@Igrekpl: No właśnie mi by się też takowa przydała. Kiedyś czytałem o takich punktach gdzie można było wynająć na parę minut maszynę. Przychodzi ze swoimi gilzami i tytoniem a maszyna Ci ładnie to nabija.
  • Odpowiedz
Mircy
Mam problem z symulatorem pociągu Maszyna. Zaktualizowałem Rainsted do wresji 15.12.113.11169 i przestały mi działać mapki. Po wczytaniu nie pokazują się zielone światła czyli scenariusz nie rusza. Miał ktoś taki problem? Głównie na mapie całkowo mam takie problemy.
#maszyna #symulatory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach