#mecz A moze by tak czapke z daszkiem zalozyc na ta kamere. Niby zasloni troche trybuny ale na nie i tak nikt nie patrzy, a przynajmniej nie bedzie tej flary widac.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hahaha Krasniqi niepotrafiący grać w obronie na cisnący Bruk-Bet. nie no, nie widzę tego, będzie uberciężko dowieźć 0-1. albo wcisną albo nie wygrają

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boję się tego oglądać więc zamiast tego wspomnę że Lech ma 60-70% szans na rozstawienie w IV rundzie el LM

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach