#mecz Tak teraz spojrzałem na tabele to najwięcej bramek w lidze strzeliła Lechia, która z wysokim prawdopodobieństwem w następnym sezonie będzie gosciła Prezydenta w 1 lidze xDDDDDDDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwny mecz Górnik już nic nie musi bo ma puchar i prywatyzacje, a Tygrysa p------o xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz za wpuszczenie Tygrysa do pucharów sami powinniście z nich wylecieć, ale się już nie da
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli uśpiony najedzony tygrys jest w stanie pokonac Górnik, to arka u siebie tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lech zagrał dla Górnika, to Gornik stwierdził że zagrają dla Lecha, tylko bardziej.

Bardzo dzentelmeńska liga
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zachowanie w polu karnym klasa. Kiedyś strzeliłem w piątej klasie podobną bramkę. Obrót z obrońcą i gol.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach