@FatSniper: polecam suwalszczyzne. kajaczki wypozyczyc na wigrach i plynac sobie czarna hancza. na wiekszosci bikawow sauna. a z sauny do zimnej rzeki. cisza spokoj. szuwary dzikie ptaki . bylem tydzien temu i zdecydowanie polecam
  • Odpowiedz
Zawsze chciałem pojechać na wycieczkę po Warmii i Mazurach śladami Pana Samochodzika. Na razie nie zapowiada się, żebym miał czas, ale powinno się udać wyjechać na weekend z przyległościami.

Ktoś może polecić jakieś fajne miejsce na bazę nad Jeziorakiem? Tak, żeby spokojnie wynająć pokój czy domek nad jeziorem, miejsce coś jak rozsądny kompromis między pustkowiem a miliardem ludzi.

Patrzę na mapę, czytam nazwy znane z książek i morda sama się śmieje. Chociaż
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczky zapodajcie jakąś miejscówę żeby rozbić namiot nad jeziorem w okolicach Mikołajek. Płacę dobrymi rzeczami :3 #namiot #mazury
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rajdy #rajdpolski #wrc #mikolajki mirki z mikolajek lub okolic lub ci co bedą na rajdzie, jestem na Mazurach na wakacjach ale chciałbym podjechać w piątek i sobotę na rajd, powiedzcie gdzie można by było najlepiej sie rozstawić na trasie fajnie by było żeby to było takie miejsce gdZie przy okazji mógłbym nie daleko sie z namiotem rozbić i auto postawić i niekoniecznie musi byc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mazurska przygodo-trwaj
Spać sie nie da ptaki tak nad ranem naparzają jak nie wiem co, jacyś ornitolodzy mieli by tu raj na ziemi, a ja przez te ptaszyska od 5 oczy otwarte. Drugi dzień spływu przede mną jak na razie mogę powiedzieć, zarąbista przygoda z tym spływem, jednak bardziej moze sie podobać 8 dniowy spływ kajakowy na Mazurach niż leżakowanie na plażach na greckich wyspach, oczywiście nie ma łatwo, ale najgorzej tez
ixyz - Mazurska przygodo-trwaj
Spać sie nie da ptaki tak nad ranem naparzają jak nie ...

źródło: comment_8r4cnKC8hBR60MoJ9yvYCZWqkaeYs2oH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, wybieram sie na mała podroz z moja #rozowypasek , chce jej troche Polski pokazac:) Myslalem o wschodniej czesci kraju, Suwalki, Gizycko?? Nie szukamy zgielku, raczej chcemy od cywilizacji wspolnie uciec. Bedac przejazdem widzialem jakies tajemnicze bunkry(miedzy suwalkami a gizyckiem), Doline Rospudy, oczywiscie jeziora jeziora i jeszcze raz jeziora. Co jeszcze moza zwiedzic? O co zaczepic? Nie ukrywam ze splyw kajakowy mi sie marzy od zawsze. Nie pogardzilibysmy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #mazury, jestem aktualnie nad jeziorem Łękuk, niedaleko #gizycko. Co ciekawego można zobaczyć w okolicy? Może polecacie jakieś fajne knajpki z dobrym żarciem? Chętnie wyslucham wszystkich rad.
#pytanie #turystyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach