Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
c0rny
c0rny

c0rny

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 303
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 303
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Braand
Braand
1 godz. i 51 min temu
  • 0
#mecz Tak w ogóle to miały być puste stadiony już mniejsza z tym meczem, bo tutaj gra Kolumbia, która ma blisko to więc nic dziwnego, że stadion pełny ale oglądałem większość meczów i chyba jednak stadiony są pełne. FIFA na ostatni moment sprzedawała taniej dużo te bilety co nie schodziły czy jednak i tak się chętni znaleźli za te duże pieniądze?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Braand: popyt = podaż, to są stany, wiadomo że dużo ludzi z hajsem tam pojedzie. Popatrz na ceny NBA/NHL/NFL/MLB
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Braand: trochę zaczynają interesować + turyści
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny 8 godz. i 29 min temu
  • 1
#mecz
c0rny - #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 8 godz. i 39 min temu
  • 2
Kane, po co ci głowa?
Strzelam niom
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melquiades
melquiades
8 godz. i 57 min temu
  • 78
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 8 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
to takiemu Borasowi spadłaby korona z głowy?


@melquiades: pamiętaj, że NIKT w firmach których on pracuje nie zarabia więcej niż on ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
America
America
9 godz. i 1 min temu
  • 11
Fani Messiego są najgorsi, zawsze szkalują Ronaldo bez żadnego powodu. On nawet nie grał dzisiaj.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 8 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@America: syndrom niskiego mężczyzny xD
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny 9 godz. i 9 min temu
  • 4
#mecz
c0rny - #mecz

źródło: 3109c006_ts705_01

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
9 godz. i 11 min temu
  • 8
Kane XDDDD

https://streamin.link/v/5d50ef16

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Kane XDDDD 

https://streamin.link/v/5d50ef16

#mecz #meczgif #mundial #mundi...

źródło: kane

Pobierz
vorky - Kane XDDDD 

https://streamin.link/v/5d50ef16

#mecz #meczgif #mundial #mundi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 9 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
@vorky: szybki jak błyskawica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SzamanMateusz
SzamanMateusz
10 godz. i 11 min temu
  • 1
Komu mam kibicować o 22? #mecz

Anglia czy Chorwacja?

  • Anglia 20.8% (20)
  • Chorwacja 79.2% (76)

Oddanych głosów: 96

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 10 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@SzamanMateusz: pytanie retoryczne
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:41:28
  • 1
Asysta ekstraklasowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:31:52
  • 15
Skromnie przypomnę, że ten dzik strzelił 9 bramek w jednym meczu na MŚ U20 w Lublinie 7 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
c0rny - Skromnie przypomnę, że ten dzik strzelił 9 bramek w jednym meczu na MŚ U20 w ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
przedwczoraj, 22:35:57 via Wykop
  • 2
@c0rny: I zdobył Puchar Syrenki (。◕‿‿◕。)
plackojad - @c0rny: I zdobył Puchar Syrenki (。◕‿‿◕。)

źródło: F3Qu-rnWgAAw-Qk

Pobierz
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
przedwczoraj, 22:36:33 via Wykop
  • 0
@c0rny: bedzie komu kibicowac na stare lata
  • Odpowiedz
Wolsky
Wolsky
Wolsky
przedwczoraj, 22:21:38
  • 12
Oni tam na tej komentatorce mają na akord płacone za każde zdanie czy o co chodzi?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:23:58 via Wykop
  • 1
@Wolsky: dziwna się u nas moda zrobiła na radiowe komentowanie w TV. Przyjemnie czasami przełączyć na anglików, czy choćby serbów czy chorwatów, gdzie podnoszą głoś tylko jak coś faktycznie się dzieje, a tak to niemal szepczą. A u nas darcie mordy non stop xD
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
przedwczoraj, 22:14:28
  • 42
Najładniejsze stroje dotychczas i jeszcze ta czcionka (ʘ‿ʘ)
#mecz
Miguelos - Najładniejsze stroje dotychczas i jeszcze ta czcionka (ʘ‿ʘ)
#mecz

źródło: image_picker_4D0A5E0D-94A8-468E-B45C-53E4A2BFC4C6-83803-0000099BC02F7302

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:15:05 via Wykop
  • 0
@Miguelos: prawilne
  • Odpowiedz
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
przedwczoraj, 22:04:47
  • 4
#mecz Fajne miejscówki mają na tym stadionie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie - #mecz Fajne miejscówki mają na tym stadionie

źródło: image-36

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:06:47 via Wykop
  • 1
@OgolnieRzeczBioracGeneralnie: na jakim kanale ty to oglądasz? (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 22:04:39
  • 0
Mecz krzyżowców przeciw saracenom się nam dzisiaj trafił ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 18:30:36
  • 1
Wiem że to syf ale dzisiaj jest wtorkowy kubełek w KFC za połowę ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 18:31:00 via Wykop
  • 0
@c0rny: z kodem FRANCJA26
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
przedwczoraj, 18:36:05 via Wykop
  • 1
@c0rny: mmmm sraczka za pół ceny, wchodzę w to!
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
przedwczoraj, 00:21:03
  • 217
mam wrażenie, że Podoliński przepłacił za fryzjera xD

#mecz #mundial #mundial2026
Marcinnx - mam wrażenie, że Podoliński przepłacił za fryzjera xD

#mecz #mundial #mun...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny przedwczoraj, 00:24:31 via Wykop
  • 2
@Marcinnx: mieć tyle hajsu i mieć taki gust... (-‸ლ)
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny 15.06.2026, 23:58:46
  • 10
Kuźwa w takich momentach mi się przypomina co by się działo na polskich osiedlach w środu nocy podczas takich meczy... randomowe baby budzące się do okrzyków kibiców xD... (╯︵╰,)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde
15.06.2026, 23:48:18
  • 106
Licząc, że dla ludzi z cywilizowanych krajów pierwszego świata obecny mecz dalej jest "dziś", to k---a ten dzień jest porażką.
3 mecze i tylko 4 bramki padły.
K---a wielkie drużyny, ponadawali sobie jakieś p------e nazwy, żeby brzmieć groźnie. Jakieś Czerwone Diabły, La Furia Rocha, La Celesta a w 270 minut strzelili mniej bramek niż USA które nawet k---a nie wie jak się nazywa sport w który grają...

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny 15.06.2026, 23:50:53 via Wykop
  • 2
@Tasde: można bez przekleństw - dla ludzi cywilizowanych? :)
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny 15.06.2026, 23:45:55
  • 0
Putas!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Bzehb_yeZtU

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking