa matematyka
To nie wiem czemu jakiś czas temu w C+ p--------i że to jakaś czarna magia i wyższa matematyka
powinno być tak że jak jest X zespołów to jest tworzona mała tabela pomiędzy X zespołami by wyłonić kto jest 1, ale potem by zdecydować kto jest drugi odrzuca się 1. zespół i się tworzy małą tabelkę z X-1 zespołami itd itd to by było logiczne
@tyrytyty: to może zróbmy tak na całą ligę? Bierzemy wyciągamy lidera i drugie miejsce ustalamy po wynikach meczów bez lidera, potem trzecie bez pierwszego
- 13

Trzeba powiedzieć jasno że obrzydliwe są wyniki w tej kolejce póki co. Wszystko na odwrót niż bym chciał. Wy się w tej lidze zastanówcie co gracie i z kim zadzieracie
#mecz
#mecz
#mecz mam nadzieję, za Lech wykorzysta ścieżkę i się wzmocni, bo Liga Mistrzów czeka
@NanuszJowak91: jak Jaga zdobywała mistrzostwo to tez było p---------e ze najslabszy mistrz od lat a potem na złość wszystkim doszła do ćwierćfinału LKE choć nikt się tego nie spodziewał po "najsłabszym mistrzu od tysiąclecia".
najsłabszy mistrz od lat.
@NanuszJowak91: najmocniejszy mistrz od lat. Sufit Lecha jest w kosmosie, to jest pierwsza polska drużyna ktora moze zawalczyć o ligę mistrzów od lat.
Ta drużyna ma wady, nie jest najbardziej stabilna i brakuje jej powtarzalności, ale potencjałem to jest Legia 2016
#mecz czyli jak Lech wygra w Radomiu to już może świętować mistrzostwo i się nie oglądać na nikogo?
@Ninja_xtb5: tak
A jak środowe mecze się dobrze ułożą, to i remis wystarczy
#mecz ale ten Górnik obskoczy w------l o jakiegoś mistrza Wysp Owczych XD
- 159
GKS Tychy oficjalnie spadł dziś do II ligi.
To też jest ewenement, zbudowano w Tychach taki duży, ładny stadion (pojemność 15 300) i nie dość, że tyle lat ten klub tkwił w pierwszoligowej przeciętności i nigdy do Ekstraklasy nie awansował, to jeszcze finalnie z tej pierwszej ligi zleciał...
#mecz #pierwszaligastylzycia #tychy
To też jest ewenement, zbudowano w Tychach taki duży, ładny stadion (pojemność 15 300) i nie dość, że tyle lat ten klub tkwił w pierwszoligowej przeciętności i nigdy do Ekstraklasy nie awansował, to jeszcze finalnie z tej pierwszej ligi zleciał...
#mecz #pierwszaligastylzycia #tychy
źródło: 1200
Pobierz- 9































Godzina 10:00.
Jajecznica zjedzona i herbatka wypita.
Ja się pytam gdzie są ankiety meczowe? @Zi3L0nk4 i @MrFryteczka ヽ( ͠°෴ °)ノ
#mecz