Ale by se obejrzał taki Real jak był Ronaldo przychodził Modric, Kross, Marcelo, Alonso ehhh nawet Mesut Ozil do dziś pamiętam
jakiś piły potrafił dawać albo rajdy Di Marii czuć było faworyzacje ogromną wtedy Ramos, Pepe, Dani Alves, Pique a ten mecz jest słaby ani emocji ani nic #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daqnny: wtedy to były emocje pamiętam z 12lat temu jak szedłem do baru i każdy siedział ogladajac mecz specjalnie przygotowane krzesla, teraz chyba juz w ogole nie ma takiej ,,podjarki,, el classico a wtedy to mialo wartosc, dobre czasy
  • Odpowiedz
wynik nie oddaje obrazu gry, na razie bardzo wyrownany mecz...

dziwnie duzo szacunku w grze barcelony, real w ataku tak sredniawo, ale poza tym to wstydu nie ma, szczegolnie w kontekscie tego, co sie dzialo w srodku tygodnia

camavinga calkiem przyzwoity, aczkolwiek ta zolta kartka troche boli, szczegolnie ze sedzia troche probarcelonski dzisiaj (olmo juz 3-4 faule, z czego 2 chamskie, a tam nawet przywolania do porzadku nie bylo)

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz

Ogólnie i tak dobry sezon Realu. Bezpieczna przewaga nad 3. miejscem. Równa walka z Bayernem w LM oraz drugoligowcem w Pucharze Króla. Vini podniósł temat rasizmu pod jego adresem zaledwie 125 razy. Tylko 2 bójki na treningach między piłkarzami. Mbappe wniósł gen zwycięstwa do Madrytu. Ładnie. Jest na czym budować atmosferę w szatni i przyszłość.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz tak słabego Realu w meczu z Barca to chyba już baaaaardzo dawno nie widziałem, jeśli w ogóle . Nawet jak dostawali manite to przynajmniej było widać w kimkolwiek jakieś zacięcie, jakieś szarpanie, choćby grę na aferę. Tu nie ma nic. Aż mi ich szkoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciężko mi oprzeć się wrażeniu że dziś Barca gra na jakieś 60% swoich mozliwosci.

Chciałbym żeby w drugiej połowie odpalili beast mode.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz lubie ogladac rozne ligi i rozne mecze ale jak gra najlepsza liga swiata to jakas wieksza kulturka na tagu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nairoht: Jak gra Real i Barca to zawsze szambo wybija. Pierwotne instynkty sie odzywaja w najprostszych jednostkach. Z drugiej strony to najlepszy moment zeby zrobic update czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz