#mecz liczę że Barca w----e im jeszcze ze dwie. A Realowi może też coś wejdzie jeszcze.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
U kazdego barceloniarza teraz w domu
#mecz
#mecz
źródło: Untitled(2)
PobierzAle by se obejrzał taki Real jak był Ronaldo przychodził Modric, Kross, Marcelo, Alonso ehhh nawet Mesut Ozil do dziś pamiętam
jakiś piły potrafił dawać albo rajdy Di Marii czuć było faworyzacje ogromną wtedy Ramos, Pepe, Dani Alves, Pique a ten mecz jest słaby ani emocji ani nic #mecz
jakiś piły potrafił dawać albo rajdy Di Marii czuć było faworyzacje ogromną wtedy Ramos, Pepe, Dani Alves, Pique a ten mecz jest słaby ani emocji ani nic #mecz
@bezrobotnymysliwy78: czarnuchy z realu sie potykaja o wlasne nogi
- 1
@Daqnny: wtedy to były emocje pamiętam z 12lat temu jak szedłem do baru i każdy siedział ogladajac mecz specjalnie przygotowane krzesla, teraz chyba juz w ogole nie ma takiej ,,podjarki,, el classico a wtedy to mialo wartosc, dobre czasy
wynik nie oddaje obrazu gry, na razie bardzo wyrownany mecz...
dziwnie duzo szacunku w grze barcelony, real w ataku tak sredniawo, ale poza tym to wstydu nie ma, szczegolnie w kontekscie tego, co sie dzialo w srodku tygodnia
camavinga calkiem przyzwoity, aczkolwiek ta zolta kartka troche boli, szczegolnie ze sedzia troche probarcelonski dzisiaj (olmo juz 3-4 faule, z czego 2 chamskie, a tam nawet przywolania do porzadku nie bylo)
#mecz
dziwnie duzo szacunku w grze barcelony, real w ataku tak sredniawo, ale poza tym to wstydu nie ma, szczegolnie w kontekscie tego, co sie dzialo w srodku tygodnia
camavinga calkiem przyzwoity, aczkolwiek ta zolta kartka troche boli, szczegolnie ze sedzia troche probarcelonski dzisiaj (olmo juz 3-4 faule, z czego 2 chamskie, a tam nawet przywolania do porzadku nie bylo)
#mecz
@niemiecki_agent: czy my oglądamy ten sam mecz?
(Jestem kibicem Realu)
(Jestem kibicem Realu)
@bramkionline-pl: Mecz oglądamy ten sam tylko my bez używek
Chciałbym pogratulować negreirze zdobycia la ligi, szkoda tylko że w lidze mistrzów taki dobry nie był ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
źródło: image
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 0
@mangomusztardaSkibidiEssa: to legenda nawet większa niż pessi, nic dziwnego że jest tak cieplo wspominany, my madridiści szanujemy go jako waszą legendę, hala madrid!
- 1
Arbeloa po meczu
#mecz
#mecz

- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#mecz
Ogólnie i tak dobry sezon Realu. Bezpieczna przewaga nad 3. miejscem. Równa walka z Bayernem w LM oraz drugoligowcem w Pucharze Króla. Vini podniósł temat rasizmu pod jego adresem zaledwie 125 razy. Tylko 2 bójki na treningach między piłkarzami. Mbappe wniósł gen zwycięstwa do Madrytu. Ładnie. Jest na czym budować atmosferę w szatni i przyszłość.
Ogólnie i tak dobry sezon Realu. Bezpieczna przewaga nad 3. miejscem. Równa walka z Bayernem w LM oraz drugoligowcem w Pucharze Króla. Vini podniósł temat rasizmu pod jego adresem zaledwie 125 razy. Tylko 2 bójki na treningach między piłkarzami. Mbappe wniósł gen zwycięstwa do Madrytu. Ładnie. Jest na czym budować atmosferę w szatni i przyszłość.
#mecz tak słabego Realu w meczu z Barca to chyba już baaaaardzo dawno nie widziałem, jeśli w ogóle . Nawet jak dostawali manite to przynajmniej było widać w kimkolwiek jakieś zacięcie, jakieś szarpanie, choćby grę na aferę. Tu nie ma nic. Aż mi ich szkoda
- 1
Ciężko mi oprzeć się wrażeniu że dziś Barca gra na jakieś 60% swoich mozliwosci.
Chciałbym żeby w drugiej połowie odpalili beast mode.
#mecz
Chciałbym żeby w drugiej połowie odpalili beast mode.
#mecz
#mecz

@Twoja_tata: loco negro
@Opiochoinka: i tak i nie xd wpisz w google Rudiger i przejdź do grafiki
Bellingham stoi 3 metry od Pedriego i sobie obserwuje jak ten się kręci z piłką XD
#mecz
#mecz
Komentarz usunięty przez moderatora
@AusserKontrolle: Pedri jest prawie tak dobry jak Bartosz Nowak, Bellingham nie chce sie dac osmieszyc.
#mecz czemu na scoreboardzie jest flaga unii europejskiej?
- 0
#mecz lubie ogladac rozne ligi i rozne mecze ale jak gra najlepsza liga swiata to jakas wieksza kulturka na tagu
- 17
Dajcie parę plusów, żeby spermiarze się nie pytali co chwilę kto to
#mecz
#mecz
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-10 214817
Pobierz@jutokintumi: ja mimo że widzę że to Oliwia rodrigo to nadal nie wiem kto to
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: lmhz20251102092719187hcaf
Pobierz























źródło: 1000107937
Pobierz