#mecz A moze by tak czapke z daszkiem zalozyc na ta kamere. Niby zasloni troche trybuny ale na nie i tak nikt nie patrzy, a przynajmniej nie bedzie tej flary widac.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Ta szmata mi nie zepsuje podłogi? #mecz
źródło: 1000005075
Pobierz- 1
źródło: Screenshot_80
Pobierz- 0
hahaha Krasniqi niepotrafiący grać w obronie na cisnący Bruk-Bet. nie no, nie widzę tego, będzie uberciężko dowieźć 0-1. albo wcisną albo nie wygrają
#mecz
#mecz
- 0
#mecz
Legia w pucharach?
- Tak 16.7% (7)
- Nie 83.3% (35)
- 1
#mecz Krasniqi dawaj brameczkę jak w pierwszym meczu z Termalicą
- 6
Jeszcze Adamski się popsuł #mecz
- 3
#mecz Słoniki cisną, więc pewnie zaraz 2:0 Legła
Tak słuchając komentatorów C+ to mam wrażenie że z numerem 9 w Legii to biega co najmniej odpowiednik Lewandowskiego z czasów Lecha
#mecz
#mecz
- 0
@red7000: Rajewicz to chyba z czasów Bayernu jak bił rekord Mullera
@angelofdeath007 nie bluźnij
- 2
boję się tego oglądać więc zamiast tego wspomnę że Lech ma 60-70% szans na rozstawienie w IV rundzie el LM
#mecz
#mecz
@tyrytyty: mistrz Polski zaczyna od III rundy eliminacji do LM?
- 1
#mecz Otto Hindrich i Adamski zostają. Reszta w---------ć
Tyle wrzutek, Kamil Zapolnik na boisku, nie no Legio, spokojnie, nic złego się nie stanie
#mecz
#mecz
- 2
#mecz ten kto przedłuży kontrakt z Augustyniakiem to powinien sam odejść z klubu
- 1
#mecz Adamski zdrowy tylko Papszun poprosil o czas.
Heydrich jedynym legionistą który jest w stanie podjąć rękawicę przeciw rozjuszonym słoniom
#mecz
#mecz
- 0
Papszunizmo
#mecz
#mecz
- 1
#mecz Ale symulant żeby piłkarze zbiegli do Papszuna xDDDDDDDDDD
















#mecz
źródło: a7ae2154c3ba619150fdd19b51171fee
Pobierz