#mecz Ndiaye co zmarnował
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
#mecz no i pięknie Motor
#mecz no już WP powinna prowadzić
@MrFryteczka: A jednak nie.
#mecz Alee zesransko Furth... Graja przeciwko Hrtuni, ktora o nic nie gra i to w 10-ciu i daja sobie wbic bramke, a walcza o utrzymanie
- 1
#mecz może jednak Ruch awansuje po barażach hmm. Będzie ciekawie.
#mecz jazda Motor
- 87
Dawać już te Derby Europy: Bruk Bet Termalica - Legia Warszawa.
#mecz #najlepszaligaswiata #bekazlaligarzy
#mecz #najlepszaligaswiata #bekazlaligarzy
źródło: kekw
Pobierz@Tymczas0wy: zaslugujesz na plaskacza kozaczku

@Tymczas0wy: Termalica mogłaby pokazać pazur - kibice Legii mogliby się trochę potestować i by było trochę śmiechu w Internecie.
- 0
#mecz Wiec Górnik i Lech juz pewne pucharów, z formy wynika ze Jaga i Raków też sie załapią a o 5 miejsce biją się Katowice, Lubin, Płock oraz Radomiak(jeśli wygra) ? Kogo byście woleli ? Ja chyba Katowice
Kto w pucharach ?
- Płock 12.2% (5)
- Katowice 56.1% (23)
- Lubin 24.4% (10)
- Radom 7.3% (3)
@Seba1991: Nie rozsiewaj nieprawdziwych informacji. Radomiak w ogóle nie wystąpił z wnioskiem o licencję na europejskie puchary.
- 0
@Braand: Nie ironicznie wolałbym już Legia lub Widzewa :D Bo Legia za Papszuna to czołówka a i Widzew za Vuko nieźle punktuje
@Vezz Ja chyba wole Katowice
@bonpensierono a nie mogą na innym stadionie grać ?
@Vezz Ja chyba wole Katowice
@bonpensierono a nie mogą na innym stadionie grać ?
Eleven sports zaczyna transmisję z El Clasico o 19.30, kończy o 23.30 czyli oprócz meczu mamy 2h p---------a o kopaniu balona. Dla odmiany Canal + odpala się 5 minut przed gwizdkiem.
Kto to ogląda? Gdyby robiliby transmisję na YouTube to strzelam ze byłoby z 1k osób max.
#mecz
Kto to ogląda? Gdyby robiliby transmisję na YouTube to strzelam ze byłoby z 1k osób max.
#mecz
Oglądasz studia przed/po meczowe?
- Tak 14.0% (6)
- Nie 86.0% (37)
@Rkschuwdu: przedmeczowego chyba nigdy, pomeczowe zdarzało mi się dawno temu odpalać po meczach reprezentacji na KS, kiedy mecz zostawił za sobą dużo emocji by słuchając trochę ochłonąć przed snem.
@Rkschuwdu: ale przeciez c+ tez ma dzis jakies studio przed i po odnosnie tego meczu takze xD
- 13
#mecz Mam jeszcze Wisła Płock z Motorem Lublin
@Zi3L0nk4: odpalaj!
Chyba jednak Hearts bez mistrza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Maja mecz z Celticiem na wyjedzie, niby wystarczy remis zeby miec wszystko w swoich rękach, ale czuję ze bedzie w------l
#mecz
Maja mecz z Celticiem na wyjedzie, niby wystarczy remis zeby miec wszystko w swoich rękach, ale czuję ze bedzie w------l
#mecz
@Anck-Su-Namun: Rangers to kompletne dzbany. I jeszcze bilans bramkowy Celtikowi poprawiają xD
@Anck-Su-Namun: oglądam nieraz pojedyncze mecze Celticu i uwierz mi, tam nie dopuszczą żeby ktoś poza nimi wygrał te ligę. To tak jak w naszej eklapie nie sprawią żeby pewna drużyna ze stolicy spadła z ligi.
- 0
Ale meczycho w Szkocji #mecz
To teraz 0:0 w meczu Płocka z Motorem i potem
M E C Z Y C H O
Oby Słoniki dla zasady pokazały Legii miejsce e szeregu
#mecz
M E C Z Y C H O
Oby Słoniki dla zasady pokazały Legii miejsce e szeregu
#mecz
- 2
Szkoda Piasta bo okazję były: zwłaszcza w pierwszej połowie. Druga połowa obrzydliwe widowisko. Jak tak można ludziom psuć niedziele?
#mecz
#mecz
- 3
@thority: czasem jest przerwa ligowa to wtedy nie
Można tu było przyklepać puchary ale w sumie remis jest tu sprawiedliwym wynikiem
#mecz
#mecz

















#mecz
@angelofdeath007: wierzysz to złe słowo. Kibicujesz jest lepsze