#mecz #realmadryt
Liczylem na jakies 5:0 do polowy, zeby Perez spieprzyl razem z Vinim i Valverde, ale mnie zawiedli katalonce. Moze real poprosil zeby bramek wiecej nie strzelali jak my w meczu z argentyna?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Real dostaje bęcki od tak niefrasobliwie grającej Barcelony. W drugiej połowie wpadną jeszcze ze dwie brameczki. Real bez pomysłu a Barca jak bezgłowy kurczak sie miota po tym boisku.Mecz meczem ale na stadionie 100 tysięcy ludzi a atmosfera taka że dziś w Gliwicach z Gieksą było głośniej,najważniejszy mecz sezonu w Hiszpanii xd śmieszna liga
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bananiarz Jr. cos dzisiaj niewidoczny, a mial to zrobic 10x lepiej. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oby w------i tego peta Arbeloe po tym meczu xd Dawaj Mou, make el classico great again.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daqnny: mou by troszke posutawial i zmotywowal pieskow, ale tez juz nie te lata u niego, nawet slowa alonso, ze przyszedl trenowac zlobek xD po prostu real to nie druzyna obecnie tylko pilkarze co sobie kopia w pilke, a takto maja sie w dupie
  • Odpowiedz