#mecz XDDDDD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
- 0
@HexenHeretic: ale ja nie polak xd
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
#mecz tak mi przykro sąsiedzie
- 2
#mecz ale fart
- 1
#mecz kompromitacja cweli XDDDDDD
- 4
#mecz Niemcy mentalnie prowadzą już 2:1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz
#mecz
#mecz Florian Auschwirtz
- 2
#mecz
JA P------E xDDDDD
JA P------E xDDDDD
- 2
#mecz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz sędzia co się pogubił
- 3
#mecz To jest dla mnie fenomen że Nagelsmann upycha do jedenastki Sane i Havertza a Undav tylko wchodzi z ławki. Już lepiej żeby grał ten Beier. Ten bayernizm każdego selekcjonera Niemców jest jakiś niewytłumaczalny
@dodi-lukebakio: Sane nie gra w Galacie?
- 0
@giorgioborgio: Ale do niedawna grał w Bayernie.
#mecz Hahah c--j wam w dupe szwaby
#mecz brawo Neuer. Pobudka panowei
- 3
Niemcy dobrze wyglądali przy żałosnym Kurakao, przychodzi trochę lepszy rywal i problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
- 1





















#mecz