#mecz To jest dla mnie fenomen że Nagelsmann upycha do jedenastki Sane i Havertza a Undav tylko wchodzi z ławki. Już lepiej żeby grał ten Beier. Ten bayernizm każdego selekcjonera Niemców jest jakiś niewytłumaczalny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niemcy dobrze wyglądali przy żałosnym Kurakao, przychodzi trochę lepszy rywal i problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach