#mecz Alee zesransko Furth... Graja przeciwko Hrtuni, ktora o nic nie gra i to w 10-ciu i daja sobie wbic bramke, a walcza o utrzymanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz może jednak Ruch awansuje po barażach hmm. Będzie ciekawie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Wiec Górnik i Lech juz pewne pucharów, z formy wynika ze Jaga i Raków też sie załapią a o 5 miejsce biją się Katowice, Lubin, Płock oraz Radomiak(jeśli wygra) ? Kogo byście woleli ? Ja chyba Katowice

Kto w pucharach ?

  • Płock 12.2% (5)
  • Katowice 56.1% (23)
  • Lubin 24.4% (10)
  • Radom 7.3% (3)

Oddanych głosów: 41

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Braand: Nie ironicznie wolałbym już Legia lub Widzewa :D Bo Legia za Papszuna to czołówka a i Widzew za Vuko nieźle punktuje
@Vezz Ja chyba wole Katowice
@bonpensierono a nie mogą na innym stadionie grać ?
  • Odpowiedz
Eleven sports zaczyna transmisję z El Clasico o 19.30, kończy o 23.30 czyli oprócz meczu mamy 2h p---------a o kopaniu balona. Dla odmiany Canal + odpala się 5 minut przed gwizdkiem.
Kto to ogląda? Gdyby robiliby transmisję na YouTube to strzelam ze byłoby z 1k osób max.
#mecz

Oglądasz studia przed/po meczowe?

  • Tak 14.0% (6)
  • Nie 86.0% (37)

Oddanych głosów: 43

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rkschuwdu: przedmeczowego chyba nigdy, pomeczowe zdarzało mi się dawno temu odpalać po meczach reprezentacji na KS, kiedy mecz zostawił za sobą dużo emocji by słuchając trochę ochłonąć przed snem.
  • Odpowiedz
Chyba jednak Hearts bez mistrza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Maja mecz z Celticiem na wyjedzie, niby wystarczy remis zeby miec wszystko w swoich rękach, ale czuję ze bedzie w------l
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anck-Su-Namun: oglądam nieraz pojedyncze mecze Celticu i uwierz mi, tam nie dopuszczą żeby ktoś poza nimi wygrał te ligę. To tak jak w naszej eklapie nie sprawią żeby pewna drużyna ze stolicy spadła z ligi.
  • Odpowiedz
Szkoda Piasta bo okazję były: zwłaszcza w pierwszej połowie. Druga połowa obrzydliwe widowisko. Jak tak można ludziom psuć niedziele?

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach