Wpis z mikrobloga

Jako iż dużo osób piszę do mnie na priv, czy w tym roku też dam odpowiedzi:
Tak, wstawię jutro na tagu około 7 rano.

UWAGA WAŻNE!!!!!
Szukając przecieków, możecie się natknąć na screenshot mojego wpisu z odpowiedziami.
ODPOWIEDZI SĄ PRAWDOPODOBNIE Z UBIEGŁEGO ROKU !!!!!

Odpowiedzi z tego roku nie dostaniecie dziś z prostego powodu:
W żadnej szkole nie ma jeszcze jutrzejszych arkuszy maturalnych! Wszystkie posty o rzekomym posiadaniu arkusza są nieprawdziwe! Arkusze będą dostarczane do szkół jutro rano! Nie wierzcie ludziom, którzy mówią, że mają dostęp do takowych odpowiedzi, a tym bardziej nie przelewajcie im pieniędzy, ani nie wysyłajcie żadnych zdjęć w celu weryfikacji!

Możecie dodać moje konto do obserwowanych, wtedy dostaniecie powiadomienie, gdy wstawię jutro rano post z odpowiedziami. Raczej będą odpowiedzi tylko do zamkniętych, ale na spokojnie wystarczą do zdania.

Jeżeli masz jakieś pytania - napisz komentarz pod tym postem

#matura2022
#matematyka
#matura
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W żadnej szkole nie ma jeszcze jutrzejszych arkuszy maturalnych! Wszystkie posty o rzekomym posiadaniu arkusza są nieprawdziwe! Arkusze będą dostarczane do szkół jutro rano!


@Kocurzysko: w szkołach może nie ale co jeśli ktoś pracuje w drukarni co drukowała te egzmainy?
  • Odpowiedz
@japycz:

co jeśli ktoś pracuje w drukarni co drukowała te egzmainy?


Jako zabezpieczenie przed tym, o czym piszesz, podobno wydrukowano ponad 100 różnych wersji, a tylko jedna zostanie użyta. Podobno drukarnia ta od wyborów prezydenckich ¯\(ツ)
  • Odpowiedz